Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (70)


291 raspunsuri la acest subiect

#11
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 10:21

'Neata! Va servesc o cafelutza calda, un ceiutz aromat, niste gogosi pufoase pt doritoare

#12
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 11:13

'Neatza. Kitzy, mama mama ce rasfatz...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#13
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 11:35

Alynutza, de acuma incolo tot intr-un rasfatz o s-o tinem, doar e luna cadourilor si a delicateselor si a bradutzilor impodobiti[:D] Si apropo de bradutzi, ieri am impodobit si noi la clinica un brad de toata frumusetea, mai avem de adus colindele[bis] Ai fost la targul de cadouri? Eu inca n-am apucat,am auzit doar ca sunt multe haine, sper sa ajung si eu inainte sa se inchida.

#14
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 11:49

Am fost la targ, dar nu pot sa spun ca m-a incantat foarte tare. Eu oricum nu mi-am gasit ce-am cautat. Hainele nu m-au impresionat in mod deosebit. Mie imi trebuie o geaca de iarna, din aceea mai lungutza si cambrata pe talie. Insa as vrea sa fie roshie si nu gasesc decat culori foarte inchise...[xx(] Parerea mea e ca nu pierzi prea mult daca nu apuci sa mergi. Frumos ca ati impodobit deja bradutzul... noi anul asta n-o sa avem bradutz la birou... si-mi amintesc cu dor de anul trecut, cand am impodobit bradutzul la birou... asta e. O sa il astept pe al meu de-acasa, macar anul asta o sa fie si sotziorul acasa si-l impodobim amandoi. In plus, numai bine pica ajunul intr-o duminica, macar imi termin treburile de sambata si n-o sa mai fiu asa de obosita.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#15
M&M

M&M

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.583 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 12:07

Kitzy, multam de cafelutza si gogosele pufoase !!! Chiar ca ne rasfeti.

Cristina
noi doi

Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.


#16
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 12:34

Cristina, ce nu fac eu pentru voi?[:D] Alyutza, si mie imi trebuie ceva fas mai trei sfert si cambrat pe talie, dar negru. Se presupune ca va fi cadoul de mos Craciun de la sotzior[majoreta] Ma bucur mult ca anul acesta impodobiti bradutzul impreuna, si noi probabil vom face la fel, acuma sa vad, in 23 o sa fiu la servici, in 24 o sa am o groaza de treburi de facut,dar fac eu cumva, n-o sa-l las pe sotz sa-l impodobeasca de unul singur si eu sa nu-mi bag nasul pe acolo[8D] Ce faceti de sarbatori? Cristina, voi ce faceti de sarbatori? Aveti planuri?

#17
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 12:36

Neata!
...e periculoasa chestia asta cu gogoselele[;)]...pentru ca mie chiar mi s-a facut foame![:D]...fug repede sa iau o cafea, poate imi mai trece![:I]



Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!![flo]
Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon





#18
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 12:44

Kitzy, neagra sigur gasesti. Eu am gasit una chiar fainutza, materialul mi-a placut tare mult, si umplutura, ca nu era cu pene (asta care o am acum e cu pene si ma dispera ca naparleste pe toate bluzele), culoarea era gri inchis, nu ma prea incanta, dar as fi luat-o... daca nu-mi facea cocoasa la spate. Asta e. Rosie am gasit in Marasti, dar erau numai chinezarii naspa. Ziceam de impodobit bradul cu sotzul pentru ca anul trecut a lucrat atunci si l-am facut singura. Planuri deosebite nu avem, petrecem acasa in familie, probabil vizite la ai mei si la socrii si poate ne mai vin si ceva prieteni. De Rev inca n-am facut planuri, mai vedem. Daca nu se arata nimic la orizont, o sa-l petrecem tot in doi, si asa in ultimii ani am cazut amandoi pe la ora 1... asa ca n-ar fi mare paguba.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#19
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 12:45

'Neata si de la Iasi! O zi intunecata si rece, dar cel putin fara ceata! Astept ziua de sambata, sa lenevesc! Sunt terminata de oboseala! Pupici! Fuego--Iasi--23 noiembrie 2006: http://good-times.we...556103784FkXpah

#20
M&M

M&M

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.583 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 15:59

kitzy, chiar nu stiu ce o sa facem de sarbatori. Nu ne-a mai ramas din pacate nimic de ales. Cred ca vom merge la un restaurant, aici, in Bucuresti cu niste prieteni.
Eu am fost ocupata cu examenul de rezidentiat si , din pacate, m-am trezit mult prea tarziu ca sa mai gasim ceva liber la munte.[bang][bang]

Cristina
noi doi

Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -