Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 7 voturi

Comori de nov-dec 2004 (141)


323 raspunsuri la acest subiect

#1
mami nov-dec 04

mami nov-dec 04
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 13:17


140

[colegi] Gala puradeilor nostri [colegi] Gala Sarbatoritilor [colegi]P.S. Poze ptr Gala puradeilor nostri se trimit lui fulguletz (aici) iar cele ptr Gala sarbatoritilor lui try (aici sau aici). Poze ptr Comorile toamnei 2004 aici[mamica]de 32 [baietel] si 24 [fetita]
Octombrie: 8[comoara], adica 6[zana] si 2 [bonjovi]
1. IrinaA ______________ 20 oct_____ [zana]Ioana Maria2. Camys2000 ________ 21 oct_____ [zana]Catalina Nicole3. Ela2001 ____________ 22 oct_____ [zana]Diana Andreea4. Jasmine ____________ 26 oct_____[bonjovi] Radu5. Ele _________________ 26 oct_____ [zana]Ana Denisa6. Roserb _____________ 29 oct_____ [bonjovi]Mihnea Andrei si [majoreta] Bianca, 5 ani7. Ncristina ____________ 29 oct_____ [zana]Teodora Andreea + [zana]Alexia Maria8. Moss _______________ 31 oct_____ [zana]Alexia Stefania
Noiembrie: 32[comoara], adica 24 [bonjovi] si 8 [zana]
9.Bits _________________ 1 nov_____ [bonjovi]Kenzo Andreas & [bebic] Amon Mateus10.Ad_rianna ___________ 3 nov_____ [zana]Bianca-Cristina & [bonjovi]Tudor-Andrei11.Diana 2004 _________ 4 nov_____ [bonjovi]Andrei12.Try _________________ 5 nov_____ [bonjovi]Alex & [bebic] Adrian13.Miria Cristina ________ 5 nov_____ [zana]Maria Damiana14.ylilimic ______________ 5 nov_____ [bonjovi]Luca Matei & [bebic] Adam Cristian15.for2nity _____________ 6 nov_____ [zana]Alexia Cristina16.Andreap ____________ 7 nov_____ [zana]Maria Alexandra17.Daniela_Sb __________ 8 nov_____ [bonjovi]Mihai Daniel18.Simonacip _________ 10 nov______ [bonjovi]David19.Didutza ____________ 12 nov_____ [zana]Daria + [bonjovi]Dennis20.Cassandra _________ 14 nov_____[bonjovi]Dragos Andrei21.Eliza5 ______________ 15 nov_____ [bonjovi]Alexandru22.Aime _______________ 15 nov_____ [bonjovi]Vladimir Andrei23.Omi308 _____________ 17 nov_____[zana] Corina Maria24.Dama ______________ 18 nov_____ [bonjovi]David Andrei25.Miha _______________ 18 nov_____ [bonjovi]Robert Andrei26.Daniella4____________18 nov_____ [bonjovi]Alexis27.miag _______________ 18 nov_____ [bonjovi]Roland Vladimir28.Danette ____________ 23 nov_____ [zana]Iris Miriam29.Corina75 ____________ 24 nov_____ [bonjovi]Andrei 30.Gandacelu [gravi] _______ 25 nov_____ [bonjovi]Ioachim si [majoreta] Ileana, 4 ani31.Misticgirl ____________ 25 nov_____ [bonjovi]Nicholas Alexandru32.Dutzi _______________ 25 nov_____ [bonjovi]Iustin33.Miche ______________ 26 nov_____ [bonjovi]Darius34.Ionela Roxana ______ 27 nov_____ [zana]Emily si [majoreta] Arisa35.Paxela [gravi] _________ 27 nov_____ [bonjovi]Silviu Ionut36.Florypop ____________ 27 nov_____ [bonjovi]Andrei si [bebic]Rares37.Onitza ______________ 28 nov_____ [bonjovi]Paul Constantin 38.Madachan ___________ 29 nov_____ [bonjovi]Edward Florin
Decembrie: 16[comoara], adica 10 [zana] si 6 [bonjovi]
39.Fulguletz ____________ 1 dec_____ [bonjovi]David Andreas40.Luminita B ___________ 2 dec_____ [bonjovi]Tudor Andrei si [bicla] Cristian 41.Eveline ______________ 5 dec_____ [zana]Andreea Bianca42.Felis ________________ 6 dec_____ [bonjovi]Mihai Cristian43.Raluca.gabriela ______ 7 dec_____ [zana]Maria Alexandra44.bumbacel ___________ 9 dec_____ [bonjovi]Tudor Mihai45.Mikimi [gravi]_____________ 12 dec_____ [bonjovi]Alexander46.Monica-Elizabet _____ 16 dec_____ [zana]Ruxandra Maria si [bicla]Alex47.OtiliaV _____________ 18 dec_____ [zana]Ana-Maria48.Cecilia C ___________ 22 dec_____ [zana]Alexia si [bebic] Ada49.Carmen ____________ 22 dec_____ [zana]Daria Nicole si [majoreta] Ana Carina, 4 ani50.Ioana du ___________ 22 dec_____ [zana]Bianca Alexandra51.Viovio ______________ 22 dec_____ [zana]Cristiana Bianca52.Mamaluidavid ______ 24 dec_____ [bonjovi]David si [bebic] Naomi Patricia53.Cookie _____________ 24 dec_____ [zana]Sabina Ioana54.Bobita _______________ 1 ian_____ [zana]Amina Ioana si [majoreta] Maria
[flo][flo][flo]


#2
miria_cristina

miria_cristina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.968 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 15:13

'Neata, fetele![flo] M-am sculat trista, asa ca ma spovedesc repede ca sa-mi treaca nitel.[B)] Eu cred ca fii-mea n-o sa ma iubeasca![q] Desi sunt umbra ei si simt ca intru in panica numai la gandul ca sufera de ceva, iar taica-su este doar prezent si atat, pe el il striga si se isterizeaza cand iese din camera de zici ca n-o sa-l mai vada niciodata. Daca ii cere el ceva i-l duce, daca i-l cer eu sta sa se gandeasca. Daca el se preface ca plange plange si ea, daca ma prefac eu vine si ma mangaie doar. Si tot asa... Mai nou il striga "mami". Adica, barbatul meu este si: "Lele" (adica Viorele) si "dadi" si "mami" si "madi" (ca facuse la un moment dat o prescurtare intre mami si dadi). Eu nu sunt nimic, iar daca e in criza si ma duc s-o linistesc incepe si mai tare sa-l strige.[q] Ba chiar se bucura si se duce mai repede in bratele unei femei straine decat la mine si-i zice "mami".[batcap] Sa vedeti voi ca pe mine fii-mea n-o sa ma iubeasca si o sa fie doar fata lu'tata. Mai ales ca suntem zodii diferite.[q][q] Ma simt tare frustrata![amoras] Chiar sa nu ma iubeasca?![bang][cusca] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

#3
FELIS

FELIS

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.077 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 16:05

MIRIA... sigur ca o sa te iubeasca... tu esti MAMA... [il]

Eu am alte ganduri... dar nu vreau sa impovarez cu ale mele ganduri negre...[xx(]


Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06, dec 06-ian 07
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero


#4
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 16:59

buna fetelor, miria[pup], in situatia ta este sotul meu care la fel spune[bang]...ruxi nu vrea sa stea delok singurica cu el, nu-l "iubeste" daca nu sunt si eu acolo si multe altele, nu sta la el in brate mai mult de 2 min...dar se bucura cand il vede, dimineatza cand se trezeste ma intreaba mai intai de andu(alexandru...desi noi ii spunem alex ea a gasit o formula noua pentru numele fratelui ei[:D]...apoi de tati...unde e tati???) si ma rog exemplele ar putea continua...dar eu cred ca la tine este un pic diferita situatia...Damiana a vazut ca tu oricum esti aproape de ea mereu, nu dispari din"cadru" si ea plange dupa sotul tau fiindca el pleaca la serviciu,nu este mereu acasa, etc...sigur ca te iubeste, ia sa stea o zi fara tine...doar cu sotzul sa vezi atunci ce te-ar mai cauta si ti-ar simti lipsa si te-ar imbratisa cand ajungi acasa...stai linistita si mai fa-i un fratior sau surioara[;)] felis[pup]pai se poate...ce ganduri negre sa-ti treaca prin capshorul tau frumos de papusha[vampa] tocmai acum cand mihaitza face atatea progrese, tocmai v-ati mutat in casutza noua si frumoasa si cate si mai cate...oricum daca ai ceva pe suflet si ne poti impartasi si noua, noi suntem aici sa te ascultam...de-aia suntem aici sa ne spunem si bucuriile si necazurile. vad ca ruxi nu a mai pomenit nimic de dinti, a dormit bine azi noapte deci sper sa fi avut " o scama" ramasa[:D]si sa fii zis doar asa de impresionare...sa nu o laum de la inceput cu afta sau mai stiu eu ce... azi vrem sa halaiduim putin prin magazinele de hainute poate le mai cumparam ceva astora mici si apoi le meeeeec ca de jumate de ceas numai asta aud din doua guritze...[:D][:D] va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]

#5
mikimi

mikimi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:08

Dana imi pare tare rau de sora ta, trebuie sa fie foarte trista asa ca banuiesc ca doar asprijinul familiei o va face sa treaca mai usor peste asta.

Felis nu v-am agitat degeaba, eu am propus un loc, daca toata lumea il considera potrivit hai sa ne vedem.Eu stiu...nu prea stau bine cu organizarea si nici cu timpul, uneori am 2-3 zile consecutive cand nu pot intra nici macar sa citesc o pagina, dar om reusi noi...eu de ex pot sa vin in timpul sapt dupa ora 18, sau in w-end , mai putin intre 13-17(orele de somn).Si pt mine e exclus luni, marti , miercuri(sapt care vine) ca sunt plecata din tara.So...hai sa ne expunem programu si poate gasim un numitor comun.


Onitza felicitari pentru primul client, sa fie multi si aducatori de venituri !!!

Vai Miria cum sa crezi asa ceva??? normal ca te iubeste ! insa cred ca ea se simte cu sentimentele asa de in siguranta cu tine, incat nu are nevoie sa te ''impresioneze'' ...in schimb la tati mai e de cucerit.In plus simte ca tati sta mai putin cu ea, si atunci incearca prin toate metodele sa-i castige atentia si sa mai fure timp cu el pentru ea.

Oti tare e scumpica Ana la ''interviu''.

dupa 2 anisori.

DEC 2006.


Miki si Alexander (12.12.04)

#6
mikimi

mikimi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:11

CE frumos !!!! mi-ati pus burtika !!! multumesc mult

dupa 2 anisori.

DEC 2006.


Miki si Alexander (12.12.04)

#7
mikimi

mikimi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:14

pentru maine tre sa fac o prezentare despre hobby-urile mele de 5 min.Daca le iau pe alea inainte de bb, termin intr-un minut..si apoi tre sa tac 4 min-nu merge.Daca iau hobby bb, vorbesc o zi intreaga...ce sa fac?

dupa 2 anisori.

DEC 2006.


Miki si Alexander (12.12.04)

#8
mariussimiuc

mariussimiuc

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.915 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:37

Miria,nu e vorba ca nu te iubeste Damiana! Probabil ca tati al vostru e mai mult plecat si atunci incearca sa-i atraga atentia,sa profite cat mai mult de atentia lui. Asa se intampla si la noi.Cand ajunge seara sotul meu acasa,pot sa spun ca nu mai am copil. [:D] Zici ca nu se mai satura de prezenta lui.E atat de bucuros cand il vede! [il] Probabil ca au si o perioada de varf,ca sa-i spun asa,cand nu ne mai sufera in preajma lor [:)],se satura si ei saracii de fetele noastre. [:D] Ieri si astazi,nici macar nu m-a lasat sa stau in aceeasi camera cu ei,m-a dat afara. [:(] Normal ca m-am simtit ofensata [^] dar pe de alta parte m-am bucurat ca mi-am putut face treburile in liniste si cu ocazia asta vede si tati cat e de "usor" sa stai cu copilul. Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


#9
paxela

paxela

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 748 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:38

sambata viitoare la 17.30? la balon?

Alexa[gravi]33+ [fetita]si [bonjovi] Silviu ( 27.11.2004).......poze, poze2006



#10
onitza

onitza

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.020 mesaje

Postat 04 februarie 2007 - 17:47

Bunaaaa....
MONICA ati cumparat hainute? cum a fost la meeeeec??[:D]
IONELAmultam pentru vorbele si incurajarile frumoase, da, Paul vrea atentie, mereu sa te joci cu el, dar mereeeeu, nu conteaza ca e treaba de facut si il inteleg, el traieste intr-o lume perfecta, si sufera si nu intelege de ce nu se poate mereu cum vrea el...ups! s-a trezit paul!

Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

Sarbatori de iarna 2006


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -