Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011 (56)


289 raspunsuri la acest subiect

#281
MaryM85

MaryM85

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.463 mesaje

Postat 23 februarie 2014 - 10:35

La multi ani Anastasia cu intarziere!!!! [s][s]

Mada o las cu socru si cu tati se descurca ei si fara mine, mai rau de ea ca daca sunt plecata ma cauta, unde e mama mea!!!! [:(]



#282
cris2ioana

cris2ioana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 170 mesaje

Postat 23 februarie 2014 - 14:23

Buna dimineata!!
Va poftesc la cafea!!
Deea intru eu, dar ieri nu a mers netul:))))
La multi ani Anastasia!!!Roxy sa fie sanatoasa printesa voastra!sa va bucure in fiecare zi!!!
Noi inca inchise aici:)) iesim doar in we..va spun sincer ca de cand stau aici mi-am spalat creierul, a fost cea mai buna investitie posibil!!! Cred ca ne prelungim viata locuind in afara Bucurestiului.Ne ia groaza numai cand ne gandim sa mergem spre oras:)))
Am inscris-o pe Ioana la gradi particulara pana la urma. Este aproape de noi si ok ca si tarife.
Va pup ca am inceput mesajul de dimineata.... Si abia acum reusesc sa il trimit

#283
Deea99

Deea99

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.721 mesaje

Postat 23 februarie 2014 - 14:24

La multi ani <Anastasia! Sa cresti frumos! sa fii sanatoasa ,fericita ,desteapta ca frumoasa esti !!!pupici si prt tine si pentru mamica ta!!!

mami iertare dar eu am zis ca-i nascuta pe 23 ....daca ma crezi ca nu stiu in ce data suntem...azi parca e 23, nu?

 

....doamne am uneori nici nu stiu in ce zile suntem...rutina asta m-a terminat..

 

Mada nici nu vreau sa ma gandesc...:))))....ieri nepota miu s-a dus in afi sa se joace pe acolo ,cu 3 baieti...unul cred ca o place pe fimea...ea l-a refuzat pe nepota miu cand a tot sunat-o sa se duca ,ca nu vroia sa merga doar ea cu ei si prietena ei nu era acasa...mama si asta toata dupa amiaza a fost cu ea pe telef....dar cred  ca pus de baiatul ala ...ca la un moment dat am auzit eu cu Andrei ii zicea...mai andreea alex a zis ca se supara rau de tot pe tine ca nu ai venit sa te vada si el....vai sa lesin...ma si amuza da ma si rascolea asa...cred ca i si mai mic decat ea cu 1 an si ceva....ca nah am intrat pe fb pe contul lui nepotamiu sa vad cu cine e el in mall si apoi am intrat sa l vad si pe alex asta..un birligoi...si avea niste topuri din alea unde fimea si prietena ei erau numai pe locul 1  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] ....am ras de fiemea ..i-am zis cam indecis baiatul asta [batcap]

 

ma duc sa ma relaxez si eu un pic....anna doarme ...astia 2 sunt la meciul lui dinamo

 

 

MARY TINEM PUMNII SA VINA BB MAINE [pk]  [biz]



#284
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 24 februarie 2014 - 16:34

fetelor, ce faceti?

 

daca ati stii de cate ori am intrat pe forum, am citit si cand sa scriu..... [alcool]  aparea ceva si nu mai reuseam.

 

Mary mai ales la tine m-am gandit, poate ai nascut....dar vad ca nu[:D] pai ce asteapta bebe Luca? invitatie speciala? hai Luca, scoate nasucul afara ca te asteptam [majoreta] [majoreta] [majoreta]

 

multumim de urari....[pup] daaaa, a fost ziua buburuzei mele iubite, am sarbatorit foarte frumos [olala]

va ofer un pic de tort ramas , am avut un tiramisu delicios facut de mama [pofticios]  sambata am avut party cu copilasi, asa frumos a fost[olala]

 

Deea un [pup] pentru voi. ma bucur ca intrii si ne scrii.

 

restul fetelor ce faceti?

merg in urma sa mai citesc ca am uitat ce-ati scris [batcap]



#285
cris2ioana

cris2ioana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 170 mesaje

Postat 24 februarie 2014 - 18:54

Buna!!
Fetelor, a nascut Mary!Eu am mai tras cu ochiul la odisee ca ma gandeam eu ca acolo va anunta prima oara:))) . Felicitari Mary!!! Bebe Luca sa fie sa natos iar voi sa va bucurati de ambii copilasi, sa va aduca un zambet in fiecare zi !!!
Roxy ma bucur ca a fost frumos de ziua Anastasiei! Acum au mai crescut si incep sa intrleaga si ei cate ceva din evenimentele importante( Craciun, Paste, onomastici etc).
Va pup pe toate!!!!

#286
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 24 februarie 2014 - 19:45

Mary, sa-ti traiasca!

Mada Somleac e Sumisa pe fb

Roxy sa-ti traiasca fata!

 fetele noi am intrat la gradi, la 8 plecam la 9 jumate sunt inapoi si la 12 jumate plec sa o iau...prim saptamana a fost bine acum urla ca nu vrea.... doamna zice ca nu o asculta....of... Maria a terminat cu 9.71 primul semestru sunt ff mandra de ea.Pupici la toti



#287
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 25 februarie 2014 - 13:29

fetelor, ce faceti?

haideti la o cafea bunaaa si aromata [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

Mary, uraa a venit bebe Luca [artif] [artif] [artif] sa fie sanatos si tu la fel. sa ai laptic si sa te refaci repede. [olala]

abia astept sa vii sa ne povestesti cum ai nascut [pup]

 

Cris2ioana ce frumos ca v-ati mutat [olala] sa fie intr-un ceas bun. nici n-am apucat sa te felicit pentru aceasta mare realizare. sa fiti fericiti in noua casuta.

lasa, ca trece si perioada asta cu mesteri si mizerie si sa vezi ce frumos va fi [pup]

 

Deea, mami, pai n-ai depasit starea asta de depresie [mai] lasa incolo gandurile astea....daca m-ai asculta si ai face cum ti-am zis cu mancarea...adica sa nu trebuiasca sa gatesti zi de zi (asta iti ocupa cel mai mult timp si cateodata si nervi [:D]) ai fi mult mai libera si ai avea timp si de tine.

pentru starea ta psihica trebuie musai sa iti faci timp si de tine [pup]

 

Ailed sunt curioasa cu gradi....cum va fi mai incolo....bravo pentru Maria, fetita isteata [8D] [pk]

eu am fost azi sa vad gradinita unde o voi duce si sa ma interesez de inscriere...mi-a zis sa duc actele si ma va suna cand incep inscrierile.

Anastasia a fost ieri cu mama pe acolo si i-a placut [olala] este frumos acolo, o atmosfera foarte frumoasa, copilasii zburdau pe acolo, se jucau...mi-a placut asa la prima vedere si Anastasiei la fel, a zis ca sa o duca buni si s-o lase acolo [:D] sa vedem cand va incepe cat de viteaza va mai fi [:-)))]

 

Madutza n-am reusit sa vad pozele pe fb, alea de la munte. le-am vazut pe cele de la ziua Catalinei, sunt super[olala] imi place cum ai tuns-o.

saptamana viitoare merge mama cu ea la tuns, are un par lung si carliontat dar vreau sa-i dea o forma.

 

Somleac ce scumpici au fost puiutii cu examenul tau [:-)))]  zici ca ei aveau examen, ce emotii au avut [:D] bravooo pentru reusita [pk]

 

va [pup] pe toate si toti fluturasii scumpi.

merg sa vad ce-ati mai scris.


Editat de roxy_s, 25 februarie 2014 - 13:30 .


#288
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 25 februarie 2014 - 13:32

merg sa fac capitol nou.



#289
MarApr2011

MarApr2011

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 714 mesaje

Postat 25 februarie 2014 - 14:02

Capitol nou aici:

 

http://comunitate.de...1157/?p=7957837



#290
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 25 februarie 2014 - 15:56

proba


Editat de roxy_s, 25 februarie 2014 - 15:59 .



Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -