Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (85)


196 raspunsuri la acest subiect

#191
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 02:34

quote:
Originally posted by ralnied1
dar cand ai de gand sa pleci spre casa, totusi?Foto RaluColind pentru parintiE noaptea de Craciun
[:-)))]sambata dimineata la 7:45si se presupune ca ar trebui sa ajun la 15:10dar saptamana asta din cauza cetii toate avioanele de la Budapesta(acolo unde schimb eu) au venit cu intarziere de 2-3 oresi colac peste pupaza...au intrat tot aia in grevanu conteaza ...numai sa ajungca trebuie sa lucrez pana in ultima secunda...ordine nemteasca! [bang]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2...Wedding-videoclip


#192
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 02:35

Somn usor Ralu!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
Wedding-videoclip


#193
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 11:02

Neata! Gio, Onutz, Ralu multam de id-uri, sunteti in lista mea[:D] Ralu toate laudele mele, vad ca ai fost foarte rapida cu ceaiul, multumesc mult si nu m-ai suparat nici ieri, doar vorbeam asa verzi si uscate sa nu tac din gura[:D] Kreliutz cam lipseste de la apel, dar n-o penalizam, o avea fata treaba pe acasa, nu ca mine ca stau in varful scaunului toata ziua. Alynutza cred ca nu stie pe ce sa puna mana, sper ca termina la timp cadoul pt sotz. Noi aseara am fost la Auchan pt cumparaturi, la ora 10 seara, ne gandeam ca o sa fim numa noi pe acolo...da de unde....era destul de multa lume si chiar si asa am stat un pic la casa, dar totusi a fost acceptabil. Ma enerveaza ca nu mi-am gasit nuca de cocos, azi cand merg la medic dupa concediu, trebuie sa intru pe la alimentara, poate gasesc acolo. [gravi]22+ cu [fetita] Diana

#194
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 12:11

kitzy, aici sunt! [:D]
Neatza la fete!![pup]

sa stiti ca nu m-am mai intalnit ieri cu Moshu'...ca a venit iubi tarziu si era obo'...asa ca..azi musai...ca maine sa mai facem si noi una-alta prin casa..iar duminica sa ne luam zborul [:)]...

mai fetelor, eu am o problema care ma macina de ceva vreme..(da' nu fac nimic in rezolvarea ei [:-)))])...voi ati cules oferte de asigurari casa+bunuri?..ca, zau daca stiu unde sa-mi fac asigurarea....aia d epensie am rezolvat-o...insa...cum ramane cu casa?...am o vecina care ma tot bate la cap sa-mi fac la omniasig...da' acu rpd..pana in 22 ca sa prind nush ce bonus....stiu ca tiriacu e scump...catre ing nu prea ma trage ata....si parca vad ca raman cu casa neasigurata (doamne fereste)....acu'...daca oi asigura-o din 2008...n-o fi foc...zic...numa' ca...unde?...ca e de umblaaaat...si je numai timp de asta nu am, fir-ar sa fie...

ieri in schimb, a venit Moshu' cu un colet cu cate o macheta de Chevrolete Chevelle, una din '66 pentru cumnatel si una din '71 ceva mai maricica, pentru sotzu' din dotare [:I]...
aseara stateam cu el si asamblam la prima masinuta..si ma gandeam ce fata va face cand o sa-i dau masina pt el...de Craciun [:D]...

ralu, stai calma, ca DD iarta ca ai papat tu peste...cand era perioada d epost (sau ce-o fi fost de nu e voie peste)...eu stiu ca peste se papa in noapte de Rev...oricum..eu nu le am pe astea cu postu' deloc..nu potm si pace!...pai..cand vad soriciu' ala cu nitzik sare..si mai aduce si cate unu niste muschi din ala file afumat..cum Doamne iarta-ma sa te abtii?...[:D]...tentatiile astea....[:I]...

onutzex, spor la facut bagaje![:D][pup]
Aly, Gio - pupix multe multe multe [grup][:I]

ah...si in continaure nu stiu unde naiba mi-oi serba skimbu' de prefix [:I]...[bang]



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#195
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 12:21

Kreliutz cred ca ai sughitat si de-aia ai intrat pe la noi, nu? Cand schimbi prefixul? Nu de alta, da sa fiu pe faza sa sar pe tine cu urarile[:D] Noi asigurarea pe apartament o avem la Unita si anual vin la noi acasa si o reinoim. [gravi]22+ cu [fetita] Diana

#196
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 12:42

sa stii [;)][:D] prefixu' il skimb in 2 saptamani si 2 zile....si zau ca-s in mare pana de idei...ca baba vrea si relativ ieftin...vrea si undeva cu dixtractie...vrea si cu potol.....[:-)))]...si tichie de margaritar daca se poate [:D]...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#197
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 21 decembrie 2007 - 13:31

Si sarac si cu pretentii[:D] [gravi]22+ cu [fetita] Diana


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -