Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (95)


196 raspunsuri la acest subiect

#191
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:02

la apel! [bis][bis][bis] haide kitzy!...hai diana! pupici dragi si....nastere usoara!!![pup][:I]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#192
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:12

quote:
Originally posted by ralnied1
incepem galeria, ca tocmai am primit SMS de la Kitzy:"La ora 11 aveam dilatatie 2. Incepe sa doara cam nasol. Va tin la curent. Pupici!"Ei... ramane pe pariul meu, cel cu 24/25 aprilie????? Yupppiiiiii!!!!Eu am emotii si nu stiu ce sa mai scriu...Astept sa mai primim vesti!Foto Cheile Bicazului-TusnadIasi 600 - 18 aprilie 2008Foto Ralu
n-ai zis 23/24???[:D]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2...Wedding-videoclip


#193
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:18

onutz - pup si de la mine![pup] botic, lasa domle emotiile...ce, vrei sa-ti facem si tie galerie sa te trezesti din lesinatura?[:D]...ia hai, ia o vitamina, ca-ti trec emotiile [zz] Gio, bine ca scapasi de fire, bine ca si Clau s-a mai inzdravenit... auzi, cumnata aia a ta e tzaca rau..pai zona Bran/Moeciu e amrfa rau..e un aer curat acolo si o linsite.....daca vrea zgomot, praf, lume si disco..sa se duca la sinaia....ca si asa a inceput sa fie ticsita ochi....(nu zic ca nu-mi place, dar daca vrei ceva relash, deja tb sa cauti in alte zone)...hm...ce ti-e si cu "aerele" astea, zau... Aly, ce mai pot sa zic, decat ca ma bucur pt tine, iti tin pumnii si eu deja te vad intoarsa acasa, cu vesti nemaipomenite [;)]...cu laptopul..intr-adevar..e cam problematic...cam rar gasesti disponibil pt 1 luna.... cred ca mai stau un pic si o tai spre casa..ca sia sa sufla vantul pe aici....toata lumea si-a luat contzed..maine avem liber...saptamana viitoare, iar contzed...so....trai neneaca, ce sa mai [:D]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#194
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:25

quote:
Originally posted by Alynutza
Oana mersi, stiu ca nu va fi usor sa stau o luna departe de iubi al meu, mai ales ca mi-am promis cu cativa ani in urma ca nu voi mai pleca niciodata departe de el... dar asta e, never say never. Imi fac curaj ca e doar o luna, nu 3, nu 6, daca era mai mult cu siguranta as fi refuzat slujba. La ambasada am putin emotii, stiu ca motive am destule ca sa ma intorc, insa ma tot gandesc nu cumva sa fi ramas ceva nerezolvat de data trecuta, fara stirea mea si sa am vreo surpriza urata.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

hai ca te imbarbatez eu[pup]...1 luna trece fara sa simti[:D](asa pe maxim 3 luni as mai pleca si eu...da tot din proprie experienta mai mult nu mi-ar mai surade[:I])

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2...Wedding-videoclip


#195
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:27

[majoreta][majoreta]HAI DIANA!!!!!!!!!![majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta]HAI DIANA!!!!!!!!!![majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta]HAI DIANA!!!!!!!!!![majoreta][majoreta]



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
Wedding-videoclip


#196
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:39

Gio pai cine iti da laptopul pentru o luna? Eventual daca ar avea cineva unul pe care nu-l mai foloseste. Si frate-meu are, dar nici nu ma gandesc sa i-l cer, are nevoie de el, si-n plus e si foarte mare. Sincera sa fiu nici eu n-as da decat in conditiile ca as avea unul mai vechi si pe care sa nu-l mai utilizez. Oricum, acum mi-am dat seama ca ei au si prizele diferite de ale noastre si curentul la 110V... devine din ce in ce mai complicat.

Oana mersi de imbarbatare. Cred ca si de aia tanjeam eu asa tare dupa laptop si conexiune Internet ca sa am sustinere aici. [;)]

Kreliutz ce fain ca sunteti liberi maine. Asa as vrea si eu, macar zi scurta, ca tot frecam menta p-aici, dar nu prea cred.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#197
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 24 aprilie 2008 - 16:55

nimic nou?????????????
Aly asa e cu prizele, dar exista transformator si adaptator. stiu ca mama tot ce-a adus din america era asa. dar si-a luat si o trusa cu transf., si adaptator si nu au fost probleme.
Coana aparusi la apel? te-ai lasat rugata, nu gluma.
pai cumnata are catre 40 ani, dar are si fitze, numai de la 4 stele in sus si hotel cu piscina sa fie. ca vezi doamne.....
Oana am gasit niste vile si pensiuni misto in Sovata, doar ca nu imi scrie Clau, sa vad ce parere are.

[majoreta] hai Diana[majoreta]!!!
[majoreta] rezista Ralu[majoreta]!!!

musai sa plec, si vroiam sa bag ultima galerie, sper eu. cand ne auzim....sa fie si pitica nascuta[:D}. si mamica ok.
[pup]

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -