Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

singur peste ocean


27 raspunsuri la acest subiect

#21
Happy_in_TO

Happy_in_TO

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.146 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:02

Pai ia sa vedem unde nu prezinta incredere... Emotioanele alea cu sexul, aluzia ca trebuie sa raporteze la el, faprul ca "romancutele" sint "calite" si obisnuite cu cearta si bataia... bleah! Apoi, nu are nici un respect fata de ceilalti care ii sint contradictorii sau care isi exprima un puct de vedere diferit... Pe Marius l-a luat la misto, dar un misto din ala ieftin si de prost gust... Pe "Ocebine" iarasi, pe "coltofeanu" a jignit-o schimonosindu-i nickul spre a implica faptul ca da din clont... Mie imi inspira sentimentul ca este un om imatur, insensibil si nu prea de calitate! In fine...parere personala. "pupicei" [:-)))][:-)))] [recevere]

#22
angelp

angelp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 937 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:20

happy in toronto cred ca esti ca razi "de te dai pe spate" cat despre emoticoanele care le/am atasat cred ca se potrivesc pt toti si toate inclusiv pentru tine am unul...[bibe] pa

#23
angelp

angelp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 937 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:27

si am uitat sa/ti spun...sper sa ne scrii cred ca nu pleci departe! Pupicei[box] pa

#24
miria_cristina

miria_cristina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.968 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:28

ANGEL - Cred ca esti nitel deplasat cu afirmatiile pe care le faci, ca si cu emoticoanele. Fiecare are dreptul la o parere, iar daca despre tine asa cred unii, nu vad de ce i-ai jignii. Poti, insa, sa-i contrazici aratandu-le ca esti altfel, dar nu mai cazul dupa raspunsul tau. Pacat! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

#25
angelp

angelp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 937 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:33

pai nu am contrazis pe nimeni cristinutza mama fiecare are dreptul sa creada ce vrea insa ce ma deranjeaza pe mine mai mult pe forumul asta ca de la o amarata de emoticoana deja catalogheaza omul si chiar e mare PACAT in rest numai bine la toti si chiar pupici acum de impacare pt cei care i/am necajit[pup] pa

#26
miria_cristina

miria_cristina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.968 mesaje

Postat 13 august 2008 - 18:50

Angel - Emoticoanele astea te duc cu gandul la ceva, iar daca le folosesti e normal ca omul sa le asocieze cu contextul in care apar, nu? Unele sunt chiar indraznete, mai ales ca vin de la un barbat. Tu poate nu-ti dai seama. Nu fii nici critic cu cei care iti spun asta si nici prea sensibil. Merita sa fi receptiv.[:D] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

#27
rasfatzata

rasfatzata

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 709 mesaje

Postat 04 septembrie 2008 - 14:52

Asa este!fiecare emoticon reprezinta ceva ,si tu asta ai facut... poate gasesti o fata care sa se potriveasca gusturilor tale! BAFTA!

#28
Witchie

Witchie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 779 mesaje

Postat 04 septembrie 2008 - 22:59

Exista rubrica de matrimoniale la Mica Publicitate. Domnu' Ingerasu, hai sa oprim aci discutia, dati dvs anuntul la mica publicitate si continuati discutia pe pm cu doritoarele. Si grija mare la emoticoane ca e posibil sa ne apucam de interpretat.
Merci.

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Imperfectul simplu



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -