Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


736 raspunsuri la acest subiect

#711
andika

andika

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.647 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 20:52

no, am sters poza ca mi s-a facut rusine:) tot uit ca nu suntem numai noi aici si ne vede/citeste oricine:P



#712
babyboom

babyboom

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.535 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 20:57

No Gina, asta cu caratul de guler a fost bestiala. Am murit. Te iubesc :)))))))))))))

#713
andika

andika

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.647 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 20:58

Sa vezi cand l-o cara pe Z de guler la cusca ei [:-)))] [catelulsfuge]

:)))) m-am gandit si eu la asta, ca-l ia in gura si mi-l plimba prin curte:)

i-am lasat si singuri, Z dormea in leagan, cserge era culcata in fata leaganului, si eu ma binoclam la ei sa vad ce fac, din geam de dupa perdea. cand s-a trezit Z si a inceput sa scanceasca, Cserge l-a mirosit, apoi a fugit la usa (parca venea sa-mi spuna ca s-a trezit). cand a vazut ca nu deschid usa, s-a dus inapoi la el si-l lingea in par. (no, si ma mir ca luam ecoli si alte prostii)

singura problema e cu latratul. il sperie cand latra, dar numai la primul latrat. apoi doar clipeste la urmatoarele. dar si are o voceeee...



#714
mes_mes

mes_mes

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 860 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 20:58

Baby, eu ma gandesc ca daca tie iti face bine sa iti faci scenarii pozitive, continua cu ele, cine stie. Ma gandesc ca esti suficient de matura (cu a de la Ana :)) ) sa te gestionezi si daca nu iese fix ca in scenariile gandite. Pana la urma un strop de optimism nu strica, mai ales ca tu si esti extrem de... nici nu stiu cum sa zic...poate stricta ar fi cuvantul potrivit.
La urma urmei si mie mi-ar placea un happy end la telenovela asta :)

#715
Pocahontas80

Pocahontas80

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.959 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:03

Da, ar trebui sa ajunga, mai ales daca ii subliniezi ce-l asteapta in caz ca intarzie, cred ca ar fugi mancand pamantul [:-)))]
Daca vrei, iti las numarul meu sa ma suni si o rog pe sora-mea (cea din Bucuresti, desigur ) sa va astepte la gara.

Mrrsi, Gina, ești o scumpă! Poți să mi-l lași, deși sper să ajungă al meu la timp, că de nu...vede el!

#716
babyboom

babyboom

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.535 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:03

Stricta pe naiba! Numai gura e de mine. Latru tare, da nu musc. Cam ca Cserge :)))))

#717
mes_mes

mes_mes

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 860 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:03

Monica, petrecere frumoasa!
Poca- drum bun si cu cat mai putin stres!

La multi ani bbi nascuti azi! Aris stiu ca si-a primit cadoul :)
Andika, am tot vrut sa zic ca m-am amuzat si eu la faza cu poza (nu cea cu Z, cealalta :) ). Am citit si postarile tale cu CB... eu cred ca o sa iau de 2 feluri si mai vad. O sa le iau cand ajung in Ro, o sa-mi fie mai usor, ca daca le iau de aici de pe Amazon imi ajung in 2 saptamani si mai dau si o groaza pe transport.

#718
deea1985

deea1985

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.139 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:24

Bujor din kg tale mai scade 10 si ajungi la ale mele. Si eu nu alaptez exclusiv; mai dau si lp. Deci sunt mai subnutrita ca tine. Daca gasesti reteta de ingrasare sa imi zici si mie. Hai ca acum chiar imi iau rosii in cap de la fete

#719
ginaro

ginaro

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.151 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:28

Te iubesc :)))))))))))))

[flirty] [flirty] [flirty]

Lasand gluma la o parte, asa-mi place, sa te vad razand, nu doar cu c--u' in sus ca pana acum :)))

 

 s-a dus inapoi la el si-l lingea in par. (no, si ma mir ca luam ecoli si alte prostii)

Foarte inteligenti si loiali :)

Iubesc animalele, nu concep sa stau la curte si sa nu am catel, pisic si cateva gaini(si-un cocos, sa fie si ele fericite :))), insa nu as putea sa ma pup cu ele, chiar daca le spal pe dinti de doua ori pe zi si le pun sa mestece guma pentru improspatarea respiratiei [batcap]

 

Baby, eu ma gandesc ca daca tie iti face bine sa iti faci scenarii pozitive, continua cu ele, cine stie. Ma gandesc ca esti suficient de matura (cu a de la Ana :)) ) sa te gestionezi si daca nu iese fix ca in scenariile gandite. Pana la urma un strop de optimism nu strica, mai ales ca tu si esti extrem de... nici nu stiu cum sa zic...poate stricta ar fi cuvantul potrivit.
La urma urmei si mie mi-ar placea un happy end la telenovela asta :)

Da, ai dreptate, mai bine sa viseze cu ochii deschisi, chiar daca risca dezamagirea, dar macar traieste impacata ca nu a atras ea raul.

Ma rog, eu i-am mai pomenit de NLP, insa am zis ca o doza de realism nu strica, dar pentru multi e greu sa puna limite clare intre optimism/realism/pesimism :)

 

Mrrsi, Gina, ești o scumpă! Poți să mi-l lași, deși sper să ajungă al meu la timp, că de nu...vede el!

Trimis :)

 

Stricta pe naiba! Numai gura e de mine. Latru tare...

.... prea tare si prea mult. Nu te supara, dar stii ca numai oamenii care tin la tine, carora le pasa, au curajul sa-ti spuna adevarul, sa-ti vorbeasca si despre defecte :)

Am eu o vorba: toate cu masura, inclusiv taca-taca :)



#720
babyboom

babyboom

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.535 mesaje

Postat 12 iulie 2014 - 21:31

Bujor din kg tale mai scade 10 si ajungi la ale mele. Si eu nu alaptez exclusiv; mai dau si lp. Deci sunt mai subnutrita ca tine. Daca gasesti reteta de ingrasare sa imi zici si mie. Hai ca acum chiar imi iau rosii in cap de la fete


Trimit eu vreo 10 kile :))


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -