Sari la conținut

Sari la conținut

- - - - -

LMA Juniori de Iulie-August 2004 (114)

782 raspunsuri la acest subiect

cristalina

cristalina

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 26 iulie 2013 - 13:26

Roxana...frumos! [il]  

Am un frate, sa-mi traiasca si sa fie sanatos...(ma enerveaza de ma suie pe pereti! [:D]) care alaltaieri a fost la concert la Iron Maiden...a venit la 1 noaptea! M-a trezit din somn, el a adormit dar eu n-am mai dormit dupa aia.

Aseara am stat de taina toti trei si nu stiu cum s-a facut 12! La 5.30 s-a trezit sa deschida geamurile sa faca vant prin casa  [batcap]  [batcap]  [:D] El s-a culcat la loc dar io nu...ghinion!

Asa ca acu's zombie [|)]   [batcap]  [:D]

Editat de cristalina, 26 iulie 2013 - 13:27 .

• 0

amironeanu

amironeanu

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 922 mesaje

Postat 29 iulie 2013 - 07:26

La multi ani Patrick!!!!!! Sa fi sanatos, sa ai o viata minunata si o tona de noroc! Roxana, sa va traiasca copii si sa va bucurati de ei!!!!

Gata, Stefi e in tabara, deja m-a sunat in dimineata asta, in conditiile in care acasa se trezeste la 10. E tare incantata, anul acesta au ateliere de fotografie, arte plastice si drumetie pe langa cele de anul trecut de dans, teatru, muzica. Mi-a dat instructiuni sa nu o sun ca e ocupata si ma suna ea cand are pauza [soricel]

Liliana, Adela ce spune? E ok? Stefi spune ca da.

Roxana, concediu placut si sa-ti incarci bateriile. Dar poate mai treci pe la noi, macar sa pui poze de la petrecere.

Cristalina, of, somnul acesta al tau! Oare nu ar trebui sa faci ceva? Asa dormeai si inainte de copii?

Sa aveti o saptamana buna!

• 0

szivarvany

szivarvany

Membru VIP

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 22.874 mesaje

Postat 29 iulie 2013 - 08:48

[s] PATRICK  [s] [s]

Rox, sa ti traiasca frumosii ! [bis]

O saptamana frumoasa tuturor !

• 0

cristalina

cristalina

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 29 iulie 2013 - 09:55

[s] [s] La multi ani Patrick! [s] [s]

Roxana, sa-ti traiasca voinicul, sa fie sanatos si voios!

Eu am fost sambata in excursie s-o recuperez pe Maria, Oana a refuzat sa mearga la mama si stiind-o vomitaciosa nici eu nu am insistat. Acum ca s-au regasit imi darama casa! [batcap] [:D]

Andrea, ce frumos se distreaza fetele...super!

Cu medicamente d'alea de plante o mai scot la capat, dar numai daca nu sunt stresata...

Din alea tari si serioase m-am gandit sa iau cand ies la pensie...[:D] Care intentionez sa fie lunga si frumoasa, cu cultivat trandafiri si avut grija de nepotei [:D] [:D]  Am planuri mari [:D]

O saptamana excelenta sa avem!

Editat de cristalina, 29 iulie 2013 - 09:56 .

• 0

andre_ea

andre_ea

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.617 mesaje

Postat 29 iulie 2013 - 15:17

La multi ani Patrik! Roxana, sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si norocos!

• 0

szivarvany

szivarvany

Membru VIP

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 22.874 mesaje

Postat 30 iulie 2013 - 10:16

[s] DANUT [s] [s]

Lia, sa ti traiasca frumosii [bis]

Editat de szivarvany, 30 iulie 2013 - 10:17 .

• 0

g_ioana

g_ioana

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.928 mesaje

Postat 30 iulie 2013 - 14:46

Buna tare dimineatza!!!

[s]La multi ani Patrick!!![s]Roxi sa-ti traiasca flacaul. [flo2] Unde ati facut petrecerea?

[s]La multi ani Danu![s]Lia sa-ti traiasca cavalerul!!Unde va petreceti?Asteptam pozici de la amandoi sarbatoritii!

Andrea sigur se va distra in tabara Stefania...si a mea deja ma bate la cap ca la anul vrea si ea sa mearga intr-o tabara ca-si doreste foarte mult,daca merge cu doamna ei am zis ca o las sigur.

Cristalina io zic ca si  medicamentele alea din plante sunt cu doua taisuri....mai bine incerci metodele care le aplicam noi bebelusilor,o baie relaxanta,un masaj,un pahar cu lapte cald sau de ce nu un pahar cu vin inainte de culcare [:-@]

Noi am terminat concediul pe anul asta,am fost plecati de acasa 3 saptamani si 2 zile,am avut un concediu foarte frumos,dupa mare am facut turul Romaniei,am vizitat locuri foarte frumoase si impresionante pentru un copil de 9 ani(asa ca nu am regretat ca am luat decizia ca bugetul de care am fi avut nevoie in bulgaria la all inclusive sa-l folosim pentru marea noastra si vizitele facute)

Hai pupicei,mai trec

• 0

kim222

kim222

Membru senior

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 30 iulie 2013 - 16:11

la multi ani danut!!!!!..numai bine!!!

• 0

cristalina

cristalina

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 31 iulie 2013 - 13:40

Neata! [:D]

Ioana, zi-mi si mie ce traseu ati facut?!

Mi-e un somn de la norul asta...mmmm...O zi minunata tuturor!

• 0

g_ioana

g_ioana

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.928 mesaje

Postat 31 iulie 2013 - 16:09

Neatza [flo2]

La multi ani Codrutz cu multa sanatate si noroc!!Adema sa-ti traiasca flacaul!!Chiar cine mai stie ceva despre ei,Kim,Ina?

Cristalina traseul a fost facut plecand de la doua obiective Timisoara unde erau nasii nostrii de cununie si de botez ai sotului si mandrei si cu care nu ne mai intalniseram demult si Oradea orasul natal al gorodelului....asa ca venind de la mare am facut o pauza de doua zile la Buzau(sa ne spalam niste haine [spala]  )dupa care am plecat la drum:Buzau, Ploiesti,Targoviste,Curtea de Arges unde ne-am oprit la manastire care este ffff frumoasa,barajul si lacul Vidraru,dupa care am urcat Transfagarasanul pana la Balea Lac unde am gasit zapada!!Peisajele sunt superbe,am coborat spre Sibiu unde ne-am si cazat peste noapte(intentia a fost sa ne cazam la Ocnele Sibiului dar ajungeam prea tarziu)A doua zi am vizitat Sibiul,muzeul Brukenthal unde mandra a vrut neaparat sa vada tablourile cu cele 5 simturi ca le vazuse la nu stiu ce desen:)) si Dumbrava Sibiului care este minunata.Dupa care am plecat spre Timisoara unde am vizitat centrul vechi care este renovat si arata in stil Gaudi:)adica foarte bine,parcul rozelor,parcul copiilor,vechea cetate.....De la Timisoara am ajuns la Baia Mare(care nu era in plan dar avea meci acolo gorodelul:))si apoi la Baile Felix unde am stat 3 zile si ne-am balacit non-stop si am mancat cele mai faine langosi din viata mea!!Am vizitat apoi Oradea care este un oras tare frumos si gradina zoologica ne-a impresionat.Dupa care am plecat spre Cluj,Bistrita,Vatra Dornei,Campulung Moldovenesc.Ne-am ozonat la gros cateva zile la Pojorata ca sa venim sa luam din plin canicula din Iasi.Vremea a fost super,ne-a plouat doar jumatate de ora la Vidraru in rest foarte placut.....si-am incalecat pe'o sha si am zis povestea mea:)))

• 1

Intrebari Panica

• Inimioara

anastasia19
    - Astăzi, 12:49

• Pisicile si sarcina

Eugenya1
    - Astăzi, 11:54

• Pisicile si sarcina

Eugenya1
    - Astăzi, 11:54

• Grâu