Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (847)


510 raspunsuri la acest subiect

#481
Gazela

Gazela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 406 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 07:19

Buna dimineata fetelor [flo2]

 

Danutza eu as bea o cafeluta cu laptic [:)] ...eu din pacate si in weekend lucrez deci si eu am fost matinala, dar inca n-am servit cafeluta..si cred ca e nevoie... [il]

Daca ai starile care le ai si inca nu ti-a venit cm, poate ca testul care l-ai facut a fost fals negativ...se mai intampla...

Daca tot nu vine poate e bine sa mai faci un test...

 

O zi minunata tutror, cele care sunteti libere, weekend placut!!! [pup]



#482
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 07:33

Gazela, nu am facut niciun test...nu cred ca e cazul pt ca noi am fost cumintei luna asta. Doina a facut test si era negativ. La mine e o dereglare pe care sper sa o "reglez". Te puupu!!!

#483
Gazela

Gazela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 406 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 07:56

Danutza am inteles, imi cer scuze pentru confuzie, inca mi-e greu sa tin minte la toate ce si cum.... [flo2]

Sper sa se regleze treaba si la tine si sa faca un popas o barzuta! pupici [pup]



#484
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 08:22

neatza fetelor! danutza multumim pt tratatie; dar eu cred ca o sa iau un ceai de coada soricelului; si eu ma inscriu in "trendul"intarzierilor nejustificate ale menstrei; azi e a 3-a zi de cand ma incearca cu niste pete maronii si nu vine cum trb sa vina fluxul; acum cand o astept cu bratele deschise face pe nebuna; sper ca pana maine sa vina in plin ca saptamana viitoare am treaba cu sotul; ca si bebe si-o fi pierdut rabdarea si vrea sa vina la mine in burtica; [:)] ; eu cred ca luna mai da startul la muuuuuuulte teste pozitive;  Gazela nu iti fa probleme ca ne mai incurci ; e normal la inceput;un weekend frumos sa aveti!


Editat de maryella77, 26 aprilie 2014 - 08:22 .


#485
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 08:25

Maryella si la mine declansa cu pete maronii insa luna asta nimic, curat curat. Exact cum ai spus si tu, cand ii asteptam cu bratele deschise atunci nu vin...asta asa ca sa ne calce pe nervi. Nu iti imaginezi ce stare de nervi am!

#486
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 09:25

Neatza fetelor,

Danutza multumim de tratatie [pup] iau si eu o cafea cu lapte , asa frumos am baut-o cu sotu pe balcon la soare [:I]  , nu te mai enerva pt menstra o sa vin ea sunt sigura [flo] 

Maryella imi pare rau ca se lasa asteptata [pup] , sa vina odata sa te pui pe treaba , sa vina barza lui Iarina sa lase bebele in burtica [bib]

Gazela nu te stresa ca ne mai incurci [pup] , e ok , numai eu am memorie de elefant [soricel]

Lavinia [pup]  ma bucur ca ai fost la bataia cu perne , mi-ar place sa ne mai scrii

Mariell [pup] tu ce mai faci , mi-ar placea sa scrii si tu sa stim ce mai faci

Caresse unul pt [pup] si unul pt Andu [pup] , Mony [pup] Corina, [pup]  Raisa [pup] , Ella [pup] , Silvi [pup] , Doina, [pup]  ,Laliticia [pup]  Teodora [pup] , Floric [pup] , Teradrops, [pup]  , Monna [pup] , Ioana [pup]  ,

Elena [pup]  [pup]  trimit niste soare si pupici din germania

Iarina asteptam vesti de la voi [pup] [pup] , laptic mult pt Robert si cati mai putini colici

Daena , Didi [pup] [pup]

Eu azi nu fac nimic ,sotul s-a oferit sa faca curat [flirty] , eu fac doar o ciorba apoi cred ca mergem la plimbari ca e prea frumos afara sa stam in casa [apus]

Va doresc un weekend minunat cu mult soare sa va bucurati de aceste zile [flor] !


Editat de marja91, 26 aprilie 2014 - 09:31 .


#487
Gazela

Gazela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 406 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 11:12

Multumesc Marja si Maryella si Danutza [pup] pentru intelegere, sper ca nici celelate sa nu se supere daca voi mai face confuzii, asta pana ma obisnuiesc cu voi toate, va ofer cate o floricica [floare3] [flo] [floare3] [flo] [floare3] [flo] [floare3] ...sau un buchetel [:)]

 

Astazi activitatea pe forum cred ca va fi mai redusa, tinand cont ca e si asa frumos afara, in sfarsit e soare si pe la noi [deziuata]  Eu mai am vreo 3 ore si scap de la munca asa ca voi mai fi putin pe aici si va doresc o zi plina de soare si afara dar si in sufletele [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]



#488
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 12:34

Hello, fete superbe!
Eu acum am intrat cu nepotelul in casa. Am fost in parculet. Asa frumos este afara.
Danutza bea ceai de coada soricelului ca sa vina nesimtita de rozica. La mine a functionat mereu.
O zi superbă va doresc! Pupici

Editat de Mony1, 26 aprilie 2014 - 12:34 .


#489
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 14:57

Mon ai dreptatte cu ceaiul de coada soricelului; eu am baut ieri 2 cani si azi 2 si vad ca acum e in fortza; ca incepusem sa imi fac griji; si eu as fi iesit la plimbare, dar chiar nu ma simt in stare; nu am dureri mari, dar e un disconfort continuu; nepotelul tau cere o verisoara- parca asa am zis ca simt in privinta ta-; bine acum, ce-o vrea Domnul, sanatos sa fie; 



#490
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 18:49

Salutare fetelor!
Maryella ce bine ca ti.a venit!!! Ai scapat....si treci repejor la bebelit!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -