Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)


293 raspunsuri la acest subiect

#21
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 14:54

Lara s-a nascut!
Are 51 de cm si 3.800 kg!

Bine ai venit,Lara! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de viata alaturi de mamica ta(si de ce nu si de taticul?), sa fii dulce si isteata si sa ai mult,mult noroc!

Marce,sa-ti traiasca!


BRENDA

[*]Un fulg pentru seara de Craciun[*]

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

#22
Gabi_K

Gabi_K

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.350 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 15:15

Marce, felicitari!!! Sper sa te faci bine repede, sa ajungeti acasa sanatoase si sa ai mult laptic! Yasmine, pentru astfel de momente merita sa traim, asa cred... Eu le-am cumparat la ai mei cate o prajitura de la cofetarie, le-am explicat ca 14 februarie e ziua oamenilor care se iubesc (nu neaparat al indragostitilor) la care fiul meu face o mutra si zice: "bine, mami, am inteles, dar sper ca nu trebuie sa ne pupam, nu? Hai sa vad ce praji ai adus" Of, barbatii astia... [:D] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

#23
nature

nature

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 104 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 15:32

Salut, Sa nu va suparati ca indraznesc sa scriu si eu la voi, din intamplare am intrat pe aici acum cateva luni bune, si mi-a placut ce am citit, cum v-am vazut, asa ca am continuat sa mai trag cu ochiul pe aici.Asa ca stiu de Brenda,de Gabi si de concursul si locul 4 al Dianei, de Luca de Yagmur,de Cati si de aventurile ei de la recoltarea sangelui pt. analize....Azi am intrat special sa vad ce face Marce, daca a nascut sau nu, si la asa o veste fericita m-am hotarat sa va salut si eu, intr-un final. Eu nu sunt singura, am o fetita de 2 ani si 4 luni, un sot cu care ma inteleg si care e un tata minunat, si un BB 2 pe drum, despre care sper sa aflu la eco din 28 feb ca e baietel. Va felicit si va admir pentru tot ceea ce faceti pt puiutii vostri, pentru puterea de a merge mai departe chiar si dupa ce viata nu a fost asa cum ati visat-o la un moment dat. Am fost si eu acolo si stiu ce greu este. Va pup si, daca Marce are 30 de sec de atentie si pt mine, transmiteti-i si din partea mea, va rog,un gand bun, pentru ea si pt Lara. Patrice,Ilinca ( 16.10.2004)si BB2 on his way ( DPN 09.09.2007) http://new.photos.ya...ature474/albums

#24
Gabi_K

Gabi_K

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.350 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 16:37

Patrice, iti multumim pentru gandurila tale bune, te asteptam oricand la povesti, nu e lege sa fii singur ca sa vii aici! Iti doresc sarcina usoara si sper sa ai un baietel frumos, sanatos si mancacios! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

#25
Ameera

Ameera

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 93 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 17:31

Wow, ce grasunica e Lara! Felicitari, Marce, va doresc din toata inima sa aveti parte numai de fericire amandoua. Sper ca Lara sa fie cuminte, papacioasa, sanatoasa... Asteptam poze!!
Sper ca operatia a trecut cu bine si sa te refaci cat mai repede. Va pup cu drag pe amandoua!

Nu mai pot sta, trebuie sa-i dau Sarei sa pape. Sper sa revin mai incolo. O zi buna tuturor!

Ameera si [copil] Sara

#26
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 18:03

Am vorbit cu Marce! E bine,nu are dureri,a fost chiar mirata cind i s-a spus ca nu i-au facut calmante,pentru ca ea nu simtea nici o durere.O jeneaza operatia,evident,mai ales cind se intoarce de pe o parte pe alta.
I s-a facut anestezie totala,dar si-a revenit bine,fara neplaceri.
Nu o vazuse inca pe Lara,o vazuse in schimb taticul,care i-a spus ca e bruneta si are par(era si cazul,dupa atitea arsuri) si ca este cuminte.
A ramas sa vorbim maine,sa ne spuna unde este si sa stabilim cind putem trece pe la ea.
Va pupa pe toate!

BRENDA

[*]Un fulg pentru seara de Craciun[*]

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

#27
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 22:25

Felicitari, Marce ! Da-ti traiasca bb Lara-Ioana, sa fie fericita, norcosa, iubita, desteapta, frumoasa...Sa iti aduca numai bucurii mereu si sa nu aiba parte de clipe de tristete.:) La multi ani, Lara-Ioana ! Ioana & Maria Catalina http://photos.yahoo.com/ioana_sora

#28
Alex2

Alex2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 804 mesaje

Postat 19 februarie 2007 - 23:30

"Nu vei mai fi libera de-acum inainte. Acum traiesti doua vieti deodata. Si durerea e ca trebuie s-o lasi sa aiba propriile optiuni - orice te-ar sfatui experienta ta. Din fericire, aceasta legatura de sange aduce si multa bucurie, nu numai dureri de cap. Si poti sa participi la bucuriile ei, sa-i impartasesti reusitele si emotiile. Distanta nu va poate desparti. Vor fi multe nopti albe. Vor fi multe zile de asteptare chinuitoare cand nu-i vei auzi glasul. Doar scrisori. Si apoi un telefon neasteptat. Stupoarea de a o vedea aparand brusc in cadrul usii, cand o stiai in partea cealalta a lumii. Si fericirea care te inunda si despre care nu stiai ca exista. Pentru ca este fiica ta, diamantul tau, care-ti sculpteaza in inima si-n gand." Felicitari Marce ptr minunea care ai adus-o pe lume! [bis] "Nimeni nu poate stii cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca, atunci intreg universul se trasforma si nimic nu va mai fi asa cum era inainte." Bun venit, Lara! [bis] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

#29
cati 73

cati 73

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 20 februarie 2007 - 11:46

MARCE, SA FITI FERICITE AMANDOUA! Eu am avut un we agitat...Am fost ieri in Bucuresti cu copilul, avem ceva probleme cu operatia...le vom rezolva intr-un fel... Intr-o seara, vorbeam cu baiatul meu despre sotii surorilor mele.L-am intrebat si "cum il cheama pe sotul mamei?".Raspunsul a fost "nimeni"!Deci cunoaste notiunea...In curand, cred ca va veni si vremea explicatiilor! Ril, am montat tancul, dar am renuntat la unghii pentru asta! Va pup!

#30
Yagmur

Yagmur

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.060 mesaje

Postat 20 februarie 2007 - 12:15

[bum]Felicitari Marce! [bum]

BINE AI VENIT PE LUME LARA IOANA!!! Sa ai parte de fericire, sanatate, noroc si tot ce iti mai doresti.

Abia astept sa vad poze.
Te pupam dulce, dulce, dulce

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
poze Luca
slide Luca

varsta Luca




Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -