Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (101)


196 raspunsuri la acest subiect

#11
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 10:29

Neatza!
Va astept cu [cafea] fierbinte si cacaoa pentru Silvi [;)]. Numai bune pentru un inceput de zi cu o totala lipsa de chef pe fond de munca gramada si ceatza densa pe la Cluj.

Silvi pentru burtici avem intotdeauna tratament preferential. [flo]

Ralu deci nu ne-ai uitat, totusi. Nu-ti mai fa nervi la serviciu, ca nu merita.

Oana stiu ca sunt datoare cu poze, dar inca nu m-am invrednicit sa le pun. Sa ma mai eliberez de treburi.
Foarte bine ca va relaxati si voi in weekend, macar atat daca in timpul saptamanii nu va vedeti capul de treburi.

Gio sa purtati/folositi sanatosi noutatile!

Va [pup] ca musai sa ma intorc la treburi, ca am destule.
Sa aveti o zi usoara!





Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.


#12
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 12:02

neata fetele!!!

aly, eu acu ma delectez cu un tymbark cu lamaie, ca iar ma paste raceala cred. dar nu-i bai ca beau cacao daca e gata facuta la pranz cand mananc pachetul. ca acum sunt ca la scoala imi iau pachetel la mine[:D]

oana, tine-o cu chefurile si iesirile la munte cat mai poti. ca eu de exemplu acum nu mai pot merge cam nicaieri. nici macar la revelion nu mergem. cred ca stam acasa si chemam finii la noi ca deja o sa am burtica cam mare. iar cand va veni bb nici atat nu cred ca vom mai putea iesi. dar asta e, o sa ne schimbam putin stilul de petrecere a timpului liber.

botic, asa deci te tii de plimbari si petreceri! bravo!si la noi va fi duminica sarbatoarea viei si a vinului dar cum eu sambata sunt la nunta, duminica la ciorba de potroace[:D] nu cred ca ajung la sarbatoare...



[pup]toate fetele!!!

silvi [gravi] 16 +
VINE BEBE
POZE

#13
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 14:33

Neata si de la mine [:)] ...acum am iesit dintr-o sedinta si mi-am comandat o pizza ca sunt rupta de foame [:D]

Aly are grija de noi, ca de obicei [pup] ...merci de cafea...iar cu pozele eu sujnt o fire rabdatoare de felul meu [:I]

Ralu, ma bucur ca esti bine

Silvi, intr-adevar vine un moment in viata cand trebuie sa iti schimbi "programul"...dar face toti banii[:I] cand o sa fiti 3

Gio?

fetelor deja visez la ziua de vineri [:D]



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
Wedding-videoclip


#14
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 15:38

[hia]
eu ma lupt cu un somn si cu aparatul asta[bang]. daca il pun pe manual, pozele sunt in ceata[help], noroc ca se poate si pe Auto. pana ajung sa-l bibilesc eu, mai trec cateva zile. dar la munte am timp berechet.....

[pup] toate fetel, in special pe Botic, care a trecut pe la noi. distractie faina in continuare.
Silvia ai grija, sa te faci repede bine.
Oana si Aly spor la munci.

va las, am de facut snitelele si nu prea am chef. [nani] e de vina.

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#15
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 16:01

Gio ai vazut prognoza pt WEE? [:)] ....noi plecam la cabana la Tusnad vineri [:D]
voi unde mergeti?



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
Wedding-videoclip


#16
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 17:06

Mai fetelor, voi vorbiti de lucruri sfinte in a doua zi din saptamana? Of, of, mai, mai... [:D]


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.


#17
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 17:25

fetelor, am intrat sa va anunt ca am sa lipsesc o saptamana. sa nu ma dati disparuta...
maine plec la mama mea sa o ajut cu pregatirile pentru nunta fratelui. vor veni f multe rude pe care nu le-am vazut de mult. deabia astept!
va povestesc cand ma intorc cum a fost. adica miercurea viitoare...
sa fiti cumintele pana atunci, distractie placuta in week-end. daca nu v-ati facut planuri mai aveti timp ca e deabia marti...

va [pup]

silvi [gravi] 16 +
VINE BEBE
POZE

#18
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 17:34

Silvi distractie placuta!
Io-s racita, la Alin abia ii trece si Diana tot racita [alcool]
Diana are deja o sapt de fornaiala, i-a dat acuma ceva picaturi cu antibiotic, macar nu mai stranuta si nu mai tuseste, a avut rosu in gat, n-a facut febra, da am avut muuulte nopti nedormite ca saracuta se trezea plangand ca nu poate respira si o luam in brate si-o plimbam prin camera sa doarma un pic, ca daca o tineam sus i se mai desfunda nasicul. La aspirat nu mai sta, la picaturi nici asa, n-o tin cu forta ca iese scandal monstru, o pacalesc de cele mai multe ori [:D]
In rest, toate bune.

Poze Diana
Montaj Diana
Povestea nasterii


[mamica] de [bebic] Diana (24.04.2008)


#19
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 21:05

Oana nu am vazut prognoza. cum e vremea? Noi mergem la Cheile Gradistei- Moeciu.
Aly pai de ce sa vb. si noi? poate asa trece timpul mai repede[:D].
Silvia spor la pregatiri si o nunta frumoasa sa aiba fratele tau. sper sa nu te agiti/obosesti prea tare.
Kitzy insanatosire grabnica tuturor. cel mai rau imi pare de Diana. chiar daca nu sta, scoate-i tot din nasuc. recomand cu cea mai mare caldura batista bebelusului, face minuni, scoate tot. marco urla numai cand o vede, de abia il imobilizez, dar cand e de scos, nu ma las. Plange/urla 1 min., dar pe urma e ok.

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#20
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 15 octombrie 2008 - 10:26

Neatza. Haideti ca e gata [cafea].

Nasol ca e abia miercuri, ce bine era sa fie vineri [:D]. Gio nu-i rau ca vorbim, numai ca ma face sa tanjesc mai tare dupa weekend si mai este pana vine.

Silvi distractie placuta si casa de piatra fratelui!

Kitzy va doresc sanatate si aveti grija de voi.

Oana spor la treburi!

Eu sufar de o lipsa acuta de chef, nu stiu ce sa fac sa-mi revin. In casa n-am reusit sa fac nimic din ce mi-am propus, luni am stat mai tarziu la serviciu si atat cat am reusit sa fac ordine in dulap, nici vorba de spalat geamuri. Azi mergem la cumparaturi ca maine hazbandul nu poate ca are ceva la lucru, maine am eu alte planuri ca daca el nu vine decat tarziu am decis sa ma 'destrabalez' cu fetele. Pe vineri sper sa reusesc sa fac un pic de ordine si sambata sa reusesc macar sa spal geamurile la camerele din spate si ce mai apuc.

In alta ordine de idei, nu stiu ce se intampla, dar de cateva zile ma ustura si ma mananca ochii de nu-i adevarat. Sper sa reusesc sa-mi fac o programare la medic sa vedem ce se intampla.

[pup] fetele si sa aveti o zi buna!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -