Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


514 raspunsuri la acest subiect

#511
andika

andika

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.647 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 07:56



Andika, nu stiu daca am mai zis, da pletosu tau ii o bunaciune. Asta ca fapt divers :)))

 



Total de acord, o mie de frumosi precum ala dinaintea lui nu fac cat un pletos ca al tau [pk]

Frumusetea exterioara.......... fas, azi e, maine nu e. Daca pe interior e vid............ 0 barat valoreaza :)

DA DA DA:))) i-am citit si lui ce ati scris, merita sa-i vedeti fata:))) o fata de om bun si modest si flatat:)


Editat de andika, 02 iulie 2014 - 08:05 .


#512
BujorAlb

BujorAlb

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.964 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 07:57

Eu mi-am dat seama ca in ceea ce ma priveste nimeni (nici o cresa, nici o bona) nu o sa puna interesul lui F mai presus de ale lor decat bunicile. Ca sunt capoase, ca stiu ele mai bine si nu vor sa asculte, da, dar le vad topite efectiv dupa el. Bine, in cazul meu nu pot sta cu el prea mult deci tot bona/cresa...se contureaza tot mai mult ideea de bona.

#513
BujorAlb

BujorAlb

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.964 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 07:59

Sim, imi pare rau ca nu ai reusit sa iti gasesti chiar nimic,

Te inteleg perfect cum te simti incercand sa iti aperi cuibul. Si eu am inteles despre nordici (regula generala - suedezi, norvegieni, danezi) ca la petrecere nu conteaza ca vii in pereche, toata lumea se imbata manga si apoi toata lumea se imperecheaza (pe loc, fizic) cu toata lumea, iar barbatii la 20 si ceva de ani nu mai sunt buni de procreere ..normal sa sara pe al tau, tu cu burta mare, vad in el o potentiala sursa de procreere..Ideea este ca oamenii care arata bine avanseaza mai usor si mai repede in cariera, iar cei mai dezavantajati de soarta trebuie sa se chinuie mai mult.


Na Gina nu imi mai plac nici nordicii :p

#514
maddutz

maddutz

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.265 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 07:59

fetelor, am deschis un nou capitol aici!



#515
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 08:03

Gina, m-ai uns pe suflet cu mesajul tău și tare și dreptate, l-am dat peste cap pe soț de când sunt deprimata ai complexata. Nici nu s-a mai dus la sala, ca nu cumva sa ma simt eu aiurea ca el își lucrează corpul și eu nu pot. Btw e mai înalt ca mine cu5cm și are 72 kg și eu am 68. Of, vorba ta, kg mele se vad imediat lângă el. Dacă ii vin tricourile mele, îți dai seama :))

 

Arrya, m-am tot gandit la tine, la voi, nu imi dadeam seama cum de poti sa fii deprimata si complexata la cum arati si mi-am adus aminte ca sotul tau lucreaza de acasa....Nu te-ai gandit ca poate pentru el sala e un mod de a mai iesi in lume, de a mai socializa? Imi tot spun (mie) ca nu toate lucrurile sunt asa cum par, desi tot timpul sufar de scenarita si fac tot felul de povesti bazandu-ma pe niste aparente...si imi impun sa privesc lucrurile si din punctul celuilalt de vedere. Nu reusesc de fiecare data, dar .... pot sa dau sfaturi [flo2]




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -