Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Am inceput anul cu dreptul! Felicitari Daena! Aspirante optimiste (842)


493 raspunsuri la acest subiect

#11
camcris

camcris

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.773 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 13:40

Buna fetelor

Va doresc ca, noul an sa va aduca multe impliniri, sanatate si sa luptati pentru ceea ce va doriti chiar daca uneori este foarte greu

Sunteti un grup de fete minunate care stiti sa fiti alaturi una de alta cu o vorba buna, un sfat, o idee, conteaza foarte mult atunci cand iti pierzi din puteri si sa nu uitati ca tot speranta ne ramane si ajutorul bunului Dumnezeu

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup]



#12
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 14:00

camcris ce frumos! mai ai sub 100 de zile pana nasti; Dumnezeu sa iti ajute in continuare!

marja subscriu la tot ce ai scris; pana la urma indiferent ce am face noi tot la mana Domnului ajungem; si e pacat sa uitam ca avem multe motive sa-I multumim; cand ti-am citit postarea am zambit deoarece si noi tot 2 ani ne-am propus sa incercam tot ce tine de noi;anul asta facem pas cu pas ce putem pentru a avea bebe, dar , in acelsai timp vreau sa ne si bucuram unul de celalalt si de tot ce ne-a oferit viata;

ella ma bucur ca ai pasit cu dreptul in noul an, ca ai "spalat"cele rele si le-ai transformat in optimism;presimt un an frumos cu multe vesti bune pentru toate;



#13
lauragabriela28

lauragabriela28

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 16:21

La Multi Ani la toate fetele si fie ca acest an sa fie cu impliniri pentru toata lumea
Eu nu am mai intrat de ceva vreme pt ca am fost fff trista de sarbatorile astea si pur si simplu nu am avut chef de absolut nimic. Dupa cum va spuneam in postarile anterioare am facut stimulare si din nefericire si de data aceasta a fost fara rezultat. Fetelor sunt atat de dezamagiya si trista si chiar nu stiu cum sa ma adun si sa o iau de la capat, am o stare emotionala fff ciudata acum sunt ok si in secunda doi ma napadeste tristetea si dezamagirea.....

Sunt convinsa si constienta ca trebuie sa ma adun si sa o iau de la capat dar in momentul de fata parca nu mai am putere

Va doresc o saptamana minunata si implinirea dorintelor in noul an

#14
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 16:29

salutare!

primiti o aspiranta noua?

am mai fost pe aici, eram chiar activa in club, dar asta era demult...

acum am o fetita minunata care in martie va implini 5 ani. acum 2 ani ne-am hotarat sa ii facem o sora/frate dar nu a mers chiar asa cum ne asteptam. am tot investigat si acum am primit de la doctor unda verde. asadar de luna asta lucram activ la proiectul bb.

deabia astept sa va cunosc si sa ne bucuram impreuna de fiecare noua aspiranta care primeste darul minunat.



#15
Floric

Floric

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.523 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 21:19

Silvi, sa iti ajute Dumnezeu sa iti implineasca planurile. Eu lucrez de mult la proiect insa se pare ca am pierdut cartea tehnica. Inca mai sper desi trebuie sa recunosc ca pe luna ce trece imi dispare si speranta.

#16
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 06 ianuarie 2014 - 23:06

Daena nu ne spui nimic nou ? [bib]  stiu ca ar trebui maine sa te testezi sau azi te asteptam cu vesti bune [pup]

Danutza ce mai faci?asteptam sa ne spui cum a fost de sarbatori [pup]

Raisa sper ca te-ai apucat de treaba [pup]

Mariell ce mai faci , [pup]  banuiesc ca te-ai intors la munca

Draguta ce mai faci [pup]

Corina te pup si tin pumni la tot ce ce vei face [pup]

Elena tin pumni pt data de 16 , [pup]  si eu merg in 15 [fri] ,maine merge sotul dupa dosar la ginecolog eu nu vreau sa il vad [alcool]

Ella ii bine ca ai lasat trecutul , trebuie sa gandesti pozitiv si sa fii optimista [pup]

Maryella [pup] cum ai inceput anul , te-ai apucat de miscare [soricel] , eu de azi mi-am reluat exercitiile si se  simnte am putina febra musculara [batcap] asta asa ca am dospit de sarbatori [bang]

Laura imi pare rau ca nu ai reusit [:(] dar nu iti pierde speranta stiu ca e usor de zis , dar trebuie sa iti pastrezi increderea si optimismul si o sa vezi ca dorinta ta se va indeplini [pup]

Camcris multumim de ganduri si sarcina usoara pe mai departe [pup] [pup]

Silvi bine ai revenit si sedere cat mai scurta , sa vi se indeplinesca dorinta cat mai repede si sa va traisca fetita sa fie sanatoasa [flo2]

Floric bine ai venit si eu zic sa nu iti pierzi increderea si speranta o sa vezi ca dorinta ti se va indeplini [flo2]

 

Fetelor sper ca nu sunteti toate in butoi [fri] , ca prea tacute sunteti , va rog iesti din butoi trebuie anul inceput cu optimism si incredere [pk] uite va trimit cateva berze [barza1] [barza1] [barza1] [barza1]



#17
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 07 ianuarie 2014 - 00:03

La multi ani tuturor care poarta numele Sf Ioan, multa sanatate , fericire sa vi se indeplinesca dorinta cat mai repede! [artif] [artif] [sap] [sap] [deziuata]



#18
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 07 ianuarie 2014 - 00:07

Un special La multi ani aspirantei noastre Ioana , multa sanatate , sa te bucurii de copilasi tai si sa dea D-zeu sa le faci curand un fratior/surioara [flor]

 

 

 

Un special La multi ani mamei aspirantei noastre Maryella , sa te bucurii de ea sa fie sanatoasa si sa ii daruiesti curand un nepot/nepoata [flor]



#19
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 07 ianuarie 2014 - 08:14

Buna dimineata fetelor! Eu am o veste frumoasa sa va impartasesc, am o liniuta pala pe 2 teste de sarcina, azi sunt ziua 15 dupa ovulatie. Nu am nici un simptom afara de lipsa menstruatiei. Mi-am facut si ieri dupa masa 2 teste, mi-a iesit slab pozitiv doar unul ieftin, cumparat din Ro. Asa ca am vrut sa vad daca imi iese ceva si pe testul mai sensibil, dar cu urina de dimineata. E palidutza linia, dar e acolo, pe ambalaj scrie ca daca ies 2 linii e pozitiv, nu conteaza intensitatea lor. Imi vine si sa plang si sa rad, ma rog sa fie adevarat si sa fie totul bine pana la capat.

Miniaturi atasate

  • IMG_1446.JPG

Editat de daena, 07 ianuarie 2014 - 08:15 .


#20
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 07 ianuarie 2014 - 08:17

Si cu testul mai sensibil.

 

Miniaturi atasate

  • IMG_1450.JPG



Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -