Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)


293 raspunsuri la acest subiect

#291
Yagmur

Yagmur

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.060 mesaje

Postat 15 aprilie 2007 - 10:43

Salutare,
Excursia in Bucuresti decurge fooooooorte bine, dar sinte rupti de oboseala. Avem atatea de facut, atata lume de vazut, bunicii il vor pe Luca toata ziua, prietenii mei la fel...
Dar el este un cuminte si un mare zambaret....
M-am bucurat tare mult sa le cunosc pe Marce, Yana si Eliza si sper ca maine-poimaine sa repetam figura la care sa participe si Brenda si Miha (si Ameera ca noi plecam miercuri seara).
Luca a inceput lectiile de inot in cada si e super incantat.. abia astept sa il duc la piscina...
Astazi iesim la plimbare prin parcul Carol ca mai avem de vazut fetitza unei prietene bune. Daca vrea sa vina cineva cu noi, ne vom bucura tare, tare... ca e tare greu sa mai gasesc timp sa vad pe toata lumea...

Va pupam dulce, dulce si sa aveti grija de voi


Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

fulgi de nea
poze Luca
slide Luca
varsta Luca



#292
Pantherutza

Pantherutza
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 15 aprilie 2007 - 17:13

Salutam fetele [bis] Yagmur ce scumpete de baiat ai,o sa-l vezi cam rar pe acasa,cand se va face mare[;)] Sunt happy a nascut fina meaaa [bb][fetita].mai avem o mamica cu bebel in randurile noastre.A nascut la 01.40 noaptea,dupa o lunga zi de travaliu,mesajul ei:"Am scapat,dar a fost groaznic. Am nascut ffff greu,dar am o fetita frumoasa!Cea mai frumoasa!"Am fost azi la spital ,dar n-am reusit sa-mi vad viitoarea finutza ,Rianna Andreea.Fina se simte "bine" adica nu sunt complicatii,ca fresh nu poti sa fii dupa chinurile nasterii.Finu..[9cer][9cer]desi i-si dorea baiat..dar au tot timpul sa faca si baiatul. E o zi urata azi ..ploua..dar noi tot happy suntem, Roxy abia astepta venirea pe lume a Riannei,a zis ca va avea ea grija de Rianna [olala]e innebunita dupa bebei,i-si doreste f mult o surioara,in magazine se uita dupa hainute de bebel in loc sa se uite ptr ea.Mereu ma intreaba cum era cand era mica,ce facea,cum vorbea..e fascinata de tot ce-i legat de bebelusi,nu trece unu neobservat pe strada.Astazi ea a ramas dezamagita ca nu a vazut-o pe Rianna,spunea:hai s-o vedem si noi la geam,dar in Romania...sau cel putin in Focsani... Va pupam dulce [pup][pup]sa aveti o saptamana buna Pantherutza

#293
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 15 aprilie 2007 - 20:34

Buna seara. Pantherutza, felicitari pentru fina ta ! Pentru durerea fetitei tale, din pacate nu cred ca ai cum s-o consolezi sau cum s-o faci sa nu mai sufere. Probabil ca toate astea vor trece cand copiii nostri vor fi mari si vor avea prima lor relatie, cand isi vor lua zborul de acasa. Apropo de "tatic"... Cred ca renunt la a mai incerca sa-l apropii de Cata, insa sper ca de data asta sa ma tina mai mult hotararea asta. Pupici si o seara buna. Ioana & Maria Catalina http://photos.yahoo.com/ioana_sora

#294
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 16 aprilie 2007 - 11:12

Haideti la capitolul 18:

http://forum.desprec...?TOPIC_ID=98452

BRENDA



FOREVER YOUNG

[EU]Sa avem grija de viitorul copiilor nostri[RO]

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -