Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (71)


305 raspunsuri la acest subiect

#21
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 12:48

quote:
Originally posted by Giova Gurule unde esti mama? ai treaba? hai ca te astept sa-mi zici cum schimb data, sa nu zica lumea ca m-am schlerozat.
"Guru"... probabil nu s-a trezit inca...[:D] Poze 24.01.2007-IASI: http://good-times.we...557201329vRuARi Filmulet 24.01.2007: http://community.web...557199438qPHHkY

#22
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:11

aiurea...cum sa nu ma trezesc...dar fusai in sedinta....si tb sa plec iar..asa ca azi..mai rarutz.. ideea e ca modificai la gravidusse [:p]... pentru Gio, te duci pe adresa albumului si vezi ca tb sa ai undeva in dreapta pozelor (dupa ce deskizi albumul) editi this album/properties si la album title, modifici [;)]...si asta e tot! ah, si Alina....eu ti-am spus ca e posibil sa fie frati...prea se aseamana inmulte privinte...si eu sunt friguroasa, dar asa imi place sa ma plimb la munte prin zapada, cu manusi, cu fular, cu cizmulisse si cu caciulissa..... ah, dar tot cred ca-l fac un munte..macar mai vizitam 1 data pelesul, plus etajul de sus, care mai nou este deskis si el publicului...si pelisorul..ca p'ala nu-l vazuram..si uite aasa se face fata cu un munte [;)] pup fetele
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#23
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:13

Am baut si eu cafelutza din aia mica, mica si as mai avea nevoie dar din pacate trebuie sa ma abtin.....asa ca in dimineata asta imi revin f greu, mi-e tare somn, dar intru eu in priza cand ma duc la lucru[greutati]

#24
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:17

quote:
Originally posted by kitzy
Am baut si eu cafelutza din aia mica, mica si as mai avea nevoie dar din pacate trebuie sa ma abtin.....asa ca in dimineata asta imi revin f greu, mi-e tare somn, dar intru eu in priza cand ma duc la lucru[greutati]
a... esti acasa si tu??? si eu... Poze 24.01.2007-IASI: http://good-times.we...557201329vRuARi Filmulet 24.01.2007: http://community.web...557199438qPHHkY

#25
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:22

Ba tare greu fu[:D].
Oana si Guru multam' [pup], dar de cand cu noul webshots...nu ma pricep prea bine. eu de obicei folosesc yahoo pfhotos, doar ca ala micsoreaza pozele.

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),(2),(3), filmulete Craciun, Marco la 1 an
Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra[nunta]

#26
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:32

Saptamana asta sunt de dupa-masa la servici, asa ca dimineata am timp si eu sa vizitez forumul. Azi sunt intr-o forma proasta, n-am chef de nimic, de lucru nici atat, dar e musai, noroc cu voi fetelor, ca mai schimb o vorba si imi trece timpul[:D]

#27
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 13:35

quote:
Originally posted by Giova
Ba tare greu fu[:D]. Oana si Guru multam' [pup], dar de cand cu noul webshots...nu ma pricep prea bine. eu de obicei folosesc yahoo pfhotos, doar ca ala micsoreaza pozele.
misto pozele... acum le-am admirat si eu... Poze 24.01.2007-IASI: http://good-times.we...557201329vRuARi Filmulet 24.01.2007: http://community.web...557199438qPHHkY

#28
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 16:12

quote:
Originally posted by krelia
ah, si Alina....eu ti-am spus ca e posibil sa fie frati...prea se aseamana inmulte privinte... pup fetele
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
[:D] Soro, eu ziceam de mine, al meu e topit dupa vremea rece, doar e nascut la sf. lui noiembrie. In schimb eu nu m-as supara daca ar fi vara tot anul...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#29
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 16:40

quote:
Originally posted by Alynutza
quote:
Originally posted by krelia
ah, si Alina....eu ti-am spus ca e posibil sa fie frati...prea se aseamana inmulte privinte...pup fetele
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
[:D] Soro, eu ziceam de mine, al meu e topit dupa vremea rece, doar e nascut la sf. lui noiembrie. In schimb eu nu m-as supara daca ar fi vara tot anul...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect

...si mie imi place zapada...multttttttttttt, si la sanius si la patinoar, si la munte!!![:D]Daca tot suntem la capitolul "Barfe care de fapt sunt povesti adevarate" [:I]...eu trag de al meu sa mergem in America [mariaj]...si el NU si NU...o tine pe a lui [bang]...inca mai ma si intreaba "Ce sa vedem acolo unde oamenii nu au nici o cultura, mai bine mergem in Europa sau daca nu la mare undeva" [box]...si degeaba ii explic ca nu e vorba de cultura....ci doar pur si simplu vreau sa vad cum e America [^] dar tot pe degeaba
Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!![flo] Wedding-videoclip Wedding picture!Starea civilaHoneymoon

#30
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 17:05

Oana vreti sa mergeti in concediu in America? Ar fi chiar frumos, eu am fost doar la munca acolo, dar sunt locuri care merita vazute. Oricum, in concediu mergeti pentru loc, nu pentru cultura oamenilor neaparat. Poate gasesti un montaj cu peisaje de pe acolo, sa i-l arati si sa-l convingi. Mie imi pare rau acum ca n-am vizitat mare lucru, din lipsa de timp in primul rand, si apoi pentru ca banutzii ii puneam deoparte pentru casa. Dar poate o sa ajungem candva impreuna, mi-ar place, dar numai cu destui banutzi de buzunar pentru vizitele prin malluri [:D]. Deocamdata anul asta ne-am decis pentru Italia.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -