Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Piersicutele de iulie-august 2012 va saluta !


415 raspunsuri la acest subiect

#61
lorenaflore

lorenaflore

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 808 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:20

Incerc sa dau si eu matza dupa indicatiile Ilenei [mata]

#62
lorenaflore

lorenaflore

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 808 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:21

Mersi Ile! A mers!

#63
maria0408

maria0408

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 820 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:25

Nb fetele. Las mata sa va vegheze somnul



#64
maria0408

maria0408

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 820 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:27

mata.gif 

Hai ca a venit in final



#65
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:45

buna prietene dragi.bine v am gasit in noua casuta.nu pot sa cred!!!!!!!!am lipsit nemotivat aproape o luna.sper ca totul e ok ls voi toate.nici nu stiu cat am de recuperat din urma.la mine s au intamplat multe in aceasta perioada.))nici nu stiu exact inca daca e de bine sau rau dar totusi sper sa fie de bine...o sa incerc in mare sa va povestesc

#66
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:55

am venit dupa cum stiti in concediu in romania.am stat bine mersi 3sapt dupa care a venit ziua de vineri in care trebuia sa plecam inapoi.ne facem frumos bagajele.mergem la ziua unui prieten a lui rafi si au venit acasa si cativa prieteni de al lui sa ne conduca si sa isi ia ramas bun.si s a pus rafi pe un plans cu suspine de i a rupt inima la tatasu si nu a zis ca el nu mai duce copilul acolo sa il faca sa sufere.ca nu are rost sa il chinuie ptr ca oricum el nu se vede niciodata traind acolo.ca el nu sta sa fie sluga la straini si sa ne priveasca toti ca pe niste tigani sau hoti.mai bine mai sarac dar mai fericit in tara noastra.noi mai aveam ganduri ca sa facem ceva afaceri in ro si sa ne intoarcem dar eu il tot inebuneam sa incercam sa vedem cum o fi la scoala ca poate o sa isi faca si rafi prieteni si va fi mai ok.trimit sa nu pierd mesajul

#67
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 22:57

scuzati greselile dar scriu pe fuga sa nu adorm:)

#68
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 23:19

pana la urma am ramas eu aici cu copiii si el s a dus inapoi singur sa rezolve totul pe acolo si sa lucre pana in decembrie sa mai ne strangem niste bani.si in timpul asta sa imi caute si marfa ptr targuri si cu timpul vrem sa ne deschidem un magazin.toate bune si frumoase pana le da vestea parintilor lui care au avut o reactie total neasteptata...si s au pus pe facut scandal ca nu suntem normali ,ca nu se poate asa ceva,sa isi ia nevasta si copiii si sa disparem...ca pe noi ne conduce copilul...s au pus pe plans...ca ne distrugem viata ....ca o sa ne manance saracia aici....paul s a enervat si le a spus ca ei in loc sa se bucure ca au nepotii din nou aproape ei plang?ca la nebuni.circul a avut loc la tel ca erau plecati la un targ...duminica seara ma suna soacra "iubita "care pana acum ma pupa si in fund si parea cea mai buna sa imi spuna ca sunt o puturoasa si ca dorm pana la 10.ca las copiii flamanzi,ca de ce i am desfintat la rafi dulapul de dulciuri)))))(mama denaturata ce mai)ca ei ne au tinut pe noi toata viata (asta in conditiile in care sotul meu lucra de la 18ani si facea afaceri si cu ei sa le fie si lor bine.ca daca nu era el ei nu erau in stare sa faca nimic.)toti banii ce i am facut in anii astia au intrat in casa lor...si ei cheltuiau mai mult decat cheltuiam noi care eram mai tineri si "mai fara minte".de aia am fost si bucuroasa ca am plecat in germania si ma gandeam ca am scapat de ei.dar paul trimitea si din salarul lui marfa sa faca sa aibe parintii lui bani ca acum sa ajungem sa ne zica ca ei ne au tinut pe noi.foarte foarte nesimtiti.si nu inteleg de unde razboiul asta gratuit doar din simplu fapt ca le s spus paul ca nu mai mergem in ge.ma gandesc ca le convenea mai mult sa fim acolo si "prostul"sa le trimita marfa si ei ss fie pe aici mari sefi...

#69
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 23:27

iar aseara mi am facut bagaju si am plecat cu copii la o prietena ca nu mai vreau sa ii vad.m au scarbit enorm.s a sucit lumea cu totul.azi mi am cautat chirie toata ziua si am gasit acuma seara una faina si ieftina.acum sunt bucuroasa...e un nou inceput care am speranta ca va vi spre bine.ma bucur ca m am descotorosit de ei chiar daca trebuie sa stam pe chirie cu toate ca toti banii nostri i am bagat in casa lor.dar treburile merg deocamdata bine si daca nu ii mai avem pe cheltuitori in spatele nostru cred ca vom reusi sa ne realizam ceva de acum inainte.eu sunt constienta ca viitorul lor ar fi fost mult mai bun acolo dar daca ei nu au putut sa se acomodeze nu am avut ce sa fac.nu il puteam tine pe sot cu forta chiar daca ii tineam pe copii.

#70
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 02 septembrie 2013 - 23:30

scuzati ca v am umplut pagina cu "problemele "mele.dar stiti ca voi sunteti prietenele dragi la care ma pot descarca.va pup...ma pun pe citit ca v am ametit destul


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -