Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cindy cu curaj

cindy curaj

104 raspunsuri la acest subiect

#31
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 17:12

Ei, ei, Madonna are picioarele sculptate, nu groase :))))) are muschi frumosi, un fund beton si e tota numai fibra. Mie imi plac pozele si miscarile ei, de aia am si spus ca e neclar cand trebuie cine sa isi agate imaginea in cui, unora le place si altora nu.

#32
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 18:28

Mie Madonna mi se pare vulgara.

Iar ca si-a aratat bucile acolo mi se pare extrem de prost gust.....nu conteaza cit de ' tare' e fundul ei. 



#33
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:00

Mie Madonna mi se pare vulgara.

Iar ca si-a aratat bucile acolo mi se pare extrem de prost gust.....nu conteaza cit de ' tare' e fundul ei. 

madonna vrea sa provoace ,sa socheze e stilul ei...pe mine nu ma mira prea tare ca a aaprut asa(chiar daca nu rezonez cu vestimentatia ei).

 

Buflea mie nu mi separe ca Cindy arata rau,pentru virsta ei ,chiar cu celulita de rigoare si burtica aia(care hai...nu atirna pina la genunchi )mie imi pare ca arata bine si natural,firesc.

 

Cred ca este chestie de perceptie...pe mine m-ar fi indignat s-o vad fara riduri,celulita si alte chestii,botoxata si antrenata pina la urma fibra...adica nenaturala.Da ...m-ar fi indignat,ar fi fost o imagine deformata a unei femei trecuta bine de 50 d eani(nu-mi amintesc exact cit are dar nici nu ma duc sa gogalesc pentru ea)...

 

Ca nu trezeste pasiuni...e neimportant,mi se pare firesc ca un tinar de 16 ani sa nu simta nimic pentru Cindy sau Madonna...pentru tinret tot "expirate"sunt ,indiferent cum arata...insa pentru generatia noastra care a crescut cu Cindy si cu Madonna...mi se pare firesc sa se arate asa cum sunt.


Editat de andacos, 14 februarie 2015 - 20:05 .


#34
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:02

Bineinteles ca e de prost gust,  dar nu poti spune ca arata urat. Adica, na, evident ca poti spune si asta :))))) frumusetea e in ochii celui care priveste.

 

 

letitia (sau cine mi-a spus de strand, ca nu mai stiu), din cauza imaginilor din revista cu femei fara urmade celulita sau grasime sunt femei care nu vor sa mearga la strand. ca se promoveaza imaginea asta lipsita de cusur.

 

ce isterie a mai fost pe seama sotiei lui Brosnan, ca vezi dom'le ea e grasa si el slab. :))))



#35
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:03

pt unul de 16 ani si o femeie de 30 e expirata si batrana :))))



#36
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:17

Eu imi amintesc cind m-am angajat la 18 ani intr-un birou cu doamne toate cam de 30 de ani - am venit acasa si am zis ca lucrez numai cu femei batrine.  [:-)))]

 

Saptamina trecuta au intervievat la noi pentru profesor de IT - eu si o alta colega de aceeasi virsta, o intrebam pe o colega de 24 de ani cine a fost la interviu - zice femeie, eu intreb tinara sau batrina , la care ea zice batrina - eu zic de aceeasi virsta cu noi ....s-a inrosit toata  [:-)))]



#37
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:22

Andacos, Cindy arata bine pentru varsta ei, dar arata groaznic in poza aia, pozand sexi cu burta aia ... Nu e nevoie sa ne arate burta franjuri ca sa trebuiasca sa ii admiram varsta si frumusetea.

Orice teorie spune ca trebuie sa ne punem in evidenta lucrurile frumoase care ne caracterizează ca sa ne minimizam imperfectiunile ...si nu invers.

Femeile care nu se duc la strand din cauza revistelor nu traiesc in realitate. Eu la strand nu am vazut nici una din reviste.

#38
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:29

 

De ce? De ce sa fie rusinos un corp? [:)] Am crescut cu asa multe reguli.. "pune mana la gura cand razi" / "nu e frumos sa razi in hohote" / "daca ai picioare scurte nu ai voie sa porti fuste 3/4" / "dupa 35 de ani nu se mai cade sa..."  sau mai stiu eu cate reguli inutile [:)]

 

Foarte bine ca Madonna isi arata fundul, foarte bine ca Cindy isi arata burta. Poate in felul asta nu o sa mai fie femei imbracate in rochie la plaja, de rusine ca nu cumva sa fie vazute cu celulita sau care refuza sa faca sex cu lunile ca nu cumva sa li se vada burta sau care au impresia ca nu gasesc iubirea pt. ca nu au 60 / 90 / 60 ori peste 50 de ani (dau un exemplu la intamplare) si se agata de asta...

Rall, eu chiar nu am vazut femei imbracate in rochie pe plaja.

Iar cele care refuza sa faca sex  - banuiesc ca probleam este alt undeva - nu burta sau celulita 

 

Unele femei care au burta asa prefera sa poarte costum intreg - asa am vazut pe plaja....banuiesc ca se simt si ele mai bine cu burta acoperita nu in vazul tuturor. 


Editat de ab5174, 14 februarie 2015 - 20:31 .


#39
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:34

Andacos, Cindy arata bine pentru varsta ei, dar arata groaznic in poza aia, pozand sexi cu burta aia ...

Da...ramin la ce am spus...are burta,ceva celulita...gata ,expirata sa stea in banca ei sa nu pozeze.Nu mai e sexy dupa standardele photoshopului...clar,dupa standardele omului normal...cred ca da.



#40
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 februarie 2015 - 20:41

ei, stiu multe femei care isi iau maieuri pe plaja ca sa nu li se vada burta (prin multe ma refer la cateva :D ).

Buflea, ar trebui sa mergi la strand in Romania ;)





Etichetat si cu cindy, curaj

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -