Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (847)


510 raspunsuri la acest subiect

#471
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 15:04

Danutza esti z31 dar cat are cm tau in mod normal? Ai incercat un test? Poate ne aduci vestea mare.



#472
Elynko

Elynko

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 17:53

Buna,

fetelor, sa stiti ca eu si tati, tot fetița ne dorim,,,,acum ce o fi sa fie. Il vom iubi, orice ar fi.

tati cand ma alinta, vb cu burtica de parca știe el ca e o fetița acolo. Ne plac mult fetitele. Dar eu, simt asa ca o sa fie baietel, nu stiu de ce. Vedem mai tarziu la eco.

 

Ieri mi a fost rau, dureri de cap,greata si vărsat,,,,dar m am obișnuit. Aseară am avut diaree. Am fost azi si m am interesat de un tensiometru digital, maine cand ies la cumpăraturi o sa mi cumpăr unul, sa mi monitorizez tensiunea din cand in cand. M am cântărit, am luat 3,5 kg pana acum. Burtica , daaa se cunoaște deja. Creste:)

am observat ca imi priește apa minerală si imi place f tare, inainte nu prea se găsea in meniul meu deloc. Doar, din cand in cand. Acum, trebuie mereu sa am in casa apa minerală. 

 

Marja [flo2] si aici a fost f ca.d azi, astia deja au trecut la haine de vara. Dar, se anunța furtuna si ploaie, normal dupa o vreme frumoasa.

 

Raisa, o sa ti trimit pe FB o pozica cu burtica .

 

Danuta, taur ca si mine, doua incapatanate  [soricel] nu i asa??? [:-)))]

 

Iarina, ma gandesc la tine , i am spus si sotului ca am o fata pe forum care a născut un bebe baietel. Sper ca sunteti bine si va bucurati de la maxim de ac momente frumoase. Bebe Robert sa papi tatica, sa te faci mare [bib]

 

Burticilor, va pup si sarcina usoara in continuare.

succes fetelor la testat si spor la bebelit, de acum trebuie sa va bată la ușa barzucile [il]

tin pumnii [flo2]



#473
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 19:20

Corinuța nu e cazul de test...Cred ca e o intarziere de la suparare, oboseala pt ca la Paste am avut un eveniment neplacut in familie si am plans mult!!!
Da Elena, taurite incapatanate rau dar si fff sensibiluțe!

Editat de danutza1978, 25 aprilie 2014 - 19:24 .


#474
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 19:47

[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne],[perne]

#475
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 19:57

Danutza imi pare rau. Te pup si te imbratisez strans.luna asta cred ca e ceva in aer ca si eu sunt in z31la un cm regulat de 27 de zile. Sambata am avut 2picaturele de sange iar de marti cand ar fi trebuit sa-mi vina am o maroneala foarte putina dar nu constanta. Am facut un test in seara asta si e negativ. Of sper sa nu m-oi fi dereglat asa rau dupa avortul medicamentos.
Perne...perne...perne.v-am dat si eu cateva asa ca pentru vineri seara(sunt pe tel si nu am emoticoane) . Va pup fetelor si va doresc o seara frumoasa.

#476
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 20:28

si eu [soricel] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne]



#477
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 20:36

Danutza off sper sa vina cm sa te apuci de treaba eu cred ca e de la stress , te pup

Corina  , eu stiu ca de obicei dupa avort intarzie , te pup si o imbratisare calda

Elena [pup] [pup] oricum bebele tau va fi iubit mult nu am nici un dubui asa frumos povestesti despre tot [il] , D-zeu sa aiba grija de voi mereu, daca ploua la tine te invit la mine [:)]



#478
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 21:27

Feriti-va ca vin perneleeeeeeeeeeeeeeeee.....pupici

#479
LaviniaR

LaviniaR

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 231 mesaje

Postat 25 aprilie 2014 - 22:03

Puuuuuup si eu dragele mele prietene!

[perne]  [perne] [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  



#480
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 26 aprilie 2014 - 06:23

Buna dimiiii si Hristos a Inviat!!!!!
Azi sunt matinala fetelor si nu e vina mea, micuta Sara a avut chef azinoapte sa doarma covrig in capul meu si nu m.am odihnit deloc. Nu stiu ce a avut saracuta de s.a lipit in cap, am incercat sa o dau la o parte si iar imi ateriza in cap....in final eu am renuntat pt ca mi.a fost mila de ea. Plus ca am avut o durere infundata de burta, diferita de atunci cand imi vin musafirii, au inceput sa ma doara si sanii semn ca madama e pe aproape, asa cred. Ufff urasc intarzierea fara motiv!!!!
Am uitat...de mult timp nu am mai facut.o.....va invit la o cafeluta cu laptic, ceiut sau suculet de fructe!!!!!
Va pupuuuu!!!

Editat de danutza1978, 26 aprilie 2014 - 06:51 .



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -