Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (130)


330 raspunsuri la acest subiect

#11
cosmi1975

cosmi1975

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.193 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 13:51

neata
ce fac fetele?
[bis][s] va sarut si toate cele bune si ptr cine doreste am pus fotografii noi[dual][dual]

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

#12
Biancas

Biancas

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.219 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 14:03

Neatza...a fost cand m-am trezit eu[:D]
Am venit si eu de la faculta si gata pe ziua de azi...1 curs nu l-am tinut.
Silvi multumesc de intrebare, azi inca nu am vizitat[consti][cool]
O intrebare la voi?
Voi va spalati copii pe dinti?

Va intreb pt ca stiu ca noile concepte de a creste un copil scrie ca copii se spala pe dinti de la aparitia primului dinte....
Eu va spun sincer ca pe Sandra am spalat-o cred ca dupa 1.5 ani si de atunci ne spalam zilnic.
Dar Sandra a luat Vigantolette cu flour care acum cica nu se mai da. Sincer eu i-as da la Dani, acum trebuie sa vb si cu doctoritza sa vad ce zice.
Va [pup] pe toate si merg sa imi hranesc puiul ca am venit eu si a plecat sotul meu dupa carnatzul de la fum[cool] (sper sa nu ma apuce iar [consti] [mariaj])
Oricum deseara mergem la chef cu colegii mei de servici si sigur nu o sa mananc numai salatini[:D]. O sa mai iau furazolidon ca si azi dimineatza am luat.
Cosmi, Sandra mea e mult mai matura decat Bianca ta...ciudat nu? Iar Stefan e un scumpic [pup]
Moni, nu mai fi asha rea cu Ghizta..[mariaj]mai are nevoie si el de liniste, sincer...
De ce crezi ca merg eu asha infocat la scoala? Si inainte sa fie Dani mergem nu pot sa zic ca nu mergeam dar acum e bine ca mai scap de treburile casei. Te tampesti in casa cu un copil[mariaj]
Dana, plimbare placuta.
Deea, JG [pup] la stirbele sectei[zid]


Bianca[vampa] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[9cer][bibe]
Albumul nostru[foto]
Filme [foto]




#13
paula2003

paula2003

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.725 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 14:17

Nu am ami avut timp sa trec pe la voi, sau mai bine pe net sa intru. Am fost cu Paul la urgenta si i-a pus 2 copci mici care se absorb in timp. Acum e mai bine. Ii atarna o cucatica de carnita si m-am speriat de moarte. Acum e bine, a dormit foarte bine si se joaca de parca nici nu ar fi cusut. A avut o tentativa de a trage de fire dar acum s-a linistit. Pa, ma duc la plimbare ca este prea frumos sa stau pe net. Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

#14
LunaNoua

LunaNoua

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.435 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 15:33

quote:
Originally posted by dana_ene
Fetelor, noi va dorim un weekend minunat !Noi am inceput ziua cu discoteca. Fetele mele asculta de la ora 8 muzica si danseaza impreuna. Sunt tare simpatice.Acum ne pregatim de plecare in parc.________________________Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003
Grozav !!! [pup]DeeaDesign webshots dropshots dropshots1

#15
Biancas

Biancas

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.219 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 15:33

Bine ca s-a rezolvat cu bine Paula.[cool]
Ce liniste e pe aici....

Bianca[vampa] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[9cer][bibe]
Albumul nostru[foto]
Filme [foto]




#16
LunaNoua

LunaNoua

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.435 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 15:47

Paula.. ma ingrozesc cand ma gandesc la cazatura... ofof.. Bine ca e bine acum [;)][pup]

DeeaDesign webshots dropshots dropshots1

#17
J G

J G

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.955 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 16:20

Hello, si eu pe aici - carla bea iar lapte, si-a revenit, cum am facut: nu i-am mai dat eu sa bea, am last bibe la indemana ei si l-a luat singura si a baut. J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

#18
maraki

maraki

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.336 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 16:31

Hellooooo gagici, Nu prea am avut cand sa intru pe net, ieri am fost la turci si am cumparat varza murata, azi am mai facut ceva curatenie,mai am destul de munca sapt. viit. [ups] Giorgos este afara cu Angelo, astept sa soseasca din clipa in clipa pt. ca deja sant 2 ore de cand au plecat,aici este primavara, caaald si frumos [hop] Fetelor pana la urma ce a patit Paul? Unde este cusut? Nu am avut cand sa citesc din urma, doar scutecul asta l-am inceput[ups] Moni am vazut ca acum doua seri credeai ca sant in amor [:D] ...pai nu am putut ca sant de 3 zile cu rushii pe cap [:D][:D][:D] Silvi spor la treaba [dual] Revin mai tarziu, pupicei la bebelini si voua mamicilor [dual] Monica http://community.web...m/user/maraki36 mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 ) http://www.dropshots.com/maraki http://www.dropshots.com/maraki1 http://www.dropshots.com/maraki2

#19
monica70

monica70

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.205 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 17:00

Hello am intrat sa vad ce-i p-aci,ca pana acum am fost pe hardul cu conta,unde n-am net.
Diana a dormit de la 11,30 la 13 ,dupa care a papat urgent un borcan de 200 g de orez cu peste,era lihinta ca dimineatza a papat doar cateva bucatzele de paine cu almette si doua iaurtzele.
Acum se joaca cu Ghitza,mai un pic si ii trimit la plimbare.E jale cu ea in casa,ca umbla non stop,unele ati vazut cum [alcool] si chiar cand e rupat de oboseala nu ia o pauza [bang] gafaie dar merge inainte [surf]
A pus-o in hinta unde s-a jucat cucu-bau cu pantera aia si-o tot punea pe fatza ,si-o lua iar si-o punea [:D] nu stiu cine a invatzat-o,Ghitza zice ca n-a vazut-o facand asa pana acum.Mami dupa cate stiu, se juca asa cucu-bau,doar cand se ascundea Diana dupa masutza si aparea,nu ii punea pe fatza ceva ...
BIANCA eu n-o spal inca pe dinti,nu cred ca as avea succes asa repede.
PAULA bine ca s-a rezolvat [bang]
MARAKI spor la treaba si la alte cele [;)]
DANA faina chestia cu discoteca,sper ca va distrati bine pe afara!
JANINA buna metoda [cool]
DEEA noutati cu Daria pe cand?
ANASOL,COSMI restul lumii distractie placuta
SILVI pe unde esti?
Eu trec iar la conta [bang],dar intai merg sa pun la spalat niste haine [recevere]



MONI [mamica] de [copil] DIANA (01.01.2006)
DIANA ALBUME , FILMULETZE 1 , 2 , 3 , 4





#20
Biancas

Biancas

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.219 mesaje

Postat 16 decembrie 2006 - 17:52

quote:
Originally posted by maraki
Moni am vazut ca acum doua seri credeai ca sant in amor [:D] ...pai nu am putut ca sant de 3 zile cu rushii pe cap [:D][:D][:D]




[mariaj][mariaj][mariaj]


Bianca[vampa] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[9cer][bibe]
Albumul nostru[foto]
Filme [foto]





Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -