Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

FIV TURCIA 22

fiv turcia acibadem tayfun

455 raspunsuri la acest subiect

#41
dellya86

dellya86

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 930 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 20:05

Nelay felicitari mamicuto, sa va traiasca bebele, sa fie sanatos si norocos [artif]  [artif]  [artif]  [artif] 

 

Fetelor de pe taramuri otomane le doresc tot binele din lume, sa ne aduca bete mari ca sa ocupe locurile de gravidute...si sa ne dea si noua putina speranta

 

Va pup sultanelor [flo2] 



#42
ona_elaa

ona_elaa

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 701 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 20:07

[:)]  [flo2] ce mai faceti voi?

sa va destind putin, va povestesc o faza tare . Am plecat azi la plimbare spre bazarul din kadikoy, vreme frumoasa, plimbare lunga, nevoie mare de hidratare si deci implicit nevoie ff mare de ... usurare. vedem o terasa ful, cu mancaruri f apetisante, deci hotaram  sa facem popas acolo. trimit sotul sa caute o masa sa ne odihnim putin iar eu plec ca din pusca sa caut toaleta, nu se mai putea intarzia, era urgent. urc 3 etaje , gasesc toaleta si cand colo..... usa era cu CIFRU!!! [fal]​ parca as fi intrat in camera trezoreriei nationale. [smulgpar]  mi-ar fi fost de folos o trusa de scule pentru spargatori de case ca sa pot patrunde la toaleta! in final, ideea era sa cumperi ceva ca sa poti accesa toaleta, codul de la ""seif"" este trecut pe bon. tastezi codul dupa care aduagi si diez, si mai ramane sa spui "" Sesam deschide-te"" [:D]  [:D] .

am reusit intr-un final sa imi golesc vezica indelung chinuita, sa ne potolim burtile cu mancare delicioasa si sa ne incarcam bateriile pt ceea ce avea sa urmeze..



#43
ciuripica

ciuripica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 454 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 20:54

Felicitari Nelay! Sa creasca mare, sa fie sanatos si frumos Tarzanel!

[flo2]

 

[pup] pentru toate fetele.



#44
ciuripica

ciuripica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 454 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 20:56

Draga mea, vreau_bebel[flo] .



#45
Nelay_star

Nelay_star

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.713 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 21:06

Nelay felicitari mamicuto, sa va traiasca bebele, sa fie sanatos si norocos [artif]  [artif]  [artif]  [artif] 
 
Fetelor de pe taramuri otomane le doresc tot binele din lume, sa ne aduca bete mari ca sa ocupe locurile de gravidute...si sa ne dea si noua putina speranta
 
Va pup sultanelor [flo2] 



Multumesc mult Dellya [flor] sa dea D-zeu !

#46
Nelay_star

Nelay_star

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.713 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 21:08

[:)]  [flo2] ce mai faceti voi?
sa va destind putin, va povestesc o faza tare . Am plecat azi la plimbare spre bazarul din kadikoy, vreme frumoasa, plimbare lunga, nevoie mare de hidratare si deci implicit nevoie ff mare de ... usurare. vedem o terasa ful, cu mancaruri f apetisante, deci hotaram  sa facem popas acolo. trimit sotul sa caute o masa sa ne odihnim putin iar eu plec ca din pusca sa caut toaleta, nu se mai putea intarzia, era urgent. urc 3 etaje , gasesc toaleta si cand colo..... usa era cu CIFRU!!! [fal]​ parca as fi intrat in camera trezoreriei nationale. [smulgpar]  mi-ar fi fost de folos o trusa de scule pentru spargatori de case ca sa pot patrunde la toaleta! in final, ideea era sa cumperi ceva ca sa poti accesa toaleta, codul de la ""seif"" este trecut pe bon. tastezi codul dupa care aduagi si diez, si mai ramane sa spui "" Sesam deschide-te"" [:D]  [:D] .
am reusit intr-un final sa imi golesc vezica indelung chinuita, sa ne potolim burtile cu mancare delicioasa si sa ne incarcam bateriile pt ceea ce avea sa urmeze..


Asa am patit si noi cand eram la Istanbul. Ne oprisem sa papam si eu repede repede sa ma duc la baie , cand sa urc aud pe cineva sau parca vazusem nu mai retin.. Ca iti trebuie bonul ... Deci urcam si eu 3 etaje degeaba !!! [:-)))] saved by the bell [:D] [pk]

#47
Nelay_star

Nelay_star

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.713 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 21:09

Felicitari Nelay! Sa creasca mare, sa fie sanatos si frumos Tarzanel!
[flo2]
 
[pup] pentru toate fetele.


Multumesc mult de tot ! [pup]

#48
Nelay_star

Nelay_star

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.713 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 21:10

nelay [flor] ma bucur ca esti bine si bebe la fel.eu...pe acasa cu munca de toate felurile.se pare ca nu mai am zi libera nici duminica.


Daca nu ar durea operatia ar fi totul de vis [batcap] nu e bine sa te stresezi atat... Tre sa mai ai timp de respiro si pt tine [flor]

#49
birmanutza

birmanutza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 793 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 22:12

Ona, m-am amuzat de aventurile voastre. Noi ne-am tot plimbat printr-o piata cu multe strazi si marfa pestrita, de la peste la pantofi. Asta o fi bazarul? Pentru maine iti doresc multa bafta!
Nelay, ma injectez de zor, maine merg la monitorizare......sa vedem cum se prezinta situatia.
Va pup, fetele si va doresc o saptamana cat mai usoara.

#50
loli1776

loli1776

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.202 mesaje

Postat 17 noiembrie 2013 - 22:26

Buna  [flo2]

Ona felicitari pentru embrionasi! Sa fie super lipiciosi si sa se lase cu  [bib]  [bib] .

Birmanutza, isa cookie tinem pumnii strinsi [flo2]





Etichetat si cu fiv, turcia, acibadem, tayfun

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -