Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 1 voturi

Problema de 'matematica'


44 raspunsuri la acest subiect

#11
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 15:39

Eu colantii nici macar nu ii vad ca "pantaloni" ...deci eu ii gasesc deplasati si pe o persona care arata bine.....adica numai in colanti si cu bluza pina iin briu

Eu ii vad ca pe strampi. 


Editat de ab5174, 23 ianuarie 2014 - 15:52 .


#12
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 16:23

ab, eu cred ca tu te cam plictisesti   , nu-i asa?  ca altfel nu vad ce treaba ai avea tu cu colantii ninei si nici pe nina nu vad de ce-ar interesa-o ce parere ai tu in general despre colanti. 

pana la urma, fiecare se imbraca cum vrea si cum ii place ,  sincera sa fiu,  mie una mi se par mai deplasate femeile care se bibilesc cu orele si arata ca scoase din cutie si cand deschid gura vorbesc numai de haine , cosmeticale si mai si barfesc pe una si pe altul. 

 

oricum cred ca subiectul nu are ce cauta la generale, ci la mondenitati!



#13
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 16:27


 

In spatele fiecarei persoane obeze, cu sau fara colanti, se ascunde o drama. Pe care oamenii ...aratosi si slabi o amplifica, prin rautatea si mandria lor, pentru ca arata cu degetul si RAD, bucurosi in fundul sufletului lor ca nu-s ca Nina.

 

Da,da,da...de o mie de ori da!!!!!

 

Ba ii mai considera si nesimtzitzi pe deasupra,ca nu au control asupra propriului corp,asupra a ceea ce baga in gura!

 

Subiectul e din aceasi categorie cu mama aia" eroina"numai fibra si muschi, de le arata cu degetul pe cele ce nu arata ca ea.(na...ca nu mai stiu cum se numea...asa tare m-a interesat ca am si uitat numele subiectului [alcool] )

 

Dana



#14
natalia_nica

natalia_nica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.371 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 16:35

Eh, eu am luat subiectul doar ca pe o gluma, si, dat fiind ca, asa cum zicea Curcubica la alt subiect, sunt si eu in categoria non-fulg, nu cred ca pot fi acuzata ca's slaba si frumusica si rad de grase. So, chill, ladies! Si, cum zice si ab, nici eu nu vad colantii astia ca pe pantaloni de purtat in sine pe strada, nici de slabe, nici de "grase"... [flo2]


Editat de natalia_nica, 23 ianuarie 2014 - 16:36 .


#15
Jullia

Jullia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.261 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 17:05

Atunci problemei intiiale de matematica ii lipseste crunt logica, Marsul, Nina si Big Macii sunt din alta ecuatie, dar daca se chema strict COLANTII - da au ba? `, era mort din fasa. Asa... e rost si de o mica distractie pe seama altora.



#16
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 17:29

Si mie mi-a parut doar o gluma.

Daca am lua fiecare gluma si am diseca-o nu numai ca nu ar mai exista bancuri cu blonde, cu politisti sau cu alinuta da' nici nu ne-am mai descreti fruntile.



#17
Deea_tm87

Deea_tm87
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 17:34

'Problema' e amuzanta, am vazut si eu poza ieri. Pana la urma e o simpla gluma si e bine sa o tratam ca atare, nu cred ca a fost intentia nimanui sa atace un anumit grup de persoane...probabil doar pe cele care se imbraca neadecvat. Daca extrapolam ar fi absurd sa radem de pozele cu toti americanii care se imbraca in ultimul hal in Walmart ca ne luam de batrani/ tineri/ femei etc.



#18
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 17:56

Si la tanti asta tot probleme de sanatate sunt, nu? Nu are nici o legatura cu life-style, alimentatia si lenea, nu-i asa?

 

 

Miniaturi atasate

  • lazy.jpg


#19
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.735 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 18:02

Eu colantii nici macar nu ii vad ca "pantaloni" ...deci eu ii gasesc deplasati si pe o persona care arata bine.....adica numai in colanti si cu bluza pina iin briu

Eu ii vad ca pe strampi. 

 

 

fir-ar sa fie de colanti!

 

aici is asa hype ca inevitabil m-am ales cu cateva perechi cadou. nu pot sa-i sufar! nici macar pe post de strampi.

 

asta mi-ar mai lipsi, fusta pencil cu colanti si pantofi cu viziune la degetele de la picioare. culmea stilului as fi, nu? :D



#20
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 23 ianuarie 2014 - 18:05

Si la tanti asta tot probleme de sanatate sunt, nu? Nu are nici o legatura cu life-style, alimentatia si lenea, nu-i asa?

Victoria,eu aveam vreo 12 ani si veneam de la antrenament(de pe stadion)acasa,cu tramvaiul.

 

Asa m-a luat o starea de rau in tramvai,am simtzit ca pur si simplu nu mai pot sta in picoare,mi se innegrise in fatza ochilor si...m-am asezat pe un scaun,in protestele si criticile unor calatori ,

 

Deci...n-ai de unde sti de ce s-a asezat pe scaun!

 

E usor de circotiti de pe margini(nu ma refer la tine ci la genul asta de critici in general)insa nu stie nimeni exact de ce si cum.

 

Dana


Editat de andacos, 23 ianuarie 2014 - 18:12 .



Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Glicemia in timpul sarcinii

    Ioone
    - Ieri, 22:19

  • Baiete sau fetita?

    ely4
    - Ieri, 17:50

  • Calatoriile in sarcina

    LarisaG89
    - Ieri, 13:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -