Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MYO-SUN


41 raspunsuri la acest subiect

#1
honey_eyes27

honey_eyes27

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 64 mesaje

Postat 05 martie 2015 - 12:06

A luat cineva MYO-SUN? Sunt chiar atat de bune cum se zice? Ajuta la SOP?



#2
Lala87

Lala87

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 05 martie 2015 - 15:22

,

 

am luat si eu aceste prafuri dar am renuntat la ele dupa 2 saptamani pentru ca pusesem pe mine 7 kg si tot nu am ramas.

sincer nu stiu ce sa cred. eu la tot ce este pe baza de acid folic am avut reactia asta de ingrasare...

sincer nu stiu! daca le iei si dau vreun rezultat tine-ma te rog la curent fie si pe privat.

sunt curioasa ce alte efecte au - adverse sau nu!



#3
Lia01

Lia01
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 02 noiembrie 2015 - 10:54

Buna! Mai aveti vreo informatie despre MYO-SUN? mi-am comandat si eu 6 cutii caci am inteles ca tratamentul trebuie tinut minim 3 luni si acum dupa cele citite mi-e teama sa nu aiba efecte secundare..



#4
Ariana22

Ariana22

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 346 mesaje

Postat 09 noiembrie 2015 - 13:25

Lia, eu am facut tratament cu Clavella care e acelasi lucru ca myo-sun. De fapt sunt niste Derivate din Vit B. Ajuta la ovare polichistice, din experienta mea si a altor fete. Eu personal nu am PCOS si ovulez singura dar am primit tratamentul pentru imbunatatirea calitatii ovulelor. Am dezvoltat 1 folicul mare si gras la tratamentul cu un pliculet pe zi si doi foliculi la tratamentul cu 2 pliculete pe zi. Asadar, de ajutat la ovulatie ajuta dar nu e o garantie ca si ramai imediat Gravida. Eu una nu am ramas.

Partea mai putin placuta este ca iei in greutate. Daca il combini cu un pic de dieta si Sport mai reduci din efecte.

Mult succes iti doresc!



#5
peacock13

peacock13

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 10 decembrie 2015 - 14:32

Am luat 2 luni si iau in continuare Myo-Sun...in cazul meu nu pot sa spun ca a ajutat...tot un folicul am avut, si tot nu s-a spart :))  dar nici nu a facut rau...medicul meu mi-a spus ca este un produs scump ce nu isi merita banii, si ca pot lua acid folic simplu, insa cumparasem deja cutiile de Myo-Sun, intenrionez ca il termin :)

 

Personal nu am avut efecte secundare



#6
blue_belyk

blue_belyk
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 09 ianuarie 2016 - 06:54

A ramas cineva insarcinata pana acum cu el? Eu il iau a doua luna, combinat cu luminita de seara. Luna trecuta testul de ovulatie a iesit pozitiv in ziua 22, nu am ramas.

 

Luna aceasta a iesit in ziua 18. Asteptam sa vedem.

 

Acum este pentru prima data cand ma dor ovarele. M-au durut, mai ales stangul, cu o sapt inainte de ovulatie si acum, la doua zile dupa, ma jeneaza iar. Nu e o durere profunda, insa este cat sa jeneze din cand in cand.

 

Poate e cu ochisori. Vedem. Va pup



#7
pinchi

pinchi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 10 februarie 2016 - 11:57

Buna fetelor. Si eu sunt la tratament cu aceste prafulete :).cica pana raman gravida tb sa le iau. Voi incepe si un tratament cu clomid 3 luni. Nu am probleme majore, doar ca astept minunea.. Nu am mult de cand le iau, dar sper sa aiba rezultate. Ca un sfat, daca vreti acelasi produs, dar multt  mai ieftin puteti opta pentru Inofolic. are aceiasi compozitie doar ca este alt producator. Eu tb sa iau 2 pliculete pe zi, este destul de costisitor. V pup !!



#8
Alynaaron

Alynaaron

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 24 februarie 2016 - 18:57

Salutare.Eu am ramas insarcinata cu Myo Sun



#9
pinchi

pinchi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 26 februarie 2016 - 17:01

Buna Alynaaron. Te rugam sa ne impartasesti eperienta ta cu Myo-sun. Dupa cat timp ai ramas insarcinata. Pentru ce ti-a fost recomandat?  Ai mai luat si altceva in pararalel? Numai bine iti dorim !



#10
olyy

olyy
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 26 martie 2016 - 21:32

Buna si mie mi-a fost recomandat acest medicament dar nu sa raman gravida cu el,  medicul meu Dr. Hrubaru din Timisoara mi-a zis ca ma ajuta la ovulatie , mi-a recomandat inseminare intrauterina si mi-a zis sa iau acest medicament .




Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -