Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Felicitari Bubuali! Felicitari Didi81! Felicitari Iarina_r! Aspirante optimiste (835)


506 raspunsuri la acest subiect

#41
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 14:53

Si acum pentru ca aseara am plecat in pat devreme vreau sa recuperez si eu

 

[perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]

[flu]  [flu]  [flu]  [flu]

[flirty]  [flirty]  [flirty]

[invant]  [invant]  [roscatavant]

[fluturas]



#42
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 14:55

Didi, ce facusi? Chiar asa tare ai tras piciorul? De fapt cred ca Iarina v-a tras repede cu ea la odisee sa nu fie singura pe acolo [soricel] . Deja v-ati strans trei la odiseea de Mai.

Mai sunt si Silvia cu Lady si cu Arrya toate trei la odiseea de Martie, nu mai stiu Camcris la ce odisee e  [alcool] dar parca tot pe acolo ar trebui sa fie si ea, deci e clar noi plecam spre odisee doar in grupuri de cate trei  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] .  

Cine sunt cele trei fete care se baga la odiseea de Iunie? Doar ce a fost facuta zilele trecute. Hai repede, care doreste sa vorbesc cu barza  [biz]

Da chiar ca fain, au plecat 3 cate 3... asa o sa fie si cu voi, o sa vedeti.....

 

Eu am mai spus Ella, ca ar fi fost tare frumos sa avem odiseea noastra.... [pk]  [pk]  [pk]



#43
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 16:18

Saptamana viitoare intru la test alaturi de Raisa. Nu mai stiu cine ar mai fi. Sa de Domnul sa fim noi care deschidem odiseea de iunie!

#44
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 16:19

Iarina, facem si odiseea noastra, o sa vezi. Stai sa mai adunam macar 2-3 gravidutze noi sa fie grupul mai mare si promit ca o fac. Si fac si grup pe FB pentru cine vrea sa se bage.

Editat de ella_84, 21 septembrie 2013 - 16:20 .


#45
bubuali

bubuali

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 448 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 17:30

Fetelor va multumesc din suflet pt urari si pt trecerea in titlu...

Ella si eu cred ca am facut bine,rau nu are de ce sa fie,poate doar o influenta vreo analiza si poate pierd si dr dar mai sunt si altii,bani sa fie...

Didi eu am facut 2 teste barza dar din astea mai noi(ambalajul arata la fel-barza strip dar au 10 mlU si sunt mai subtiri)unul l-am facut ieri dim si unul alaltaieri pe seara si la ambele sunt liniutele la fel de intense....mi-au dat lacrimile,eu tot asteptam sa-mi vina,imi pierdusem speranta dupa atatea luni si sotul a fost la oras dupa marfa si mi-a luat si testele,ieri am mai cumparat un surecheck si onetest si mai fac unul maine dimineata de curioasa sa vad cum e si la alte marci...

Va doresc la toate sa vi se intample minunea cat mai repede si sa fiti fericite!



#46
Didi81

Didi81

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.472 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 19:45

bubu, eu am facut 2 sure check, unul in ziua 13 de la ovulatia si unul azi, in ziua 15. Nu cred ca mai fac altele, ca sa nu ma stresez inutil... [alcool]

Tu ai idee cand ai ovulat, cam la cate zile de la ovulatie ti-au iesit intense testele? Oricum, difera de la o marca de teste la alta...


Editat de Didi81, 21 septembrie 2013 - 19:46 .


#47
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 21:32

Bubuali ce veste frumoasa ne dai. Chiar azi-noapte am visat ca intrasei pe forum si ne spuneai ca esti gravida in 5 luni. Eee chiar daca nu e asa de avansata sarcina ma bucur enorm pentru tine si-ti doresc sarcina usoara si la termen.



#48
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 21:34

Ella ai dreptate astazi a fost un timp de plimbare si eu am facut intocmai. Am fost in vizita la nasi care au o fetita de 1 an jumate si m-am jucat foarte mult cu ea. I-am papat burtica si manutele alea grasute. O minunatie de copil.

Abia astept rezultatele de la analize ca sa putem prinde odiseea impreuna.

[pup]



#49
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 21:36

Danutza din cate imi aduc aminte noi suntem cam in aceeasi perioada a cm-ului. Eu azi sunt in ziua 19. Poate ne mutam alte 3 la odisee [pup]



#50
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 21 septembrie 2013 - 21:39

Eu nu am noutati. Azi sunt in ziua 19 si nici o urma de ovulatie. Nu am mai facut teste si nici nu am avut mucusul schimbat. Daca a fost eu nu am sesizat dar oricum am [xinpat] ca am fost amandoi in concediu si este altceva cand nu esti stresat. Sotul a inceput tratamentul din nou si speram la o minune. Nici uratii nu prea stiu cand sa-i astept ca dupa pierderera bebelusului a fost de 32, 30 eu sper sa scada la 28 si sa se regleze iar.




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -