Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Probleme cu forumul


15 raspunsuri la acest subiect

#1
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 17:46


Postez aici pentru ca nu pot deschide subiect la "Discutii generale"deoarece imi apare tot ce e mai jos cand vreau sa intru acolo.Acelasi lucru mi s-a intamplat si ieri si azi.Ieri si-a revenit mai pe seara, azi vad ca nu.La "Ghetar "nu ma lasa de ex. sa citesc pagina 23 pentru ca acolo mi-a aparut azi ce e mai jos.



Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Mysqli_Exception' with message 'Too many connections' in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php:352 Stack trace: #0 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(448): Zend_Db_Adapter_Mysqli->_connect() #1 /home/desprecopii/public_html/application/modules/Core/Bootstrap.php(112): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SET time_zone =...') #2 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(256): Core_Bootstrap->_initDb() #3 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(207): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_executeResource('db') #4 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(150): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_bootstrap(NULL) #5 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application.php(149): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->bo in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php on line 352

#2
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.052 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 17:49

ok multumim, verificam, [flo2]



#3
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 18:02

Se incarca ff greu.Vad ca si Rufus a sesizat asta.Si mai sunt persoane care au avut problema de mai sus.

#4
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 18:10

Da, si eu am avut problema asta incepand de ieri. Au fost 2 ore cand nu am putut accesa formul deloc. Mesajul era cel de mai sus + ca de azi imi ia o vesnicie pana deschid 0 pagina.



#5
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 19:43

Elyda,multumesc ca ai deschis subiect...eu nu pot intra decit pe Subiecte active,imi apare exacta ceasi eroare ca si tie...de fapt eu am comunicat problema pe FB.

 

ma mira totusi ca din multimea de forumisti ce acceseaza forumul zilnic,nimeni n-.a semnalat problemele tehnice(desi toata lumea se plinge sau semnaleaza pe unde scrie)...oameni buni,daca voi nu scrieti,adminii nu au de unde sti problemele aparute!!!!


Editat de andacos, 30 iulie 2014 - 19:45 .


#6
michelle-usa

michelle-usa

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 19.669 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 20:45

si eu am avut problem, dar nu le-am raportat am crezut ca e de la mine...



#7
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 20:49

si eu am avut problem, dar nu le-am raportat am crezut ca e de la mine...

Eu cred ca asta e simplu de verificat...mai ales daca esti membru si pe alte forumuri...

 

Problemele pe forum au inceput de duminica,eu chiar am vrut sa scriu la sectiunea de anunturi tehnice,insa inca nu am invatat ca pe forumul nou nu poti da copy-paste din mouse...asa ca am pierdut eroarea ce aparea frecvent...

 

Apoi parca si.a revenit...insa de ieri nu se mai poate intra pe forum direct.

 

Varianta de mobil a avut si ea la inceput probleme ,insa si-a revenit,pe mobil merge ok.



#8
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 21:30

Buna seara si la mine este eroare de doua zile,vreau sa accesez forum.ul la rubrica Fertilizare in Vitro si nu ma lasa, va atasez poza cu eroarea. Cu stima  [flo2]

Miniaturi atasate

  • image.jpg


#9
aristica

aristica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.130 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 22:09

Mozilla este singurul care deschide cat de cat cat-o pagina, dar se misca totul groaznic, in viteza melcului. In plus, ma tot delogheaza, chiar daca selectez: salveaza parola...



#10
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 30 iulie 2014 - 23:19

Aceeasi eroare imi aparea si mie daca apasam pe subiecte active cand intram cu Mozilla si a trebuit sa schimb pe Chrome.

Am sters cookies in Mozilla si acum si-a revenit, pot sa intru pe subiecte active cu Mozilla.




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -