Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Gigi e lesbiana, ce fac parintii?

lesbiana homosexual

335 raspunsuri la acest subiect

#21
karula

karula

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.535 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 14:47

Haideti mai, ca e gay nu guy.

E "Guy Richy", asa il cheama pe tatal fetei :)))))


Editat de karula, 27 ianuarie 2014 - 14:49 .


#22
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 15:26

La asta m-am referit:

"Personal, nu am nici o problma, dimpotriva chiar imi plac oamenii guy … insa nu mi as dori ca, copiii mei sa fie guy"

 

si la asta: "mai eu am baiat...sincer sincer nu as fi cea mai happy sa fie guy"



#23
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 15:27

tatal cu cele 97 de milioane uita ca fiica lui este adulta. si ca a ales singura cum sa-si traiasca viata. 

 

cel mai adesea parinti uita ca ai lor copii au ajuns adulti si sunt direct responsabili de cum isi traiesc viata. 

 

 

ce as face eu? nu stiu cum precizie cum as reactiona,  insa ce stiu sigur ca as face, as continua sa o iubesc /sa il iubesc la fel ca si pana atunci. 



#24
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 17:00

Daca as vedea ca e fericita si nu ar fi doar o fatada, as accepta. De ce nu? Dar macar un nepotel sa-mi faca :) 

Pana una-alta "Gay" e cuvant vechi englezesc, care inseamna "Vesel".



#25
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 17:14

Eu vad homosexualitatea ca pe o malformatie ...prin urmare, as fi trista pentru ca nu s-a nascut ca toti ceilalti.
Ca orice persoana "altfel", va trebui sa faca anumite compromisuri si probabil cercul social in care va trai va fi definita si de aceasta caracteristica ...
Nu, nu pot sa spun ca mi-ar fi indiferent ...mi-ar fi ciuda, as plange de neputinta ...dar desigur as accepta.

A accepta nu inseamna insa ca as fi ok cu asta. Acceptarea in cazul asta inseamna resemnare.

Teama mea este sa nu dea nici un semn pana in adolescenta si sa "descopere" atunci ca ii place ...eh, atunci ce-as face ???

#26
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 17:21

sincer, daca as suferi nu as schimba cu nimic realiatea. ea exista si daca ma dau eu cu fundul de pamant.

ce as vrea sa stiu eu , este daca voi stiti care este cauza acestei inclinari , e generata de nepozitionarea corecta a genelor sau este altceva? ca daca asa ne nastem inseamna ca ceva a facut sa fie asa si nu altfel!



#27
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 17:27

ia- ia. n-are cestia si nu inteleg de si- a luat un fake? :)))

 

A primit pusi de la un baietel. Ea inca nu a dat. Dar era multumita :D mai multe detalii nu dau, ca e confidential :P 

 

lucialu, sa ma innec cu cafeaua si nu alta! [:)] la noi, pusi , asa se pronunta, se spune la pasarea aceea care o ascund fetele si nu puteam pricepe cum poate un baiatel sa ii de-a pusi unei fetite!. dar e vorba de pupici, pana la urma! off, nu m-am trezit inca. [clo]

 

referitor la perioada de gradinita, cum poti sa vezi o astfel de inclinatie, in ce sens anume , ca lesbienele sunt si ele de 2 feluri , cele femei si cele care tin locul barbatului si au comportamente diferite.  numai prin faptul ca se joaca doar cu fetite?  la varsta asta mie mi se pare normala alegerea , te intelegi mai bine cu o surata decat cu un baiatel care bate din picor sau te impinge , deci ce semnale exista ?



#28
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 19:39

Eu vad homosexualitatea ca pe o malformatie ...prin urmare, as fi trista pentru ca nu s-a nascut ca toti ceilalti.
Ca orice persoana "altfel", va trebui sa faca anumite compromisuri si probabil cercul social in care va trai va fi definita si de aceasta caracteristica ...
Nu, nu pot sa spun ca mi-ar fi indiferent ...mi-ar fi ciuda, as plange de neputinta ...dar desigur as accepta.

A accepta nu inseamna insa ca as fi ok cu asta. Acceptarea in cazul asta inseamna resemnare.

Teama mea este sa nu dea nici un semn pana in adolescenta si sa "descopere" atunci ca ii place ...eh, atunci ce-as face ???

Si eu as suferi ca un ciine,chiar daca nu as arata in fatza lui ,as suferi si m-ar durea si chiar cred ca m-as invinovatzi.

 

Nu cred ca m-as manifesta in fatza lui,a copilului...insa inima mea ar fi frinta,e clar.

 

Dana


Editat de andacos, 27 ianuarie 2014 - 20:03 .


#29
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 19:50

malformatie, adica ca atunci cand copilul se naste cu nu stiu ce boala genetica sau alte boli care ii fac sa intre in categoria  "copii  speciali"?  



#30
Madanic

Madanic

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.591 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 19:55

Cred ca ar fii greu pentru mine. Nu cred ca o mama poate sa fie fericita stiind ca pruncul ei este diferit si va avea de infruntat prejudecatile societatii. Dar nu mi-as indeparta copii de mine pentru nimic in lume. Ar fii si mai groaznic ca pe langa prejudecatile celorlati sa aiba de infruntat si prejudecatile mele. 

Bella are o singura prietena si foarte multi baieti prieteni. Pare extra interesata de jocurile baietilor. Edi in schimb la 3 ani nu are nici un prieten baiat, se joaca doar cu fetele si are o fetita fara de care nu poate concepe sa stea. Din cauza ei suspectez eu, si-a descoperit pasiunea pentru roz si rochitze (chestie care trebuie sa recunosc mi-a dat fiori). Nu stiu sa interpretez preferintele sexuale ale copiilor de gradinita asa ca nu-mi ramane decat sa sper la normalitate.


Editat de Madanic, 27 ianuarie 2014 - 19:56 .




Etichetat si cu lesbiana, homosexual

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -