Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (77)


310 raspunsuri la acest subiect

#11
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 18 iulie 2007 - 13:36

ma inscriu si eu la viiiiiiineeeeeeteeeeee!!! [:D] ca...dupa 2 zile intregi de trebaluiala...merit un rasfatz, nu? [:I]...spalat..calcat...uf...ce greu e..si mai ales pe caldura asta....acu'....alta'n c**u' preotesei...stiti voi vorba aia...am descoperit ca al meu costum de baie din dotare...e cam shleampat..adica..nu pre amai e ca la inceputurile lui..incepe sa se cam rareasca tesatura...si...s-a cam lasat....oi gasi eu p'acolo costume frumu frumu de baissa? .....si mai ales..m-or lasa sa le probez??...ca aici nu cred ca mai am kef sa stau prin magazine sa probez costume de baie..pune geanta in cuier, scoate bluza, of mi se lipeste paru' de fatza...ah, am transpirat..pfuu' ce cald e...[bang]...asa, acolo..ai dat rokitza jos [:I]..ai pus costumu' si gata, vezi dk iti e bun sau nu...dar....asta-i marea intrebare...m-or lasa sa le probez au ba? (cu bikini pe mine, evident, ca doar nu mi-oi da si p'aia jos..[:-)))]...ca la mine-i musai sa-i probez..intrucat mi-s cu 2 masuri diferite sus-jos [:I]..... azi cred ca mergem la cumparaturi pentru mare, caci am luat bilet fara masa si deh...omu' tre sa manance dimineatza...si in plus, cica sa mai luam creme cu factor mare ca astea de acu' sunt cu factor mic si se prajeste [:-)))]... Gio, super alegere [;)]...si noua ne-a ramas inima tot la turci...fir-ar ei de turci [:I]....poate la anul mai dam o tura pe acolo...sau..cine stie o creta, un rodos..ca-i curiozitatea mare, desi...sunt convinsa ca servicii ca la turci......[:I] kitzy, p'aci, habar n-am cate grade sunt...da' e cald mamicule..cald rau.....ca mai ies cu nasu pe balconeti si ma ia cu sufocare instant... PS: onutz', dk vrei iti trimite fata neshte pepeni (btw, tot d'astia turcesti [:-)))]...ca sunt pline pietele de ei)
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#12
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 iulie 2007 - 16:50

...Cargusul aduce oare si pepeni?[:I][:D][pup]

Kitzy...vreau sa iti spun ca seful meu de aici o sa aiba o fetita in septembrie...un coleg care e venit in acelasi program cu mine, din Lituania, va avea o fetita in octombrie...si o colega care se ocupa de afacerile din Romania va avea un baietel in ianuarie
...asa ca aici discutiile sunt in verva in jurul meu...toata lumea e la capitolul carucioare [:I]
...si vreau sa-ti spun ca ce modele am vazut frate la 500 euro[alcool]...cadranul cu patru roti pe care se pun diverse patuturi inclusiv scaunul care e si pentru masina, cu sistem pentru ploaie, soare, tantari etc....



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

Wedding-videoclip


#13
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 18 iulie 2007 - 16:59

Lasa Oana ca nu strica putina documentatie. asa..cand va fi momentul mergi la sigur.
Acum au inceput si la noi sa fie mai multe modele. cand cautam noi, doar de la Chicco am gasit in Tm, dar acum imi place Inglesina, Graco, Maxi cosi e mortal de tot, ce sa mai zic de Loolla de la bebe confort.
eu am 2 de la Chicco, am zis ca pt. bb2 nu mai cumpar, sunt bune astea. dar nu stiu daca ma voi putea abtine, la ce modele bestiale sunt acum.
Krelia gasesti si la mare costume. sa te tina asta al tau macar in prima zi, ca sa nu umbli prin buticuri in loc sa faci baie in mare.
sper sa gasesc loc la Delphin, caci pana in 19 sunt ocupate. si uite ca nasii nostri nu au mai sunat ieri, azi vroiam sa merg sa achit jumate.

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra[foto][tv]

#14
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 iulie 2007 - 17:56

quote:
Originally posted by Giova
Lasa Oana ca nu strica putina documentatie. asa..cand va fi momentul mergi la sigur._________________________Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006) poze Marco, filmulete Marco(1),(2),(3) Marco- ingerashul nostru(montaj)nunta noastra[foto][tv]
da, asa e [:D]...chiar radeam ca acum "adun experienta"...apoi vin acasa la anu exact cand naste cumnata-mea[:D]...si o sa-mi aprofundez cunostintele pe cand imi vine randul[;)]...oricum faine lucruri se gasesc aici pentru copii, m-am uitat putin ca sunt reduceri si ma gandeam sa iau una alta pentru cumnata-mea, in culori neutre ca nu stim inca daca e fata sau baiat[:I]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#15
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 iulie 2007 - 10:58

Neata! Gata cafeaua! Kitzy [gravi]4+

#16
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 19 iulie 2007 - 12:10

neatza si de aici..pt ultima oara pana saptamana aviatoare [:I]....maine plecam pa-pa ...abia astept.....m-am uitat pe net la vreme si sunt numai peste 32 de grade [;)]... azi ma duc sa-mi scoata firele....de fapt, firul, ca de dimineatza am descoperit ca nu mai e decat unul singur....apoi, sa vedem daca imi poate incepe ceva la maselussa..desi, nu cred...drept pt care mai mult ca sigur o vom lasa pe saptamana viitoare..... ah..si mi-am mai luat un Nivea cu factor 15...din ala cu fas-fas (anul trecut tot nivea am avut, dar cu factor 20)...si un ulei cu morcov cica pt bronzare intensiva....frate, zici ca am inebunit..ma duc cu 4 creme la mare..pt o saptamana [:-)))]... ...si poate imi mai iau si niste papucei....nu ca n-as avea destui [:D]...si o sa papam spaghete bune si cartofiori prajiti....si ciulama/....LOL.......deja sunt departe c gandul..caci cu fapta...ar trebui sa fiu p'aci..sa calc ultimile haine spalate...si n-am nici un chef...dar nah....sarcina de partid [:I]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#17
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 iulie 2007 - 12:27

Kreliutz, concediu placut si sa ai grija cu soarele asta. De fapt, cu atatea creme...[:-)))]Sa vii inapoi odihnita, bronzata si cu poze! Distractie placuta! Kitzy [gravi]4+

#18
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 19 iulie 2007 - 12:39

quote:
Originally posted by krelia
neatza si de aici..pt ultima oara pana saptamana aviatoare [:I]....maine plecam pa-pa ...abia astept.....m-am uitat pe net la vreme si sunt numai peste 32 de grade [;)]...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
te invidiez madam [:I], ca e tare greu dupa concediu!In caz ca nu mai intrii azi pe aici, de la mine de aici de departe....Vacanta palcuta!...vreme buna o sa ai deci sa vi neagra inapoi[:)]...exact Nivea cu fact 15 si fas-fas am avut si eu! [:I]...o sa vezi ca o sa-si faca treaba...Kitzy, merci de cafea!

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#19
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 19 iulie 2007 - 13:18

[hia]
Kitzy mersi de [cafea].
Kreliutz concediu placut si distractie faina. spor la calcat, si eu trebuie sa ma bag la o asa activitate[bang].
Oana [pup] si spor la munci.

azi cica e mai cald cu 4 grade ca si ieri[help].
eu trebuie musai sa clac, caci nu mai are piciul haine.

[pup]

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra[foto][tv]

#20
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 20 iulie 2007 - 00:21

gata fete, va pupicesc...maine dimineatza devreme..inainte sa se trezeasca gainile [:I]..o luam din loc... aveti grija de sobect [;)]..aveti grija de voi, de ai vostri ...si sa ne "vedem" cu bine [;)] pupi!
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -