Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MONTIGNAC (110) STIL DE VIATA NU DIETA


196 raspunsuri la acest subiect

#191
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 12:57

[:D] Andanii, pai tu te vaiti de 2 kile? Uite la mine si la Anca: 4! [bang] Ca m-am decis si eu sa-mi stric ziua si m-am suit pe cantar. [:)] Mersi ca te-ai uitat la poza cu piticii mei, daca mai vrei uitati AICI si poze si filmulete.

Nu stiu in ce tabel, da scrieti-ma si pe mine undeva ca am iar 85 [bang][bang][bang] La concurs nu ma bag inca, mai am salata, piftie si alte nebunii pe care nu le pot manca fara paine. Dar dezmatul nu mai poate dura mai mult de cateva zile... Oricum la mine dezastrul tine de ceva vreme, cam de la inceputul lui decembrie. Pana la urma nu e asa de rau daca stai sa te gandesti [:D]

Ele, si eu zic ca arati foarte bine [cool] Ai mai margelit?


Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

#192
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 13:30

Fetele eu stiu ca sunteti amabile dar eu si la 48 ma plangeam de grasime deci sunt si cu multi pitici la mansarda.[alcool] Dar oricum 70 la 1.70 e mult. [bang][bang] Imbracata dau bine dar goala....[q]
Andreea am mai facut cate ceva sunt la semnatura. Dar astept azi coletul ca am niste modele care nu le pot face cu nisip de 2 mm si astept de 4 mm.
Si sa fiu on topic...mi-am facut ghebe cu usturoi si ou batut, e monti nu???


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

#193
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 13:58

Ele, vazut! Mai, da ce prolifica ai fost [:D] Eu somez dinainte de craciun, de cand am lut copiii mai exact, nu pot sa margelesc cu ei si pace. Ar insemna sa-mi imprastie toata materia prima, e suficient cate margele pierd si singura pe sub mobile. Maine ii duc la socri ca incepe Filip gradinita si sper sa mai apuc si eu sa margelesc, desi slabe sperante ca incep o perioada grea, vine sesiunea peste mine [q]

Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

#194
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 14:08

Citat:
citat din mesajul lui Androix
Ele, vazut! Mai, da ce prolifica ai fost [:D] Eu somez dinainte de craciun, de cand am lut copiii mai exact, nu pot sa margelesc cu ei si pace. Ar insemna sa-mi imprastie toata materia prima, e suficient cate margele pierd si singura pe sub mobile. Maine ii duc la socri ca incepe Filip gradinita si sper sa mai apuc si eu sa margelesc, desi slabe sperante ca incep o perioada grea, vine sesiunea peste mine [q]Creatiile meleAndreea mama de Filip si Georgia
Pai sa iti zic cum margelesc eu cu Denisa?? Are cutia ei cu margele mai mari si are o bucata de sarma siliconata si tot le pune pe ea. Binenteles ca si eu si ea dam pe jos dar eu zic ca totusi pot margeli cu ea.Numai ca tot ce fac e pt ea...asa zice ea..sunt ale mele mami , nu??? asa ca toate sunt ale ei. [:D]Jucariile meleElena & DenisaNOI

#195
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 14:15

Eu vreau sa vina Vali ca eu cu ea ne mai dadeam in "barci" cu abaterile. Valiiiii, unde esti???
Plus ca mi-e dor de Melany, nu a mai scris de mult...ori e deja slabutza si sexy si ne-a uitat??


Jucariile mele

Elena & Denisa
NOI

#196
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 14:53

Ymca pot sa pun 82 in loc de 81.8 .... e tare greu sa calculez cu virgula tot timpul ... e ok ??? sau punem 81 [:D][:D] ... pun si targhet final 66 da?
sanse targhet final 60??
androix targhet final 70?
ele targhet final 60 ??? .... la 1.70 ai tai vei avea greutate de miss, acuma esti normala [pup] zic eu ca atati super bine [flo]

o sa incep capitol nou si pun tabel normal cu noile date .... spunem start si fiecare saptamana functie de ce raportam stabilim floricelele functie de kilogramele date jos [pk][pk]

ANDANII [flo][hia][hia]

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am [batcap]
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet [batetoba]

#197
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 05 ianuarie 2009 - 15:18

AVETI CAPITOL NOU

AICI [pup][pup][pup]

Sa incepem anul in forta , hotarate peste masura, cu o ambitie de neimaginat [pup]

va pup pe toate

ANDANII [flo][hia][hia]

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am [batcap]
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet [batetoba]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -