Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Transmitere probleme DC(old)


750 raspunsuri la acest subiect

#1
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 18 iunie 2014 - 13:58

Pentru ca deja se ajunsese la pagina 43 la subiectul trecut am hotarat sa fac unul nou.

Daca sunt probleme in acel subiect dar inca ne-rezolvate, le astept din nou aici.

O sa trec si eu prin subiectul vechi sa sterg postari care nu mai sunt actuale in dorinta de a filtra ce mai este actual. Oricum problemele se pun acum aici in acest subiect nou.



#2
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 11:23

Mai are cineva aceasta eroare:

Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Mysqli_Exception' with message 'Too many connections' in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php:352 Stack trace: #0 

 

Ati incercat Refresh? Ati incercat sa stergeti cookies.



#3
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 11:40

La mine nu a mai aparut deocamdata eroarea asta, dar in continuare forumul este in mare parte in engleza si se incarca greu.

#4
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 11:46

Poti sa schimbi limba din footer. O sa verificam de ce se incarca greu....



#5
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 14:28

Eu o am pe asta in continuare:

 

Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Mysqli_Exception' with message 'Too many connections' in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php:352 Stack trace: #0 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(448): Zend_Db_Adapter_Mysqli->_connect() #1 /home/desprecopii/public_html/application/modules/Core/Bootstrap.php(112): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SET time_zone =...') #2 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(256): Core_Bootstrap->_initDb() #3 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(207): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_executeResource('db') #4 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(150): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_bootstrap(NULL) #5 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application.php(149): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->bo in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php on line 352



#6
BlackCat4evR

BlackCat4evR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.952 mesaje

Postat 12 august 2014 - 09:13

De ce nu mi se inregistreaza punctele pe care le-am adunat azi? (Marti 12 aug.)?

Activez furibund de dimineata si am ramas la punctajul de ieri...



#7
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 12 august 2014 - 09:21

eu am observat ca atunci cand accesez forumul de pe tableta, fara sa fiu logata, tot ce inseamna scris (subiecte active si mesaje) apare uneori centrat, nu aliniat la stanga.

si mai am o nedumerire : ieri am primit mail ca un user (nou) a postat ceva pe profilul meu. daca intru pe link-ul din mail, nu vad nimic nou/in plus la profil, unde pot vedea ce a postat userul respectiv pe profilul meu ? eu nu-i pot accesa profilul, cica e privat.



#8
BlackCat4evR

BlackCat4evR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.952 mesaje

Postat 12 august 2014 - 09:27

eu am observat ca atunci cand accesez forumul de pe tableta, fara sa fiu logata, tot ce inseamna scris (subiecte active si mesaje) apare uneori centrat, nu aliniat la stanga.

si mai am o nedumerire : ieri am primit mail ca un user (nou) a postat ceva pe profilul meu. daca intru pe link-ul din mail, nu vad nimic nou/in plus la profil, unde pot vedea ce a postat userul respectiv pe profilul meu ? eu nu-i pot accesa profilul, cica e privat.

Am patit-o si eu pe asta cu userul si profilul...



#9
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 12 august 2014 - 15:01

eu am observat ca atunci cand accesez forumul de pe tableta, fara sa fiu logata, tot ce inseamna scris (subiecte active si mesaje) apare uneori centrat, nu aliniat la stanga.

si mai am o nedumerire : ieri am primit mail ca un user (nou) a postat ceva pe profilul meu. daca intru pe link-ul din mail, nu vad nimic nou/in plus la profil, unde pot vedea ce a postat userul respectiv pe profilul meu ? eu nu-i pot accesa profilul, cica e privat.

Si eu,si eu...chiar m-a bufnit risul cui s-a adresat!

 

la mine...aceleasi probleme,nu-mi dau seama daca se lucreaza inca...



#10
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 13 august 2014 - 09:32

Voiam sa va spun ca astazi este pentru prima oara cind nu mai apare eroarea respectiva,intru si eu normal pe forum!

 

Multumesc.Admin!




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

  • Starile de rau si greata din timpul sarcinii

    Mica13
    - Ieri, 20:13

  • Dansul bebelusului in burtica

    AdrianaBlo
    - Ieri, 14:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -