Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Nasici de 2008 (2)


146 raspunsuri la acest subiect

#141
carmenefr

carmenefr

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 825 mesaje

Postat 09 octombrie 2008 - 15:52


Nici o nasica n-a mai cununat/botezat intre timp??


poze cu Teodora

povestea nasterii Teodorei aici

Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007

#142
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 09 octombrie 2008 - 17:29

da... ce lnisteeeee.... vrem poze [majoreta] cu nasici si miresici frumoase [olala]




[nunta] Haideti la vot, s-a dat startul !!! [bis] Noi suntem aici: el1.jpg saaaaau ha1.jpg & ha2.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamica



#143
kristinutza

kristinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 376 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 23:51

multumesc pt primire! a trecut hopul cununii civile, a fost totul OK. acum urmeaza nunta, care e cea mai cea... rochie nici gand sa-mi gasesc, am ochit vreo 3 posibile modele, dar nu-s hotarata deloc. bine, nici "costumatia" de cununie civila n-am hotarat-o decat cu 5 min inainte sa ies pe usa... dar la nunta - slabe sperante sa pot alege in ultima clipa [alcool]. cristina, mama de radu (09.10.2005)

#144
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 20:39

daca esti nehotarata baga si tu niste poze poate te ajutam noi sa hotarasti tinuta
[:D]

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

#145
kristinutza

kristinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 376 mesaje

Postat 08 noiembrie 2008 - 22:08

maine gata! a venit momentul nuntii! rochie mi-am cumparat in disperare de cauza pt ca eram in criza de timp, in 10 minute aveam si rochia si pantofii! culmea e ca sunt f multumita de ce mi-am luat. azi am gasit si colier, cercei si bratara asortate, sotul si-a luat si el (mai mult a durat la el!). rochia nu mi-as fi ales-o niciodata de pe umeras, doar ca mi se pusese pata ca vreau sa fie grena, rosu inchis, visiniu... si am vazut culoarea, m-am repezit s-o scot, am fost dezamagita cand am vazut-o, dar am probat-o totusi. si-mi statea grozav! iar la pantofi, doar am intrat intr-un magazin de vis a vis si i-am reperat din prima. i-am probat si i-am luat. sunt si comozi tare si sper ca si la nunta sa mi se para la fel. m-am gandit sa dau 1000 euro, sper sa fie ok asa. as da mai mult, dar cu criza si cu toate cele... raman la suma asta. n-am nicio idee despre coafura, ma bazez pe coafeza (coafeza pe care n-o cunosc, nu stiu nimic despre talentele ei). dar sunt increzatoare [pk]. o sa postez poze cand le voi avea, dar numai daca mai scrieti si voi! ca au trecut 2 sapt de cand n-a mai scris nimeni nimic! ma duc la o baie calda si o sa incerc sa-mi fac eu manichiura, ca ce manichiuriste am mai vizitat... parca sunt mai nepricepute chiar si decat mine [bang]. ne "auzim" dupa nunta! cristina, mama de radu (09.10.2005)

#146
kristinutza

kristinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 376 mesaje

Postat 13 noiembrie 2008 - 01:09

se pare ca ma "aud" singura [:-@]. nunta a fost reusita, totul a decurs f bine, ne-am simtit grozav. cristina, mama de radu (09.10.2005)

#147
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 13 noiembrie 2008 - 11:17

POZE NU BAGI?
Hai ca incep eu prima,nu au iesit inca pozele profi insa Robert a facut si el pe fotograful asa ca vi le prezint pe ale lui NUNTA

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -