Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

nu stiu ce sa cred


121 raspunsuri la acest subiect

#21
BellaDonna

BellaDonna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.973 mesaje

Postat 28 octombrie 2013 - 22:07

eu am o matusa care e casatorita cu un barbat mai mic cu 10 ani si sant si acum la batranete fericiti si impreuna



#22
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 28 octombrie 2013 - 22:27

ai gresit cand ai spus ca doresti o relatie doar fizica, pote nu-i place sa se simta folosit , cui i-ar place??tu cum te-ai simti in locul lui?

deci tu ai gresit, si tot tu poti indrepta greseala

 Mai, acum sa nu exageram...nu zic ca-i imposibil, dar barbatii nu-s asa scrupulosi, mai ales la 23 de ani...daca li se ofera doar sex, de ce sa-l refuze? Ca la varsta aia nici nu vor sa auda, in general, de mai mult...la fete e invers, vor si altceva pe langa sex.

Asa ca nu cred ca s-a simtit folosit...ca n-ar fi ratat o "folosire" pe tava!



#23
BellaDonna

BellaDonna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.973 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 03:10

 Mai, acum sa nu exageram...nu zic ca-i imposibil, dar barbatii nu-s asa scrupulosi, mai ales la 23 de ani...daca li se ofera doar sex, de ce sa-l refuze? Ca la varsta aia nici nu vor sa auda, in general, de mai mult...la fete e invers, vor si altceva pe langa sex.

Asa ca nu cred ca s-a simtit folosit...ca n-ar fi ratat o "folosire" pe tava!

daca are sentimente pt ea, eu zic ca da....



#24
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 07:42

Eu cred ca, mai degraba, i s-a parut ca i s-ar cere un angajament, daca stie ca are un copil.



#25
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 10:54

eu cred ca n-ati fost pe aceeasi lungime de unda in momentul convorbirii telefonice.

era mai bine sa stabiliti atunci doar sa va intalniti undeva si restul discutiei sa aiba loc fata in fata, cu siguranta lucrurile luau o alta turnura.

ca sa nu te mai agiti si framanti atata, incearca sa discuti cu el, sa va lamuriti ce s-a intamplat, de ce nu a mai venit la intalnire si nu ti-a dat macar o scuza sau o explicatie.

invita-l la o cafea, la o pizza si cine stie, fiind in alt mediu decat cel de la job, fiind mai relaxati, veti putea sta de vorba pe indelete.



#26
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 11:03

Sincer, eu as trece mai departe. Nu m-as crampona de relatia asta.



#27
Ginger01

Ginger01

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 888 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 12:22

Cum zice Viviana,mergi mai departe...

Un barbat in zilele noastre incepe pe la 30 de ani sa se maturizeze.Pe vremea parintilor mostrii era divers,viata incepea imediat dupa 18 ani, al 20 aveau copii si stiau ce sunt responsabilitatile s.a.m.d...

Cred ca esti intr-o perioada fragila,ai nevoie neaparat de cineva, chiar si fizic iar imaginatia ti-a luat-o "razna" sa zic asa de cand baietzasul ti-a dat atentie, pentru ca cred ca ceea ce simti nu e indragosteala ci doar atractie fizica.

Lasa-l in plata domnului si cauta-ti un barbat spre 35-40 de ani care te poate face simtii femeie si care sa-ti respecte sentimentele, viata si copilul in primul rand.

Si NEVER,NEVER nu chema un barbat la tine acasa decat dupa vreo 5 -10 iesiri cand il cunosti destul , mai bine du-te la hotel.



#28
denisa1980

denisa1980

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 20:06

va multumesc la toti pt raspunsuri. Pana in ziua de azi nu am lamurit numic, acelasi dute-vino zilnic, il vad ,pleaca , mai vine a doua zi. Culmea este ca pare tare suparat , oare pe mine? ca nu imi mai rosteste numele cand intra, nu imi maida buna ziua )doar mie) ci acum spune asa in fuga la toata lumea . Este foarte trist , altadata cand intra el in birouri se luminau toti de glemele lui, de voia lui buna , acum nimic, tristete. Cu mine vb pt ca trebuie. In rest nimic. Nu ma mai priveste, nu il mai privesc. E ca si cand intre noi nu ar fi fost nimic mai acatari.



#29
BellaDonna

BellaDonna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.973 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 20:26

wow ca doar numai un barbat mai in varsta ii respecta sentimentele am trait sa o aud si pe asta.........ca tanarul nu are sentimente bla bla bla eu zic s ma scapam de preconceptii

 

matusa mea avea 4 copii cand sa recasatorit cu un barbat mai tanar decat ea cu 10 ani si traiesc si acum fericiti la batranete ba au  mai facut unul impreuna cand erau tineri, imi amintec ce scandal in familie si ce lesinuri ca nu se poate sa ia fecior ea cu 4 copii, ba uite ca se poate de ce nu, bine ca daca era barbat si isi lua tinerica cu 20 de ani mai tanara era ok in filozofia  voastra [batcap]



#30
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 29 octombrie 2013 - 20:41

. E ca si cand intre noi nu ar fi fost nimic mai acatari.

Dar nici nu a fost .... din cate am inteles eu cel putin.




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -