Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bobocei de sept-oct 2012 (2)


233 raspunsuri la acest subiect

#231
Kytana

Kytana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.735 mesaje

Postat 07 mai 2014 - 11:54

Iertati greselile si expresiile repetate, mintea nu o am prea clara si ma exprim tare spart. 



#232
norma36

norma36

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.048 mesaje

Postat 07 mai 2014 - 12:55

Of Kytana draga ce rău imi pare pt Andrei, dar de la celălalt interviu nu ati primit răspuns?

Stiu ca e grea situatia voastră de acum dar Dumnezeu cumva le va aranja pe toate, Andrei isi va găsi job mai ales ca e atât de serios si se pregăteşte atât de intens, va veni si bb2 .... Tu poate ai putea face poze la partyuri de copii, la gradinite cu diverse ocazii, joburi unde ai putea sa îl iei pe Luca cu tine.
Si sa iti faci reclama si la blog cumva sa ii ajuti pe altii sa mănânce sănătos, sa exercitii ca dau rezultate....uite pe mine m-ai ambitionat f tare si poate vor iesi bani si de aici....


Oauuuu 2.6 km, eu nu reusesc sa depasesc cei 2 km amarati.

Dimineata i-am făcut lui Andrei la mic dejun, mâncarea bebelusilor: mar ras cu biscuiti. A mâncat dar nu cu f mare pofta. A mai băut suc de la o portocala si la prânz a păpat ciorba de vita cu multe legume noi de sezon. După somn,va papa paste bolognese si seara papara cu pâine cu unt.

Mă,duc sa fac exercițiile zilnice si mai povestim.

Editat de norma36, 07 mai 2014 - 12:58 .


#233
Kytana

Kytana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.735 mesaje

Postat 07 mai 2014 - 17:18

Multumesc Norma de incurajari! Pentru cealalta companie lucreaza la un proiect/aplicatie ca parte din interviu. Maine l-il trimite si apoi feedback, sa vedem ce ar urma. La poze si blog m-am gandit si eu. Capitolul poze e mai complex, trebuie aparatura (cel putin inca 2 obiective, flash extern, bouncer de lumina, etc.). Cu blogul, am scormonit putin acum pe wordpress si am gasit o tema (free, ca cele cu bani toate arata genial) mai ... simpla zic eu si care atrage privirile mai bine dar nush daca e potrivita. Acum s-a trezit Lucica, pe seara mai butonez. Ma mai gandeam la un job part-time ca ajutor de bucatar sau ceva legat de bucatarie, daca cu biroul tot nu pot relationa. Chiar daca as taia si curata legume toata ziua, as invata una-alta. Tot ma pasioneaza pe mine nutritia si gatitul.

 

Puteti sa va dati cu parerea pls? cu noua tema a blogului? Simt ca ii lipseste ceva, dar nu imi dau seama ce. Posturile par mai bine asezate totusi si scrisul nu e asa mic, cum era la cealalta. Voi reorganiza tab-urile sa aiba mai mult sens si regrupa categoriile. Dar ma streseaza aspectul. Deci, pls feedback, saru'mana. 



#234
Kytana

Kytana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.735 mesaje

Postat 07 mai 2014 - 22:18

Am facut si casuta noua, daca tot am intrat [flo]




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -