Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 6 voturi

Gravidute dupa laparoscopie


205 raspunsuri la acest subiect

#31
KoraPop

KoraPop

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.209 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 16:21

Smaddy ca sa mergi la dl. dr Tutunaru nu ai nevoie de trimitere.Dansul are cabinet particular, te pori programa acolo daca vrei.Pacientele d-lui dr. te vor indruma daca vei dori. Mult succes!!! Kora

#32
Miramar

Miramar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.147 mesaje

Postat 07 decembrie 2006 - 18:09

Mai Elle m-ai pus pe ganduri si eu pe 24 oct. dar 2006 facui laparo, in noiembrie rusii, sa fac un test oare???

#33
ele77

ele77

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 08 decembrie 2006 - 11:52

Miramar, nu stiu ce sa zic. Eu am facut testul la sfarsitul lunii dec chiar de sf Stefan. Erau 2 luni de la inseminare si eu dupa spusele dr eram in cateva saptamani. Am facut foarte multe ecografii pe parcursul sarcinii la diferite centre si fiecare imi spunea alt dpn.Iti doresc succes si poate datele astea sa fie norocoase pentru amandoua. ELE

#34
Miramar

Miramar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.147 mesaje

Postat 08 decembrie 2006 - 14:17

Hmm, nu m-as fi gandit la asta daca nu mi-ar fi venit prea devreme - la mine Z22 s-a transformat in Z1. O sa-mi cumpar un test sa-l fac maine, abia maine as fi fost Z 29.

#35
Smaddy

Smaddy

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 24 mesaje

Postat 08 decembrie 2006 - 15:18

Buna fetelor, vreau si eu daca ma puteti ajuta cu adresa cabinetului privat al Dr Tutunaru sau macar nr de telefon de la cabinetul privat si poate stiti ceva si de preturile serviciilor medicale ale Dr Tutunaru ca sa stiu daca ma incadrez. Specific ca am fost pacienta Dr Protopopescu Denisa si o inseminare m-ar fii dus la 18 mil analizele la Medicover si consultatia la dna dr m-au dus la peste 9 mil si e cam piperat. [biz]

#36
KoraPop

KoraPop

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.209 mesaje

Postat 08 decembrie 2006 - 15:44

Smaddy intra te rog la "Pacientele dr. Tutunaru " ai sa afli acolo toate amanuntele, poti intra si pe site-ul dl-lui dr T. infertilitate.ro unde la rubrica contact vei gasi nr. de programari. Adresa cabinetului e str. Sandu Aldea nr. 86, pretul unei consultatii 1 milion , iar pt monitorizarea intr-o luna 1,5 milioane. Multa bafta!Vezi ca trebuie sa te programezi de acum ca sa poti merge prin ianuarie la cabinet pt ca are ffff multe paciente...[pup] Kora

#37
KoraPop

KoraPop

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.209 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 17:36

Fetelor, vreau sa va anunt o noua graviduta se numeste Kristind care a facut laparo luna trecuta...in z28 ( nestiind ca e insarcinata), totusi bebe e bine si acum e tareeee fericita!A avut doar niste aderente rezolvate prin "adezioliza". FELICITARI KRISTIND! DD a fost alaturi de tine, sa ai un bebe sanatos si mancacios! Kora

#38
vali_delide

vali_delide

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.161 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 18:26

Kora, se pare ca ai mana buna. Sper sa mai treci f. curand inca o [gravi] aici[:)] [pup] Valentina http://it.pg.photos....amfir/my_photos

#39
KoraPop

KoraPop

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.209 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 20:57

Vali...eu stiu ca f. multe fete au ramas gravidute dupa laparo, de fapt dupa operatie au stiut unde e problema, au luat tratamentele necesare sau au fracut chiar FIV dar ...tot laparo le-a dat calea cea buna initial...Unde sunt toate fetele acelea acum mamici fericite sau posesoare de burtici frumoase???Poate te trec pe tine pe listuta, ce zici?Asa i-am zis si lui Kristind acum vreo luna...si uite rezultatul!!![pup] Kora

#40
vali_delide

vali_delide

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.161 mesaje

Postat 14 decembrie 2006 - 21:01

Kora, sa te auda DD, dar nu m-as incadra aici, ca eu sunt inainte de laparo...si oricum nu are cum sa se intample, cu trompitele mele pline de aderente si "infundaturi"[bang][bang][bang].Dar poate te treci pe tine, ca atunci as putea si eu[alcool] [pup]fata frumoasa Valentina http://it.pg.photos....amfir/my_photos


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -