Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (130)


330 raspunsuri la acest subiect

#21
Biancas

Biancas

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.219 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 17:55

Mai fetelor numai la mine sunt blocate icoanele astea mici???
Zici ca au luat toti pauza si nu mai misca nici unul...
[alcool][bang][bis] la astea ma refer...la mine stau si nu fac nimic.
Am avut probleme cu explorerul si sotul meu s-a laudat ca l-a facut... dar vad ca astea nu mai misca. Numai la mine e asha? Ca sa stiu sa ii zic ce reparatie mi-a facut [blabla][:D]

Bianca[vampa] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[9cer][bibe]
Albumul nostru[foto]
Filme [foto]




#22
silvi_2005

silvi_2005

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.570 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 20:49

Moni eu am avut zi de cumparaturi si de smotru.Sper desera sa ne vedm in gasca pe aici,acum am terminat cu atarnat perdele si sut zombi...daca ceva nu-mi placee sat stau agtata de geamuri, maia les ca stau al 8 si am frica de inaltime[bang] [:D] Maraki ce frumos ca esti cu Giorios, abia astept sa vina si Jean....ce mai face Angelo? Paula, bine ca ati rezolvat problema, pupici sa va treac repede. Bianca distractie placuta la chef. Ali, pu unde umbli mamai draga? Denisa, ce mai faceti voi? Eu i-am terminat de luat cadoul lui Jean. I-am luat niste pantaloni super misto, o curea de piele...la reducere cu 750.000[bang], un portmoneu de piele si manusi de piele, am luat cutii frumoase, o sa le ambalez inainte de a ajunge Jean.Cred ca o sa-i placa, sper sa fi nimerit masurile. Merg sa mi-l recuperez pe strumfulica ca de la 15 e la Rodica. Silvi si bebe Alain 19.01.2006
Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

#23
monica70

monica70

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.205 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 20:54

Se pare ca moare incet subiectul asta [popa]
BIANCA la mine se misca toate de zor,deci explorerul tau e si el [popa]
Eu m-am odihnit un pic,Diana dupa 2 h de plimbare + demolat prin magazin pe la mami,a cazut franta si doarme de pe la 18.Ba chiar a topit si un bibe de 150 ml de laptic,primul pe ziua de azi.
Eu trec iar pe hardul cu conta sa mai apuc sa fac ceva pana nu se trezeste
[recevere]
Poate va inviorati mai pe seara [hia]

MONI [mamica] de [copil] DIANA (01.01.2006)
DIANA ALBUME , FILMULETZE 1 , 2 , 3 , 4





#24
anasol

anasol

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 552 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 21:04

noi plecam la mall,la kids land,vb diseara,sa va pov cum a fost http://pg.photos.yah..._solo/my_photos anasol si david-andrei(06.01.2006)

#25
maraki

maraki

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.336 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 21:06

Eu sant cu vopseaua in cap( trebuie sa ma spal in 5 min ) Angelo e afara cu socrosenii ( dupa ce m-am certat cu EA pt. ca nu gaseam o factura si a tras ea concluzia ca nu ma intereseaza casa [alcool] ) Robert e pe la restaurant, Giorgos se uita prin bucatarie sa vada ce mai mananca [:D] de fapt a cumparat castane [:D] si le curata. Moni care subiect moare ca nu se vad iconurile? Silvi ma bucur ca o sa fiti impreuna toti trei [il] Sa petreceti bine [pup] si lasa geamurile pe exterior, mie mi-ar fi frica [:X] Bombonici mi-am adus aminte, o sa trimit un mail la protv sa vedem ce raspuns primesc cu moshul [pup] Monica http://community.web...m/user/maraki36 mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 ) http://www.dropshots.com/maraki http://www.dropshots.com/maraki1 http://www.dropshots.com/maraki2

#26
irinatunza

irinatunza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 491 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 21:31

Mai fetele , eu is de citeva zile cam pleostita. N-am chef de nik, nu pot sa dorm, ma doare capul din cauza de lipsa de somn. N-am mai iesit nici afara de vreo 3 zile deloc. Mi-e groaza sa o car pe Sabi in marsupiu. Plus ca sunt la cm si chiar nu ma simt in stare sa car 10 kile de copil in brate.

Silvi, Acina, multumesc pentru retete. O sa incerc zilele viitoare sa vad daca papa . Ca vad ca nu vrea nik nou, numai supa de pui cu legume papa in fiecare zi.


Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

#27
irinatunza

irinatunza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 491 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 21:33

Acusi tre sa-i dau fructele, sa vad poate le papa.
Curatenie n-am facut nik, abia astept sa stea saptamina viitoare sotul macar o zi acasa cu Sabina sa pot face si eu ceva. Aseara a venit la 12 si dimineata la 8 cind ne-am trezit noi doua , el era deja plecat. Simt ca imi explodeaza capul.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

#28
Denisam

Denisam

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.621 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 21:35

Salutare,
LA MULTZI ANI SARBATORIZTILOR DE AZI!
Multumim celor ce au intrebat de noi.
Nu avem nimic in gat si urechi si doar im prima zi am facut de 2 ori febra si cred ca avem ceva virus la stomac ca de aia nu papam cum trebuie nici solide si nici lapte, ma tot tem sa nu se dezhidrateze, dar se pare ca nu e cazul, ca sunt un pic stresata ca nu prea bea apa si nici ceai. Dar am inteles ca dureaza cam 5 zile si om vedea ca nu e problema cu kg, e bine sa o las cum vrea ea si cand vrea ea, macar 70% din doza ei de lapte o bea, dar mai des si in cantitatzi mici, ceea ce e cat de cat ok.

Nu mai pot sta ca am mincare de facut si treb sa il ajut pe dragos cu firma.Va pup, sanatate bebilor si voua si numai bine, sper inainte de Craciun sa ma mai eliberez, desi noi vom avea un mos pt copii , deghizat si cu tot ce trebuie.


Denisa
Denisa [mamica]');si [copil]Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

[pegeam][*][*]


#29
monica70

monica70

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.205 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 22:25

MARAKI ziceam ca moare din cauza ca nu scrie nimeni,n-are legatura cu iconurile [berica]
DENISA spor al treba ma bucur ca e ok emma.
Eu sunt turbata,ca iar nu listeaza de pe hardul cu conta,trebuie reinstlat windows si atunci ar trebui si programul de conta,prea complicat [bang] In plus Diana e crizata rau [mariaj] ,parca in ciuda imi face,cum am de lucru cum o apuca!
IRINUTZA [hia] inviorarea!
ANASOL cred ca o sa va distrati de minune!
Noi maine dimineatza vrem sa mergem la Targul de Craciun,e la ARAD EXPO,in zona industriala,aproape de firma unde voi merge,asa ca o sa si spionez pe acolo,sper.
Vad ca toata lumea a fost harnica pe aici azi,sper sa mai intrati mai incolo.
Trec iar dincolo la conta [alcool],revin dupa ce o culcam pe Diana,dupa 21-22 ...
[recevere]

MONI [mamica] de [copil] DIANA (01.01.2006)
DIANA ALBUME , FILMULETZE 1 , 2 , 3 , 4





#30
irinatunza

irinatunza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 491 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 22:34

I-am facut mar copt , dar nu l-a vrut asa simplu. Si am adaugat banana si doua masuri de cereale. A papat jumate de bunavoie si jumate pacalita.
[pup], Denisa, eu zic ca si laptele o hidrateaza. Tot e bine ca bea laptic. Sanatate
Moni, bafta la conta .
Maraki, faci sarmale ?

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -