Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 2 voturi

Fluturasi minunati de martie-apriie 2011(57)


202 raspunsuri la acest subiect

#201
miki1979

miki1979

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.561 mesaje

Postat 25 iulie 2014 - 12:27

am reusit somleac sa intru un pic :)

sunt pana peste cap la munca ca am fost o saptamana in concediu si acum sambata plecam iar si in 3 zile a trebuit sa acopar toata luna de munca..

 

am fost la mare o saptamana, in venus..statiunea trista, jumate parasita..dar pt noi a fost f f bine, nu a fost foarte aglomerat, plaja si apa f f bune si curate, am avut un apartament intr-o vila f ok, cu living si doua dormitoare, bucatarie, ne-am gospodarit ca acasa si conditiile f bune de cazare..

 

acum plecam o saptamana la munte, la club vila bran ca le-a placut copiilor mult data trecuta cand am fost si cam gata cu plimbarea ..am fost cam obligati sa ne organizam din scurt ca sotul nu mai putea sa-si ia in alta perioada, adica era musai sa-si ia acum la sfarsit de iulie 2 saptamani..iar eu m-am conformat imediat :)

 

de copilasi ce sa va zic, sunt mari, ma minunez pe zi ce trece ce mari sunt..andra ma mangaie si ma pupa parinteste, ma cearta, nu-i tace gura o secunda, vorbeste intr-una pana ne oboseste, pe urma isi ia plusurile la rand si taca taca ..o secunda nu tace..

de ciondanit in continuare se incing din orice nimic, andra sare la lupta ca o maimutica, il imita pe V, il enerveaza, rade de el..s-au cam inversat rolurile :)

vlad e la bunici pe perioada vacantei, pana acum au stat amandoi dar maica-mea nu mai face fata :) asa ca vom face cu schimbul in perioada ce-a ramas, vor merge prin rotatie..si plang unul dupa altul..dar nici impreuna nu face nimeni fata, sunt ca 2 picaturi de apa, unul mai artagos ca altul, mai cu dorinte de impunere , conducere, etc..

 

o sa incerc sa incarc niste poze pe fb, ca aici nu mai stiu cum..de la mare, sa vad daca reusesc ..

 

in rest si mie mi-e dor de voi..

 

va pup cu drag



#202
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 04 august 2014 - 08:10

Salut fetelor, iar v-ati dat la fund?

 

Cami hai intra si zi-ne de tine.

 

Eu am fost o saptamana numai cu Ilinca si Vic . Doamne ce bine a fost, am putut sa - l dragalesc cum se cuvine si pe Victoras saracul. Mi-am amintit ce frumos era cand ii aveam pe Daria si Alex doar, ce armonie si ce liniste. Bineanteles ca eram si eu mai tanara.



#203
MaryM85

MaryM85

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.463 mesaje

Postat 16 septembrie 2014 - 18:30

Buna fetelor!

Vad ca e liniste totala aici.

 Azi am inceput gradinita si m-a luat nostalgia ma gandeam ca nu demult povesteam cum s-a nascut, cum a spus prima oara mama, cum a facut primi pasi si acum cum merge prima oara la gradi [:(] .

E trist ca trece asa repede timpul, azi nici nu s-a uitat dupa mine ca am lasat-o intre copii si nici nu a plans dupa mine, dar eu dupa ea daaaaaaaaaaaaaaa.

 Bafta tuturot fluturasilor care au inceput gradinita, acomodare usoara, va pupa Anda si mami.




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -