Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (79)


196 raspunsuri la acest subiect

#21
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 12:11

Neata se de la mine!
Aly bine-ai venit si merci de cafelutza[;)]
Eu am cam lipsit zilele astea de pe aici, am avut niste saptamani bizi de tot, weekendurile ocupate, mi-e dor de un sfarsit de saptamana liber in care sa stau sa lenevesc. Duminica am fost la botez la fetita nasei mele, e o scumpete de fata, n-a plans deloc, apoi a trebuit sa mergem si la masa si uite asa s-a dus si duminica mea dar weekendul asta sper sa fiu mai libera.
Gio, Kreliutz, Onutz [pup]


Btw: azi dau [alcool][papica][pahar][yum][berica][bere]pt ca ieri tocmai am implinit 2 ani de casnicie [cool]

Poze Arieseni


#22
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 12:44

Kreliutz merci, merci... Mi-a parut rau ca nu vorbesc germana, dar spre deosebire de maghiara mi-a facut placere s-o aud.

Kitzy la cat mai multi ani fericiti impreuna sa va dea DD!



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#23
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 13:10

Aly merci! Sa dea DD la fel va doresc si voua!

Poze Arieseni


#24
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 13:34

Neata si de la mine.
Aly, merci de cafeluta...chiar ca aveam nevoie [:D]
...normal ca nu conteaza iesirile...ea se referea ca cu atatea iesiri pe an nu poate fi vorba de un bebe[:D]
Kreliut...stiu cum e cu smotrul asta...ca atunci cand am amanat plecarea la mare, am trecut la smotru...si am spalat la termopanele alea de mi-au sarit capacele[xx(]...ca femeia care ii face curat la maica-mea nu a putut veni asa de pe o zi pe alta...si ma gandeam cum Doamne spala ea toate geamurile pentru 30ron...ca eu mi-am rugat moarte si i-as fi dat dublu numai sa vina[:D]
Gio, cred ca a-ti plecat deja...sa aveti un concediu frumos si sa va intoarceti bronzati si odihniti
Kitzy La Multi Ani[cheers]...si cati mai multi de acum in colo[il]....cum a-ti sarbatorit?
Ralnied pup[pup]



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

Wedding-videoclip


#25
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 13:39

Onutz merci mult!
Pai cum sa sarbatorim? Acasuca amandoi, eu am robotit jumate de zi prin bucatarie si el a venit spre seara acasa de la servici, asa ca am luat o cina in 2 si ne-am tinut mult in brate si cam asa a trecut. A, sa nu uit, am primit si un buchet de trandafiri![il]

Poze Arieseni


#26
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 13:43

quote:
Originally posted by kitzy
Onutz merci mult! Pai cum sa sarbatorim? Acasuca amandoi, eu am robotit jumate de zi prin bucatarie si el a venit spre seara acasa de la servici, asa ca am luat o cina in 2 si ne-am tinut mult in brate si cam asa a trecut. A, sa nu uit, am primit si un buchet de trandafiri![il]Poze Arieseni
ce frumossss[il]si noi cand am implinit un an....mi-a adus un buchet de trandafiri rosii si numai unul era albDoamne ce trece timpul fetelor!....daca mie care aici mi-a fost mai greu la inceput si singura si nici nu vorbeam germana prea bine...realizez ca sunt aici de 13 luni

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#27
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 13:55

Chiar ca trece timpul....prea repede, sau imbatranim noi?[zid]

Poze Arieseni


#28
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 14:38

[hia]
m-ati si facut plecata!!! numai maine la ora 11 avem avionul, dar de acasa plecam pe la 9.

eu am fost la gine, rana e aproape vindecata, au mai ramas 3 mm, cica spre canal. daca nu se vindeca peste 1 an cauterizeaza si portiunea aia. am tot vorbit de metode, sterilet nu, cred ca raman la AB, sa vedem. cica spray-urile sau cele injectate pe sub piele sunt tot hormoni, dar nu dau siguranta primelor 2.
am luat papuci lui Clau, sunt niste ghetute misto de copil la Leonardo...dar si 140 lei sunt misto[bang].
Mi-am luat crema de fata de la Vichy si contur pt. ochi, am lasat si acolo o suma faina si ceva medicamente pt. concediu.

Kitzy la cati mai multi ani impreuna!!!! frumos ati sarbatorit.
cand ai un bb si-l vezi cum creste...parca trec si mai repede anii[bang].
Aly, Oana si Krelia [pup].si aici e frig si urat, a si plouat. abia astept sa ajungem la caldurica. sper sa avem parte de ea.

fug la calcat si [curat], pana nu vin musafirii pe capul meu.
mai revin...

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#29
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 16:23

inca mai am putin la bagaje. curatenia cred ca numai dupa ora 16. exact pe cand ajung finii si nasii.

azi e ultima zi de lucru a lui Clau. preda masina, telefonul, isi aduce toate lucrurile acasa...ce senzatie naspa... e nervos, agitat....sper sa-i priasca concediul, caci la intoarcere va intra cu "totul" in munca.

unde sunteti?

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#30
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 septembrie 2007 - 16:46

quote:
Originally posted by Giova
inca mai am putin la bagaje. curatenia cred ca numai dupa ora 16. exact pe cand ajung finii si nasii.azi e ultima zi de lucru a lui Clau. preda masina, telefonul, isi aduce toate lucrurile acasa...ce senzatie naspa... e nervos, agitat....sper sa-i priasca concediul, caci la intoarcere va intra cu "totul" in munca.unde sunteti?_________________________Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006) poze si filmulete Marco Marco- ingerashul nostru(montaj)
Prezent! [:D]da e naspa senzatia......imi aduc aminte cand am predat laptopul...mi-am strans totul intr-o cutie cu care am plecat acasa...asta era vineri si duminica seara mi-am luat geamantanul si am plecat in Germania...cutia a ramas la mama[:I]cand plec de aici o sa plec tot cu o cutie [:)]de fapt oricum ar fi despartirile nu sunt prea frumoase, mai ales dupa ce te-ai obisnuit cu colegii si munca taGio, sa-ti zic un secret, din punctul asta de vedere mi-e groaza de reintoarcerea acasa...oricum de maine stati cu burticile la soare...ei mama ce bine o sa va fie, iar Marco o sa fie aproape de apa [;)]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -