Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 37 voturi

Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri


153 raspunsuri la acest subiect

#1
Sheannamp

Sheannamp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.335 mesaje

Postat 11 decembrie 2006 - 19:19

Eu fac parte de putin timp din aceasta mare familie!
Cu toate acestea am reusit sa cunosc pe multi dintre membrii DC! Cu bune si cu rele! Mai mult bune totusi!
Insa exista cateva persoane, de fapt cativa OAMENI deosebiti carora vreau sa le multumesc in mod special ca exista, ca fac parte din familia DC si mai ales pentru cuvintele lor care mi-au fost sfat si alinare in momente mai dificile!
Cred ca ar trebui sa cream o gala a laureatilor in care acesti membrii DC sa fie premiati, macar cu recunostiinta noastra!
Timid, voi incepe eu:
Laura25, pentru tot aportul ei de la topicele "Mamici de gemeni" si "Prematuri"!
Felicity, pentru sfaturile si incurajarile ei de la "Prematuri" si, mai ales, pentru Paul, un exemplu si o speranta pentru toate esentzele tari!
Try, pentru delicatetea, darzenia si pentru ca si-a pastrat sufletul curat si iubirea de oameni in ciuda incercarilor prin care a trecut!
Lorelay, pentru ca are intotdeauna un cuvant de imbarbatare!
Tina Welsh, articolul despre alaptare postat de ea mi-a fost de mare ajutor intr-o perioada de nesiguranta!
Papadie, pentru ca a creat topicul "Prematuri" - din cauza lui sunt eu astazi aici, pentru Catrina si Sofia si pentru ca ....e Papadie (stiti voi mai bine ca mine de ce)!!
si nu in ultimul rand
Adminilor, pentru acest forum si mai ales pentru acel mare bine pe care l-au facut sutelor de persoane in toti acesti ani!

Va multumesc!
Aveti tot [asia] si aprecierea mea impreuna cu toate [flo] din lume!

Lista mea este si va ramane deschisa!


Sau taci sau zi ceva mai bun decat tacerea!

#2
Mmmaria

Mmmaria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 334 mesaje

Postat 12 decembrie 2006 - 18:30

Women13, pentru argumentatie a se vedea subiectul "Prematur" si "Prematur2 - Sara vine acasa". Inca nu-mi vine sa cred ca femeia aia exista in carne si oase...

#3
Eliza5

Eliza5

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 506 mesaje

Postat 12 decembrie 2006 - 18:36

Tzuni si Buggy pentru actiunile caritabile in care se implica cu trup si suflet [flo]

Eliza si Alex (15 nov. 2004)


#4
Menna

Menna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 293 mesaje

Postat 13 decembrie 2006 - 14:37

Eu as propune'o pe Andreea (post mortem) pt fidelitatea ei fata de DC pana in ultima clipa a vietii ei.Dumnezeu s-o Odihneasca!

Pe Barbye , Dan, Ionutz, Alex, Sebi si multi altii care-si cauta sprijinul moral si financiar prin intermediul DC -locul sufletelor de ingeri-.

Ei toti sunt si vor ramane niste invingatori pt noi, in ciuda suferintei lor.

[grup] DC va iubeste si va este alaturi.[pup]




[RO]Menna [*]





"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

__________________________________________________

Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!

"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

#5
Witchie

Witchie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 779 mesaje

Postat 13 decembrie 2006 - 23:47

Sunt cateva persoane pe care le-am intalnit pe DC si de la care am invatat enorm. Asadar, propunerile mele nu se bazeaza strict pe simpatie ci pe empatie si pe dorinta mea de a le multumi macar asa pentru ce fac. Sheannamp, merci ca mi-ai dat ocazia.



Paula2003 pentru altruismul cu care imparte informatii vitale pentru mamicile de copii cu SD, pentru incapatanarea cu care se lupta pentru Alexa si pentru faptul ca n-a uitat sa zambeasca.



Akella pentru ca mi-a amintit ca exista puteri si forte mai mari decat noi, pentru intuitia ei si timpul investit in altii, fara pretentia la recompensa.



LilianaCsacki si Aissa pentru toate lucrurile pe care le stiu despre adoptii



Ale datorita careia exista articolele despre pierderea de sarcina.



Balbina de la care am invatat ca exista torturi cu papusi



Grupul Scandinavilor, luat compact pentru cea mai prompta revista a presei internationale, pentru fotografii si chestii interesante si pentru ca datorita lor am descoperit "The Sultans'S Elephant" si o multime de alte lucruri despre care nu mi-ar fi dat prin minte ca exista.



[:D] si ca sa si glumim umpic:)

As mai vrea sa le multumesc de asemenea regizorilor (Mirela si Florin) celei datorita careia eu acum sunt pe DC (Yasmine) si unei prietene regasite (Papadie).



Mi-ar placea sa pot oferi un premiu macar uneia dintre aceste persoane pe care le-am mentionat mai sus. Si daca ar fi sa aleg una singura as alege-o pe Paula. In topul meu, ea e pe primul loc. Pentru ca merita.



Anda, mama Irinei

domnisoara Irina

Atinge stelele cu mana



#6
columbiana

columbiana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.314 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 00:45


Witchie [flo] sufletista careia i se datoreaza topicul despre copii deosebiti, si nu numai.

toate mamicile din Romania de pe topicul despre copii deosebiti, care au de darimat prejudecatile unei societati [asia]

Veve- de departe cel mai simpatic moderator [flo]

sa o ajutam pe Emma
http://forum.desprec...512&whichpage=1

#7
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 01:22

Witchie [flo]



#8
nushulica

nushulica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.139 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 01:46

parerea mea este ca toti membrii sunt deosebiti fiecare are ceva special si atunci cand ai nevoie mai multa nu se poate ca macar 1-2 persoane sa nu-ti sara in ajutor si sa te sustina[^] eu una asa am "patit"....intr-un cuvant eu va multumesc la toti[asia]



INGRID[copil]

#9
gabi66

gabi66

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 202 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 12:36

Da...toti membrii sunt deosebiti, cei mai multi in bine, iar unii in rau.Dar acestia din urma sunt f.putini.
Pe langa cei care i-ati mentionat eu as vrea sa mai adaug...Liana30, Dantje, Nasha, Miki_miki, doinabita, anamaria, Lorelei 19.......din pacate nu-mi amintesc toate nickname-urile repede[flo][flo][flo]

#10
grati.ela

grati.ela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.921 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 12:40

Capcaunul, Guestus...


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -