Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (86)


203 raspunsuri la acest subiect

#11
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 14:37

Gio, pai crezi ca mai poate Clau sa zica ceva daca planul e deja batut in cuie?[:-)))] Crezi ca mai indrazneste sa se puna cu tine?

Foto Ralu
Colind pentru parinti
E noaptea de Craciun



#12
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 14:52

hop si eu...[:D]

azi e liniste si pace la servici..Doamne ajuta!
dimineata am fost la dentist ultima oara anul asta [;)]
...apoi am fost sa platesc medicul care mi-a tratat sinuzita

Kitzy...cum ajung acasa dau accept![:I]
Ralu...asa fac si io...imi iau cate un lucru si ma gandesc oare ce naiba mi-a luat atata timp sa ma decid cand puteam sa il cumpar mai repede!
Gio...pai sa aveti drum bun si distractie faina...da mai vorbim ca doar si io am net acasa [:)]
Kreliutz...si io m-am gandit unde organizez "evenimentul monden al anului" [:D]...da am rezolvat-o vine Marius la mine si nu merg acasa...asa ca mai castig cateva saptamani de gandire[;)]
[:D]


sa va povestesc o faza faina...
vineieri femeia sa faca curat[curat]...Marius se intelesese cu ea sa spele geamurile si se gandea cum sa o convinga sa spele si faianta/gresia din baie
pana la urma o convinge pe femeie...si la final cand o intreaba cat costa...femeia zice 10ron [:D] ...ca geamurile nu au fost foarte murdare(le spalasem eu in urma cu 6 sapt)...
la Marius i-a fost rusine sa ii dea 10 ron...asa ca i-a zis "va dau 20 daca spalati si parchetul" [:D]
...iar la plecare domana zice...pai mi-ati dat banii astia...va duc si gunoiul[:-)))] (a spalat si dulapul unde sta galeata de gunoi)



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
Wedding-videoclip


#13
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 14:57

saraca femeie... :))

Oana, eu m-am decis ca de acum inainte, cand vad ceva si-mi place, sa iau pe loc. Nu sa stau asa, un an sa ma gandesc aiurea.

Incerc sa plec si eu la munca acum. Poate macar azi am ceva de facut pe acolo. Ca sunt 3 in 1. Tin locul fetelor care au liber. Cel putin sa nu ma plictisesc. Ne mai auzim in curand.
Seful a zis ca se ne ducem dupa 2 incolo, dar si-asa acasa n-am facut nimic, deci... nu are sens sa mai stau degeaba...


Foto Ralu
Colind pentru parinti
E noaptea de Craciun



#14
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:19

ralu...io viu..da' ma mai costa si transportu' pan la tine..si esti diiipaaartiiii...[:I]..plus ca..ce facem cu socra-tu si cu vishinii? [:)].. las ca mai bien caut aci, la mine..un locshor [;)]...[pup] Gio...ce fain ca-l serbati de 3 ori...o sa fie in culmea fericirii [;)]..insa..la voi nici nu vreau sa ma gandesc ce alergatura o sa aveti [:)].. Aly, marfa de veste ce-ai primit [:D]..eu n-am treaba..nashii mei pleaca in tari straine...asa ca () cu un telefon am rezolvat-o [:D]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#15
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:28

'na ziua fetele!!! [dual] gata curatenia? eu azi trebuie sa termin, ca maine dimineata la 7 vine mama... si ar trebui sa si gatesc ceva sa aiba ce manca ... nu? [:D] am si eu o rugaminte la voi... spuneti'mi si mie ce gatiti de Craciun... va roooog! Sar'mana [^]

#16
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:35

Ancuta...bine te-am gasit [;)] hai ca-ti zic eu meniul standard ...daca vrei [:D]... piftie salata de boef friptura sarmale praji haoliooo...ce pofta mi-e de salata aia...[pofta][:-)))]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#17
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:41

Krelia, eu daca gatesc atata ramana si pt revelion... [biz] Trebuie sa ma hotarasc...curand... dar bine ca vine mama si gatim impreuna, il scutesc pe barbatu'meu de acte de prezenta [:D]

#18
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:50

Krelia ca mi-am amintit de asigurare. Pt. apartament avem la Generali, ni s-a parut cea mai convenabila.
Iti dai seama ce fericit va fi, insa noi.....imi pare rau ca nu are prieteni multi in TM sa-i fi facut la vreun club undeva....speram ca la anul sa fie altfel.
Oana si tu esti in ian., nu? mai la sf. din cate imi amintesc....
Aoleu...saraca femeie, dar a lucrat ceva pt. 10 roni. pai pe asta tine-o de buna, ca e ieftina tare.
N-ai vb. nimic cu dentistul? cica implanturi se fac in Tm, la fac. de stoma, la clinica.
Ancuta ce mai faci? ma bucur ca ai mai dat un semn...chiar ne gandeam la tine....
pe langa meniul dat de krelia as mai adauga si supa. noi piftie nu facem, nici nu stiu ce e asta.
e drept ca multa mancare se mai face de sarbatori, si se cumpara o tona de produse, zici ca a innebunit lumea.

gata pauza, iar la treaba.

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#19
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:51

je mi-l pun la traba [:D].. "vrei salata de boef?...ia de ciopartzeshte legumele" [:I] e cuminte, dragu' de el [il]
quote:
Originally posted by Ancuta-Maria
Krelia, eu daca gatesc atata ramana si pt revelion... [biz] Trebuie sa ma hotarasc...curand... dar bine ca vine mama si gatim impreuna, il scutesc pe barbatu'meu de acte de prezenta [:D]

E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#20
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 15:57

Giova, la piftie i se mai spune si racitura sau apa inchegata [:D]. Intr'adevar, prea multa mancare, si mor cand ajuns sa arunc gandindu'ma ca altii nu au ce manca... Krelia, pai si al meu face si inca din proprie initiativa, insa nu ii place sa ii spun "hai sa stai cu mine in bucatarie" [hot]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -