Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Subiecte (mereu) interesante pe Ghetar


699 raspunsuri la acest subiect

#21
Mickyyy

Mickyyy

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 11:03

ahh....si aici se chinuie sa ploua, da 2-3 stropi, strange praful si atat! iarba in gradina/parcuri se ingalbeneste. nu mai zic de cat praf e pe la locurile de joaca pentru ca iarba e uscata !  eu chiar ma rog de ceva ploi!!!  [soricel]

 

nu vrei sa facem schimb? Sunt satula de plaoie pana-n gat!! vreau si eu soare, praf, zapuseala, orice numai balti si frig nu!



#22
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 11:07

cum mai, ca aseara a plouat [;)]

inchisera acoperisul la Wimbledon si nu s-au mai jucat meciuri dupa ora 8.30....

 

ihi..si aici a strans praful! sub tufa de iedera e uscat! si sub restul florilor! deci poate mai la sud o fi plouat mai strasnic, dar anyway, e legenda ploaia cand se joaca pe Wimbledon [:D] ....ca si mocirla si cizmele de cauciuc de la Glastonbury!  [pk]



#23
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 11:49

Acu' mai ploua la Wimbledon? Dau drumul la meciuri? Ca ieri au fost multe suspendate, amanate...



#24
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 12:21

numai cele de seara s-au amanat, pana atunci s-a jucat in draci.

la 1.30 incep meciurile pe outside courts, pe central la 3 - asta daca se opreste drizzle-ul, bineinteles. doar pe central se poate juca......



#25
papanash

papanash

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.197 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 12:52

Va imbratisez cu drag, pinguini si randunici !

Am apucat sa citesc cateva pagini in urma, si nu pot sa ma abtin sa va zic, lasati putzele baietilor in pace ! Procesul de curatare se face exact ca si la fete, apa si sapun la  exterior.

nu tras, impins, chinuit copil.

O mare directoreasa de spital privat, la o vizita-control de rutina cand avea copilul 4 luni, m-a pus sa-l tin in brate cu fata la ea, sa-l consulte. Din prima l-a apucat de putza. Si-a luat o palma peste mana, a incremenit instant si-apoi tinea teoria ca asa se face, ca asa se curata, asa creste mare [batcap]  organul cu pricina.

I-am zis ca-mi asum dimensiunile  in caz ca are dreptate, insa n-are niciun drept de a decide ea ce si cum in legatura cu copilul altuia.

Peste 6 ani, adica acum, pot sa va zic ca-s complet multumita de alegerea mea , infirm faptul ca decalotarea are vreo legatura cu infectii , fimoza, marime  [pk] !



#26
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 13:13



numai cele de seara s-au amanat, pana atunci s-a jucat in draci.

la 1.30 incep meciurile pe outside courts, pe central la 3 - asta daca se opreste drizzle-ul, bineinteles. doar pe central se poate juca......

 

Dvs. doamna munciti sau va uitati la tenis? [:p] 

 

sau cum de sunteti updatata cu starea vremii ? [:D]

 

da` de unde nu ar da o ploaie adevarata ca m-as duce si as dansa un pic in picioarele goale  [pl]  pana una alta e soare si vreo 20 grade...si nu prevad nici o ploaie, desi nori au fost de dimineata, dar nu s-a indurat sa ne ude ...



#27
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 13:27

numai cele de seara s-au amanat, pana atunci s-a jucat in draci.

la 1.30 incep meciurile pe outside courts, pe central la 3 - asta daca se opreste drizzle-ul, bineinteles. doar pe central se poate juca......

Centralul e acoperit, nu?

Vad ca au inceput sa joace pe toate terenurile..

Vad ca joaca si Simona, ma enerveaza ca o conduce adversara la un game :(

Si ma enerveaza ca toata competitia se televizeaza doar la DIgi Sport, canal pe care eu nu-l am. In rest nimic, tvr, eurorport etc.... Roland Gaross-ul l-am urmarit pe eurosport si net (daca nu eram acasa)... acum nimic, doar pe net.



#28
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 14:21

Monica, doar Wimbledon-ul e luat de RDS, celelalte grand slam-uri eurosport-ul le da. eu recunosc ca sunt foarte happy ca e atata tenis la rds [;)]

 

doamna Strumph, pe BBC se comenteaza pe sistemul live, deci vad acolo, plus paginile de livescores. nu mai zic ca imi place orarul englezesc, apuc sa vad destule meciuri la TV.

cica azi e on/off ploaia.

 

hai ca a facut break Simona in setul 3... sunt sigura ca va fi super ok.



#29
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 14:43

Sper sa fie ok pana la capat.

 

Deci Digi sport e al rds-ului, si tre sa fii abonat la ei, nu?

 

Eu n-am mai urmarit de mult tenis, din cauza programului cu copiii mici, cand de altfel nici nu ma prea uitam la tv.. Intre timp, fetele au mai crescut, si am revenit si eu la anumite emisiuni preferate de vreo 2 ani asa... Tenis nu prea am mai avut ocazia, acum, cu Simona l-am redescoperit.  [:)]

 

Ani de zile urmaream competitiile de tenis, cam de la generatia cu Stefii Graf (mai tanara, pe la inceputuri), Monica Seles, Sabatini, Arancha Sanchez... pe urma au aparut surorile Williams, niste rusoaice, Sarapova tanara de tot...

SI la baieti erau nume tari...

Dintre grand Slamuri am urmarit cel mai mult Roland Garossul si Wimbledonul, celelalte mai putin din cauza fusului orar... Astea 2 sunt la ore rezonabile, sunt si la o lune distanta, ma invatasem cu succesiunea lor, mai ales ca-s si stiluri diferite.. de aia sunt asa suparata ca Wimbledonul nu-l mai da nimeni altcineva.... [batcap]



#30
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 27 iunie 2014 - 14:56

Bravo Simona!

A castigat!




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -