Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (847)


510 raspunsuri la acest subiect

#491
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 20:29

Mary bine ca a venit nesimtita de rozica...de saptamana ce vine te inteleg daca te vad mai rar :))))

#492
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 20:38

Mary bine ca a venit nesimtita de rozica...de saptamana ce vine te inteleg daca te vad mai rar :))))

da Mony pai o sa imi alerg sotul  ca asa i-am promis; eu ma tin de cuvant sa vedem daca el si cu armata de gigei se tin de cuvant si trec la atac; [:)] ; de la tine astept vesti bune in curand sa stii; adica peste 2 saptamani; 

danutza multumesc; tu in ce stadiu esti ca nu mai stiu?



#493
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 22:31

Pai sa aduc odata vestile alea bune....ce tot dureaza atat. Ia gata, barza sa ma gaseasca urgent ca ma pun cu parul pe ea. Pupici

#494
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 06:01

Neata fete dragi!!
Printre picățele va scriu ca ma imbrac....plecam la slujba la Manastirea Neamtului. Este acolo icoana facatoare de minuni a Maicii Domnului la care ma voi ruga si pt voi, dragele mele!!!
Mary, mie nu mi.a venit, z33....vad, ca daca nu.mi vin azi, trec pe ceiut de coada soricelului.
Va doresc o zi binecuvantata!!!!!

#495
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 08:59

Buna dimineata fetelor si eu declar z1 dupa 5 zile de intarziere. Bine ca a venit si nu mai stau cu stresul ca poate am patit ceva din cauza tratamentului. Clar asta e o repetitie inainte de bebe ca sa ne obisnuim cum e fara rusi. Va pup pe toate si va doresc o duminica linistita si insorita.

#496
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 09:39

Danutza, mulumim! Trebuia sa treci deja pe ceiut. Drum bun. Pupic
Corina ce bine ai zis-o....pai sa faca bine sa nu mai vina vreo 9 luni nesimmtita.

O zi minunata!

Editat de Mony1, 27 aprilie 2014 - 09:40 .


#497
Gazela

Gazela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 406 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 10:18

Buna dimineata fetelor! [flo2]

 

Multumim Danutza, esti o scumpa [pup]

Corina ma bucur ca in sfarsit a venit si sa dea Doamne Doamne sa fie o luna cu o veste minunata!

 

Va pup si va doresc o zi minunata ! [pup]



#498
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 11:22

Buna fetelor,

Vin si eu cu o cafea sub nas [cit]  inca sunt somnoroasa asa ca poftiti care doriti

Mony deci nu vreau sa se supere restul fetelor [flo2] , dar mie imi inseninezi mereu ziua [:)] , nu stiu emani buna dispozitie mereu , mai ales cand te citesc cu "rozica" ma imbufneste rasul fara sa vreau si pt asta iti trimit multi pupici si [flo2] [flo2] [flo2] , tin pumni [bib] sa ii faci nepotului repede un verisor/.veriosara

Danutza multumim [pup]  , esti o draguta ca nu ne uitii , sa fie cu folos vizita la manastire si sa vina odata uratii sa te apuci de treaba

Maryella [pup] bine ca au venit pana la urma acuma numai sa te pui pe treaba asa cum zicea Mony intelegem daca sapt viitoare apsentezi [soricel] ai motivare

Corina [pup] bine ca au venit si la tine si ai trecut un hop cum s-ar zice si poate luna asta se intampla minunea eu sunt sigura ca D-zeu te va ajuta si  iti va darui copii sanatosi [ruga] 

Ella [pup]  sper ca ai ajuns cu bine acasa sau daca nu sa ai zile frumoase daca mai esti in Amsterdam

Eu azi iar cred ca voi fi plimbareata ca ieri , aseara eram franata dar a meritat soare cald e pacat sa stai in casa , profit putin si defaptul ca e  sotul acasa [:D]

Va doresc o duminica placuta , va pup pe toate aspirante,burtici si mamici [flor] !



#499
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 11:56

buna fetelor!

marja ia mare dreptate; Mon e ca o gura de aer proaspat ; si pe mine ma binedispune mereu;o sa vezi ca te-a auzit barza si ca se prezinta urgent cu bebelul/bebeii;  [:)]

danutza multumim pt rugaciuni; eu chiar vroiam sa va zic sa facem o listuta cu numele de botez ; eu una as vrea sa mi le trimiteti pe pm; la unele le stiu numele, dar poate mai vor si alte fete; si fiecare cand ajunge la o manastire si vrea sa dea un acatist cere listutza si o duce ; 



#500
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 27 aprilie 2014 - 16:10

Saluuut! M.am intors acasica si surprizaaaa....mi.au venit musafirii. Ce ma bucuur ca m.au lasat azi sa merg la Doamne Doamne sa ma rog. Fetelor am vazut multe berze si le.am trimis un mesaj de la noi toate, ca poate ne face cate o vizita.
Am avut o zi superba, multumesc lui Dumnezeu!!!!
Maryella e tare bunuta ideea cu listuta....sa stiti ca mi.am pus in gand sa merg vara asta la parintele Arsenie Boca si chiar as vrea sa las un acatist cu voi.
Va puuuupu!!!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -