Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (847)


510 raspunsuri la acest subiect

#11
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 12:04

Ella suna bine ce povestesti tu acolo... si chiar te asteptam cu retete... [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [cina2]  [cina2]  [cina2]  [colegi]  [colegi]  [colegi]  [gravi]  [gravi]  [gravi]  [gravi]  [gravi]  [bbfata]  [bbbaiat]  [paste]  [plaja]

Imi place, imi place, asa ma vad foaaaaarte curand  [gravi]  [biz] .

Cand o sa am mai mult timp vin si cu retete promit.



#12
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 12:05

Ella am ales si mini si mare.

aiKGp3.png - miniticker Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.

Atasez sa vezi ce eroare am.

 

 

Miniaturi atasate

  • uite.JPG


#13
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 12:11

Da-l incolo. nu-mi trebuie ticker...ca va zic eu cand e ceva. [flo2]



#14
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 12:26

Ella am ales si mini si mare.

aiKGp3.png - miniticker Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.

Atasez sa vezi ce eroare am.

Ala nu e miniticker. La inceput de tot inainte sa alegi fundal si iepuras, etc ai de ales in stanga miniticker si zice ca se foloseste pe FB si in dreapta ticker normal care zice ca e pentru forumuri, tu trebuie sa iei din ala din stanga, mic.

Hai nu renunta ca in rest faci bine.



#15
Mony1

Mony1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 12:33

Ala din imagine e mare...dar am facut acelasi lucru si cu miniticker...tot nu merge.

Hai ca il lua in sfarsit. [flo2]

Multumesc, Ella! [pup]


Editat de Mony1, 03 aprilie 2014 - 12:36 .


#16
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 13:15

buna fetelor! ella bine ai revenit printre noil sa fie intr-un ceas bun si cu mana buna cum ne-ai obisnuit; eu una chiar vreau sa stiu cateva retete daca vrei sa ni le imparatasesti  ca si noi itnem post;mancarea de post echilibrata intotdeauna da energie;
Didi , iarina a inceput numaratoarea inversa; mult a fost putin a ramas; sarcina usoara in continuare pana la termen si bebe sanatos; eu abi astept sa vad poze cu bebeii vostri  dupa nastere;felicitari primei mamici de la odiseea voastra!sa fie sanatoasa si ea si bebelul/bebeii! asteptam stafetele de la voi; iarina eu vreau barza ta te rog; promit sa o trimit mai departe duoa ce isi face treaba la mine;vreau si eu un bebe inimos;


Editat de maryella77, 03 aprilie 2014 - 13:16 .


#17
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 13:33

Maryella iti trimit un stol de berze ca sa ma asigur ca o sa prinzi una sigur si o sa vina bebe in burtica:

 

[barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]



#18
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 13:37

 

Maryella iti trimit un stol de berze ca sa ma asigur ca o sa prinzi una sigur si o sa vina bebe in burtica:

 

[barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]

multumesc iarina; din atatea berze sigur una isi face treaba cum trebuie;  [pup]  [pup]



#19
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 13:39

Fetelor din ce am mai auzit si citit, slabitul face femeia sa devina mai fertila... recunosc ca nu stiu exact care este punctul de vedere medical (eu de obicei verific chestiile astea, dar cum eu am fost tare fertila n-am mai facut-o).

 

Asa ca Ella sustin demersul tau cu mancare mai light si usor vegetariana [pk]  [pk]  [pk](eu recunosc ca nu as renunta cu totul la carne), mai ales ca e post dar se si gasesc o gramada de verdeturi la piata... eu as tine-o acum tot in salate, insa simt nevoia sa pap carne, asa ca rar sar o zi fara sa pun ceva carne la masa de pranz sau de seara...

 

Dimineata am facut o omleta din 2 oua de casa cu oregano, boia de ardei iute facuta in casa de maica-mea, putin usturoi si am facut-o ca pe clatita... dupa ce am scos-o am ras branzica pe ea si am rulat-o....

Alta data omletica o fac cu multa ceapa verde si marar proaspat si orice alta verdeata am prin frigider. Am uitat sa va spun ca eu omleta o fac la foc mic cu capac si iese tare pufoasa....



#20
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 03 aprilie 2014 - 13:52

Ala din imagine e mare...dar am facut acelasi lucru si cu miniticker...tot nu merge.

Hai ca il lua in sfarsit. [flo2]

Multumesc, Ella! [pup]

Vezi trebuia sa apar eu sa fie cu noroc [soricel] .

Eu doar ce am smotocit un baietel de 3 luni jumate al unei colege [il] . A venit cu el in vizita la birou si in ultima ora am mirosit fericirea suprema....are aroma de laptic, e caldut si moale , iar zambetul lui stirb mi-a topit sufletul. M-am tot jucat si plimbat cu el in brate ca nu imi venea sa ii mai dau drumul. Vai ce zi frumoasa!




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -