Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (87)


197 raspunsuri la acest subiect

#21
cllaudia

cllaudia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 791 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 00:17

Pot sa ma inscriu si eu in lista ??? 27.08.06

#22
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 01:02

quote:
Originally posted by cllaudia
Pot sa ma inscriu si eu in lista ??? 27.08.06
bun venit alaturi de noi!Foto Ralu

#23
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 01:14

dragele mele, sunt atat de obosita...incat, dupa ce am stat vreo juma de ora sa va scriu cronica zilelor trecute.....(si va scrisesem asa de frumos)...am apasat din greseala pe "reseteaza".....[bang]...si mi s-a dus tot [:(] ...sunt prea obo' sa ma reapuc de scris...... va zic doar ca sunt ok...am mult de lucru, azi am ajuns la 9.30 acasa....de luni incepem simpozioanele in tara...calareala la greu.... la petrecere a fost frumos....sa va spun in mare.....cadoute au fost multe si foarte frumoase...parfumuri, gentusse, pijama, seturi de baie, servicii de ceai, casete pt bijuterii, papucei, o hainuta gen sacou, dar mai lunga, un cos din rachita, un braun silkepil [:I] (pont de la al meu barbat catre prietenii de la care l-am primit)...o brataruca de aur de la al meu sotzior... de petrecut am petrecut la rescarus (in herastrau), a fost frumu, papa bun, amosfera cu muzica live (si usoara si "popolara"), lumea s-a simtit bine...tortul a fost bunutz, per ansamblu, totul a fost la nivelul asteptarilor [:)] altceva, ce sa va mai spun.....mi-e somnik, sa ca o sa ma retrag la cabana plapumioara...dar va urez si voua somnik pufos, sa fiti cuminti si sper sa ne auzim cu bine luni (daca nu m-or calari astia iar [:-)))]...maine as vrea s adau o fuga pana in mobexpert, sa imi bag putin unghia in gat [:)]...imi place tare mult sa ma duc sa le privesc....si poate poate, oi gasi ceva mai ieftinut..cine stie..(kit ca plec cu un prosop, da' macatr stiu ca e de la mobexpert, nu? [:)] claudia, bine ai venit![pup] te rog, spune-i lu' ralnied (ralu) sa te ea treaca pe listuta, ca asta e capitolul ei [;)] gata, fug la somn!..ca pana la urma tot am scris roman...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#24
cllaudia

cllaudia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 791 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 01:23

Sunt in lista ! Multumesc , si casa de piatra si voua tututor din lista si nu numai.

#25
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 01:28

Hai, mai Krelia, ai venit ca o boare si la fel ai disparut... :( Offff... cand prinzi si tu mai liber anul asta?
Bine ca cel putin a iesit bine party-ul si esti multumita. Aveam niste strangeri de inima pana sa confirmi ca a fost ok :D

Am trecut=o pe Claudia in listuta inainte sa apuci tu sa scrii aici :)

E capitolul "meu" pentru ca fetele scriau de zor pe pagina 21... M-am gandit ca poate ele sunt mai ocupate. De tine... nu mai zic (si se pare ca nu m-am inselat). Asa ca daca am prins eu momentul... le-am facut un coltisor unde sa se "manifeste"... :)


Foto Ralu


#26
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 01:30

a.... Krelia, pai ce ai scris tu nu e roman nici pe departe...
Poate un mic articolas de ziar... Eventual la "Stiri pe scurt" :D

Oana, da' tu nu mai "pasaresti" noaptea? M-ai lasat singurica sa bantui pe aici?


Foto Ralu


#27
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 14:20

Neata[hia](cam tarziu dar...)
...daca sunt doritoare de cafea sau ceai..va ofer cu mare lacere!

Claudia bine ai venit la noi!

Kreliuz odihneste-te, poata saptamana viitoare te vedem mai des pe aici.
Ma bucur(desi eram convinsa!)ca totul va fi frumos la petrecerea ta![pup]...si ai primit o gramada de cadouase!

Ralu nu ma simt prea bine si saptamana trecuta cum am venit acasa am intrat putin pe skipe dupa care am plonjat in pat!



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 20 zile[avion]


Noi 2...
Wedding-videoclip


#28
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 14:52

neatza si de la mine! [:I] ralu, stai linistita..capitolul este al nostru, al fetelor!....ca toate capitolele, d ealtfel, si ca si subiectul, nu? doar am mai zis, nu conteaza cine incepe vreun capitol..corect? doar nu m-oti astepta pe mine pana ma eliberez eu....[;)]...eram si eu obosita aseara si vb prostii..[pup]..ziceam ca e capitolul ei...adica..incercam sa-i explic Claudiei de ce nu o pot trece eu pe listuta [:I] chiar, Claudia...ne pove si noua cum fu la nunta ta?..ca de mult nu am mai asistat la pove' din astea...[il] am dormit asa de bine azi-noapte...m-am trezit cu o stare de bine, incat..i-am facut program la al meu...de mers in mobexpert + ikea [:-)))]..saracu' cica..."deci, ziua asta e tututa" [:D]... pai, zau asa...vreau si eu un dulap de baie, mai fetelor, ca destul stau cu toate alea intinse pe marginea chiuvetelor si a cazilor, nu? ..plus o vitrinuta in sufra..ca sa am unde sa pun bibilourile si paharili si servishili di cafeu primite, corect? [:I] onutz', odihneste-te si tu, daca spui c anu iti est efoarte bine..pai, trebuie sa vii acasa fresh, nu? [;)] si cand mai intri pe skype, sa dai de stire ca poate mi-s si eu pe acolo (in general seara, normal [:(]) pup fete, plec in recunoastere... ah...ce parere aveti, merge sa-i iau prietenei mele care face acum, in curand 30 de ani (cea cu 2 bb) - un set din al cu cearceaf de pat, de perne si de pilota...mai mistocutz asa..cu putin bumbacel satinat....ceva mai elegantel....tinand cont de varsta?[:I]..sau sunt ridicola?
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#29
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 15:36

Salut fetele!!! Cum ati petrecut? Sa'mi iertati absenta, insa mama mea e inca la mine [alcool]

#30
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 12 ianuarie 2008 - 16:15

[hia]
Claudia bine ai venit!!!
Ancutza ma bucur ca esti ok, te asteptam sa scrii cand ai timp.
Krelia deci ai avut o petrecere reusita cu multe cadouri folositoare[cool].
sa-mi zici ce ai vazut frumos la Ikea-mobexpert.
nu e deplasat cadoul pt. prietena ta. ce mai fac pustanii? nu ii e greu cu 2?
Oana sper sa fi bine pana luni.
ralu lasa draga, caci nici eu nu am vazut mesajul tau pe mess., si nu vroiam sa te accept in lista, ba mai mult vroiam sa-ti trimit un mesaj si sa te intreb cine esti[bang].

la noi e asa frumos afara...a si zis la stiri ca sunt 10 grade weekendul asta in Vest.
am fost pe colcauri in cautare de teren, era sa ramanem impotmoliti in noroi. doamne cum aratra masina, si sus pe ea e noroi!!!!

merg sa mai adun de prin casa, profit ca doarme piticul.
weekend fain sa avti si spor in ce faceti [pup].

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -