Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Minunatii gatite cu Philips Multicooker

retete philips multicooker

92 raspunsuri la acest subiect

#71
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 27 ianuarie 2014 - 19:46

Si pentru ca aripioarele de curcan fierte stateau de pomana le-am dezosat si am facut o Ciulama, numai buna dupa supa cu galusti.

 

Poza 3.jpg

 

 

Poza 11.jpg

 

 



#72
floaredemac

floaredemac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.675 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 09:14

deci asta era o reclama la multicooker, asa-i?



#73
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 09:55

[:-)))]  de ce, te bate un gand sa-ti iei si tu?



#74
floaredemac

floaredemac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.675 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 09:58

hihihi... nu.... nici gand! doar m-am amuzat. Asa o chestie era... de parca s-ar fi descoperit America si-alta nu! Si ma gandeam de ce scriau aproape numai administratorii despre "minunatiile" gatite!  [:-)))]


Editat de floaredemac, 12 iunie 2014 - 10:54 .


#75
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 10:16



deci asta era o reclama la multicooker, asa-i?

 

Nu...la echipament de ski [:-)))]

Ai vazut unde era descoperirea Americii?

 

Adminii n-au scris...doar moderatorii. Si cine a mai testat asa ceva.

Tu ai folosit vreodata astfel de aparat?

Care-i experienta ta?

 

Edit: a scris si Anda, din stafful adminilor...ai dreptate.



#76
floaredemac

floaredemac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.675 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 10:53

daca mi-l faci tu cadou sau imi dai bani sa il testez sigur ca il testez. banuiesc ca si voi ati facut-o tot contra cost, nu? promit ca pun si poze profi! 



#77
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 11:02

Cred ca conteaza mai putin ce bani am primit (nu, n-am primit nici un sfantz, daca ma crezi) si mai mult daca cineva crede ce spun. Nu zic ca sunt usa de biserica, dar sa spun in gura mare si cu zambetul pe buze  "mama ce-mi place"  si dupa aia sa scuip cu scarba nu este un cliseu care mi se potriveste, iar cei ce ma citesc decid singuri daca vreau sau nu sa-i pacalesc. Despre asta e vorba intr-un review, precum si despre persoana care-l scrie.

Deci nu primesti un aparat si nici bani de la mine [:)]  in schimb poti sa-mi spui de ce ai pus intre paranteze "minunatii": ca nu crezi, ca ai mai avut ocazia sa incerci si nu ti-a placut produsul, ca nu ai incredere in general in genul asta de review-uri, ca te plictiseai, etc



#78
floaredemac

floaredemac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.675 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 11:16

Am pus in paranteza fiindca am citat din titlu. Asa m-a invatat la scoala. Nu inteleg de ce esti atat de agresiv (-a) , incrancenat, etc in raspunsurile pe care mi le adresezi.  

 

Si nu am observat unde scria ca este review, ca atunci intelegeam mai clar despre ce este vorba si nu ma bagam in discutie, dat fiind ca nu l-am incercat.

Sau macar sa se puna un "P" sau un "R" , de la "publicitate", respectiv "reclama". 

 

Cat despre bani... nu ma intereseaza ce bani luati voi, doar ca e la mintea cocosului ca exista o plata, altfel ar fi prea mare coincidenta ca 3-4 moderatori (administratori, etc) sa isi fi cumparat toti acest echipament si sa se apuce sa puna poze si sa il laude cu atata patos si bold-uit. Cred ca aveau si altceva mai bun de facut cu timpul lor.

 

Acestea fiind spuse, permite-mi sa ma retrag, cu mentiunea ca "am zis si eu, n-am dat cu parul", nu am nici timp si nici nervi de discutii in contradictoriu mai mult sau mai putin acide. 

 

 



#79
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 11:34

A fost o testare de produs nou introdus in piata romaneasca, urmata de review-uri.

 

Nu a primit nimeni bani pentru testare. 

In principiu ar fi putut participa oricine. Dar adevarul este ca nu poti avea incredere sa incredintezi un produs unor persoane pe care nu le cunosti.

 

Mie mi-a placut testarea, a fost ceva nou si oricand pot sta la dispozitia oricui se gandeste sa-l cumpere, cu sfaturi.



#80
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 12 iunie 2014 - 11:55

Am pus in paranteza fiindca am citat din titlu. Asa m-a invatat la scoala. Nu inteleg de ce esti atat de agresiv (-a) , incrancenat, etc in raspunsurile pe care mi le adresezi.  

 

Si nu am observat unde scria ca este review, ca atunci intelegeam mai clar despre ce este vorba si nu ma bagam in discutie, dat fiind ca nu l-am incercat.

Sau macar sa se puna un "P" sau un "R" , de la "publicitate", respectiv "reclama". 

 

Cat despre bani... nu ma intereseaza ce bani luati voi, doar ca e la mintea cocosului ca exista o plata, altfel ar fi prea mare coincidenta ca 3-4 moderatori (administratori, etc) sa isi fi cumparat toti acest echipament si sa se apuce sa puna poze si sa il laude cu atata patos si bold-uit. Cred ca aveau si altceva mai bun de facut cu timpul lor.

 

Acestea fiind spuse, permite-mi sa ma retrag, cu mentiunea ca "am zis si eu, n-am dat cu parul", nu am nici timp si nici nervi de discutii in contradictoriu mai mult sau mai putin acide. 

 

Chiar imi pare rau...nu pot raspunde unui astfel de mesaj.





Etichetat si cu retete, philips multicooker

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -