Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (74)


295 raspunsuri la acest subiect

#291
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 13:20

auzi oana...da' poate lu' madam Gio nu-i plac alea creponate..si noi sustin aici o cauza pierduta din start [:D]...eu acasa am numai draperii [:D],....din bumbac satinat...(cred[:I])...dar...cand m-o pocni sa-mi pun si perdele...clar imi iau din alea...mama, dupa ce le spala, le ia si le pune direct in suportii aia....asa umede [:D]...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#292
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 13:48

quote:
Originally posted by krelia
auzi oana...da' poate lu' madam Gio nu-i plac alea creponate..si noi sustin aici o cauza pierduta din start [:D]...eu acasa am numai draperii [:D],....din bumbac satinat...(cred[:I])...dar...cand m-o pocni sa-mi pun si perdele...clar imi iau din alea...mama, dupa ce le spala, le ia si le pune direct in suportii aia....asa umede [:D]...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
asa face si mama...de fapt faceam eu cand eram acasa cu perdelele ei [:D]...le scoteam direct din masina de spalat si le puneam...nu cred ca dupa ce m-am invatat cu "binele"...mai pot sa ma mai apuc de calcat la perdele

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#293
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 14:41

Onutz merci de incurajari, o sa treaca, normal, azi mi-am chemat o prietena in vizita, maine am scoala pana tarziu, vineri ori ies intr-un final pe traseu ori imi trece vremea cu curatania. Ma consolez ca nu sta asa mult cat a stat in Grecia. Gio eu imi fac mustrari de constiinta ca anul trecut faceam si dregeam dupa o zi de munca. Acum... pauza. Perdele eu mi-am luat din alea de organza (la sufragerie, ca la dormitoare n-am deloc). Nu stiu daca intra la apa ca inca nu le-am spalat, dar banui ca nu. Insa de calcat cred ca nu scap la prima spalare. [xx(] Krelia tocmai ieri vorbeam cu o vecina care zicea ca are RDS si e super multumita, ca n-a avut nici o problema de cand e la ei... Cred ca pana la urma depinde ... nu stiu de ce, dar clar depinde de ceva.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#294
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 15:05

quote:
Originally posted by Alynutza
Krelia tocmai ieri vorbeam cu o vecina care zicea ca are RDS si e super multumita, ca n-a avut nici o problema de cand e la ei... Cred ca pana la urma depinde ... nu stiu de ce, dar clar depinde de ceva.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect

mai nici eu nu pot sa spun ca am avut probleme "grave"...dar si cand mi s-a intamplat am asteptat dupa ei de mi s-au lungit urechile [:D]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#295
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 15:18

Krelia, Oana sa mor de stiu cum sunt perdelele creponate[?]
si astea de in de la dormitor sunt un fel de draperii. Iau niste ciucuri dintraia si le prind.
Aly si eu cred ca tot organza iau la living, tre sa ma hotarasc.
Oana si mama tot asa punea perdele sus. eu la masina am un program pt. perdele care nu le centrifugheaza. le-am scos curnagn apa din ele. le-am lasat putin afara si pe urma le-am calcat pe alea de in, dar nu se vede [q].

eu nu sunt fan perdele, dar nici jaluzele orizontale, verticale nu vreau.

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra[foto][tv]

#296
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 16 mai 2007 - 15:38

haideti ca l-am creat pe 75 [;)] [pup]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -