Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

LMA Fluturasi minunati ! 2011 (52)


369 raspunsuri la acest subiect

#361
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 17 iulie 2013 - 13:43

anda08 este ok, reseteaza parola si trimite-o pe PM.

si o zic eu la fete. ca pana apare careva care o stie.......


Editat de roxy_s, 17 iulie 2013 - 13:44 .


#362
miki1979

miki1979

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.561 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 07:57

neata, va ofer o cafeluta [cit]

 

n-am mai reusit sa intru, sunt f ocupata la servici, nu le mai razbesc..acasa seara am ba dentist, ba kineto, ba mai stiu eu ce..si saptamana asta e plecat si soata din tara si sunt pana peste cap..si mai e si soacra la mine [batcap] [batcap]

 

vlad e bine, a trait aproape 5 zile doar cu cate o gura de apa si aia luata cu urlete..chiar ma gandeam ca ei sunt f rezistenti, pai daca m-ai tine pe mine nu 5, ci 2 zile cu apa ma aduni de pe jos..ee, de sambata mananca de rupe, nici nu stiu unde incape atat in stomacelul lui [:)]  inca mai are gatul rosu cu niste leziuni dar sunt pe final..

 

andra e si ea binisor, trebuie sa-i recoltez un pisu sa mai duc la analiza, insa nu mai vrea cu nici un chip cu pungute din acelea de colectat..m-am chinuit juma de zi cu ele si s-a tinut si n-a vrut sa faca pisu ..acum ma tot gandesc cum sa o abordez, direct in borcanas n-a vrut, pune mana pe el si nu mai e steril..desi a umplut fracsu vreo 3 borcanase ca sa-i arate cum, n-a fost chip [:)]

 

va urez concedii placute la cele care plecati..noi inca nu stim, nu suntem intr-o perioada buna sa zic asa..

 

somleac, am intrat aici sa scriu, am vazut ca ma intrebai de vlad.. voi cand plecati in concediu ?

 

cami, sunteti bine ?

 

va pup [pup]



#363
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 08:26

Neatza,

 

Miki multumim de cafeluta. De plecat plecam doar in a doua jumatate a lui august. Eu maine voi pleca pana la Rohia sper sa il intalnim si pe Preasfintitul. Nu stiu ce sfat sa-ti dau cu recoltarea ca nu am recoltat niciodata.

 

Eu ma simt tare obosita, parca sunt in reluare, nu poate fi vorba de oboseala ca dorm mult si bine, dar nu stiu nu am energie. cred ca mi-am consumat toata puterea la impins de bicicleta.

 

Aseara am fost la un spectacol de opera cu copii.; Am profitat ca s-a tinut in aer liber si am fost cu trupa dupa mine.

 

Restul fetelor pe unde umblati? Strumph te-ai topit la soare?

 

Delia sa te balacesti si pentru noi.

 

Va pup, ma pregatesc sa fug la tratament.



#364
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 11:41

anda08 este ok, reseteaza parola si trimite-o pe PM.

si o zic eu la fete. ca pana apare careva care o stie.......

 

roxy, ti-am trimis PM, sa-mi spui daca l-ai primit



#365
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 14:12

ce faceti, fetele?

 

anda08 eu nu stiu unde mi-a disparut mesajul ce l-am scris imediat dupa ultimul care apare aici [:-@]  in fine....ma enerveaza treaba asta cu disparutul mesajelor

scrisesem sa lasi parola asa ca am gasit-o si era mult mai ok aia.

 

miki ma bucur tare mult ca Vlad mananca bine si ca i-a trecut. cu recoltatul nu stiu nici eu. sper sa reusesti cumva.

 

somleac poate s-a adunat oboseala. zici tu ca dormi dar nu trebuie numai sa dormi ca sa fi odihnit. macar bine ca ati iesit la concert, te-ai mai relaxat putin.

si impinsul la bicicleta oboseste [:D]

 

merg sa mananc niste pufuleti. am o stare de moleseala....as sta tolanita intr-un sezlong.

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]  toate fetele.



#366
MsBB

MsBB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 14:18

Helloooo,

 

Ce faceti fetelor?

 

Sa va fie de bine opera, Somleac. F frumos ca ati mers cu totii, mai ales ca era in aer liber.Sper ca merge bine tratamentul si te simti mai bine. Drum bun maine!

 

Miki, ma bucur ca sunt mai bine copilasi. Recupereaza acum saracul Vlad. Da-I si Andrei un borcanas si tine si tu unu. Poate asa reusesti sa o pacalesti? Bafta !

 

Roxy - pupici! Am vazut si eu la stiri tornadele - nici nu vreau sa ma gandesc cum era atmosfera atunci acolo. Brrr! Am prins intr-un an cand veneam de la mare o furtuna si era cerul atata de negru si parca pica pe pamant. Asa un sentiment urat am avut. Doamne! Mi s-a parut cel mai lung drum din viata mea. Si chiar a fost. Din cauza ploii nici nu puteam inainta cu mai mult de 20 km/h. Am avut noroc ca a tinut D-zeu cu noi si am ajuns cu bine acasa si Andra ( care era micuta atunci ) a stat linistita in masina.

Ce mai faceti voi?

Pofta buna la pufu :D. Asa-s de moale si eu acum si ma gandesc ca se trezesc mandrele cu forte proaspete :)). Tre sa ma scutur sa-mi revin. :))

 

Strumphule - ai locul cel mai din fata la spitalul unde se va naste bebele ducesei? :D Ce faci? pe unde esti?

 

Eu-s cu mintea in pioneze. A facut Andra o mega criza inainte de culcare si-mi joaca apa in cap acum. O irita pe Sofia de dimineata pana seara, numai o impunge si o agaseaza si in final tot ea e suparata. Uof uof!

Sofia de vreo cateva zile se trezeste numai devreme - si se vede ca ar mai dormi si e rupta de oboseala si drept urmare cum inainteaza in zi e prost dispusa si maraita. Andra o vaneaza si o articuleaza cum o prinde ...asa ca inainte de culcare e mereu o tensiune si o agitatie ...ufff.

Gata - ma duc sa ascult linistea :)) cat mai e ... ma astept sa se trezeasca de acum. Pupici!


Editat de MsBB, 18 iulie 2013 - 14:19 .


#367
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 18 iulie 2013 - 14:29

 

 

anda08 eu nu stiu unde mi-a disparut mesajul ce l-am scris imediat dupa ultimul care apare aici [:-@]  in fine....ma enerveaza treaba asta cu disparutul mesajelor

scrisesem sa lasi parola asa ca am gasit-o si era mult mai ok aia.

 

trimite-mi un PM cu cea veche si o schimb



#368
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 19 iulie 2013 - 00:40

Somleac, de balacit ma balacesc pana la genunchi, ca n-am cum altfel( am primit niste vizite daca ma intelegi...), 

Azi cred ca mi-am sucit niste vene, coboram niste scari, mi-a alunecat piciorul, mi s-a rupt sandaua si dupa a fost in regula ( inclusiv cu sandale noi), am umblat o gramada( azi am vizitat Split si Trogir)si acum seara cand sa fac dus am simtit ca tine pielea pe picior si cand ma uit piciorul e umflat dar nu ma doare. Acum in loc sa dorm pun gheata  [alcool]  [batcap] .

cami, mi-a facut bine iesirea dar nu ma simt bine ca nu am tot sufletul cu mine....sotul si Maria nu sunt.....

msbb, roxy,va salut!

miki, eu o inteleg pe Andra ta, mie mai bine imi iei 10 eprubete de sange decat sa fac pipi in borcan. Da-i un capac vechi in  mana si tu ascunde-l pe ala steril.



#369
MarApr2011

MarApr2011

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 714 mesaje

Postat 19 iulie 2013 - 09:27

CAPITOL NOU AICI


http://comunitate.de...aprilie-201153/ - CUM POT SA MODIFIC LINK-UL ASTA SA SCRIU IN LOCUL LUI CAPITOLUL 53 ?

dar cum trebuie sa fac astfel incat sa ramana link-urile de pe prima pagina accesibile ?
nu mai apare nici poza aia....

#370
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 19 iulie 2013 - 09:58

CAPITOL NOU AICI


http://comunitate.de...aprilie-201153/ - CUM POT SA MODIFIC LINK-UL ASTA SA SCRIU IN LOCUL LUI CAPITOLUL 53 ?

dar cum trebuie sa fac astfel incat sa ramana link-urile de pe prima pagina accesibile ?
nu mai apare nici poza aia....

 

Mergi in editarea mesaj, scrie Capitol 53 , selecteaza-l si apoi apasa pe butonul din bara de editare ce arata ca un Lant (este un lant gri cu un plus verde) si pui link--ul care-l doresti

 

vezi unde este Lantul  in poza atasata

Miniaturi atasate

  • lant.jpg



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -