Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Durerea unei pierderi de sarcina (7)


293 raspunsuri la acest subiect

#21
sim_stoian

sim_stoian

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.298 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 14:24

Multumesc tutror pentru incurajari [pup] Laura Ioana, am citit povestea ta si te admir pentru curajul si vointa de care ai dat dovada. Bubulina, eu de data asta nu am facut tratament. Nu ma asteptam sa am probleme. Analizele erau OK. Nici eu nu stiu ce sa spun. Vreau sa mai fac o analiza: cea a nivelului de progesteron. Probabil ca data viitoare doctorita o sa imi dea de la inceput sa iau ceva tratament. Am totusi o framantare mare. Cand m-am dus sa ma internez aveam o scurgere maronie nu prea abundenta. In spital mi-au facut perfuzii cu amestec lipic. Nu mi-au dat Utrogestan sau Gavribinon. Oare se putea face ceva???? Putea fi salvat bb? Trebuie sa plec la doctor. Am programare la niste teste genetice. Va pup. Intru pe forum cand ma intorc.

#22
Della

Della

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 15:13

Mirela, dragutica noastra paranormala [:D], asa te vreau [hippi]. Sa vezi ce Craciun minunat vom avea toate!!! [il] Mai scrieti si voi cate ceva, ca uite, eu ma straduiesc sa recuperez si asi mai si [cit] despre voi. Adela
Pentru ca raul sa triumfe, este suficient ca cei buni sa nu faca nimic. (Lacrimi din soare)

#23
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 15:21

Sim, bafta la [medic] Te asteptam cu vesti bune!
Della, am zis eu ca,la modul cum merge forumul acum(am inteles ca sunt niste probleme tehnice),s-ar putea sa arunc pc-ul pe fereastra [haibat] Dar la voi de ce nu sunt probleme,ia ziceti,mai fetelor?![;)]
V-am pupat,ma duc sa-mi cumpar vopsea de par.[;)]




MIRELA [flo]









#24
ingeras26a

ingeras26a

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.619 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 17:41

Flavia, hai cu testul II!!! [bum][batetoba][hippi][majoreta][majoreta] Pupicei, Ingeras [gravi]29+ [fetita] Maya

#25
Pepsi

Pepsi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 892 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 19:40

vai fetelor merci mult mi-au dat lacrimile, sint atit de fericita, asta e cuvintul sa va vad alaturi de mine in momentele astea, nici macar cu sotul meu nu pot vorbi, ca are examene, e stresat, etc,in plus mi-a zis ca sa nu mai fiu necajita ca voi fi gravida din nou......poate mai repede decit se asteapta el.... mi-e mai usor sa comunic cu voi si doar cu voi ptr moment...... nu mi-a venit inca ciclul[:D], vai voi chiar credeti ca sint gravida!!!!??inca nu mi-am cumparat testul ca sint la lucru, dar cum ies ma duc la farmacie, dar nu stiu sa-l fac azi?? ca de obicei il faceam cu prima urina de dimineata(cica hormonii sint mai concentrati), va zic sincer mi-e si frica sa ma gindesc la simptome, ma dor sinii(dar asta ma durea oricum din cauza nodulilor), sint emotiva, am dureri de burta.....fac pipi des.... laura, nici daca scriam eu nu ma puteam exprima mai bine ce simt, asa ma simt cum ai descris tu, mai ales c-am avut si virusul ala nenorocit.... scuze daca sint putin mai derutata, sper ca intelegeti ce scriu deci mai inca putin cu galeria va rog, merci, va pup pe toate Flavia, mama lui Dominic 17 mai 2004 http://fr.pg.photos....lbum?.dir=/f878 http://community.web...er/pepsidominic

#26
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 21:23

Pepsi asteptam vesti de bb.Eu una cred ca este cu ochii pentru ca ai ceva simptome care se potrivesc.Fa testul si da de stire anca

#27
ileana_marius

ileana_marius

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 22:21

Fetelor eu am probleme cu site-ul sau netul, ma conectez greu si nu am reusit sa trimit mesaj azi si scrisesem atata. Sper ca asta sa ajunga.
Vreau sa fac si eu galerie pt Flavia.[pup]
[bis][bis][bis][bum][majoreta][majoreta]

Ileana[gravi] 10+
[url="http://bd.lilypie.com/HOlhp2.png" alt="Lilypie Expecting a baby Ticker"] my baby[/url]

#28
Laura Ioana

Laura Ioana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.843 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 22:28

Si eu sper, cand intru dimineata, sa citesc noutati, Flavia[majoreta][majoreta]

Mirela pai tu esti paranormala grupului, asa ca nu se poate sa zapacim si noi treaba aici[:D]

Va pupacesc fetelor si ne "auzim" maine, ca acu' avem treaba[;)]


[ruga]
Poze Laura[marinar]
Sa o ajutam pe Barbye


#29
Irina71

Irina71

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 160 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 23:01

Scriu cu o mana (bb se zbate la mine in brate)
Sim, nici sa nu te gandesti sa astepti 6 luni, e prea mult !! Eu am pierdut o sarcina in ianuarie 2005, si am asteptat doar 3 luni pana sa incerc la bb ! Din fericire, mi-a iesit din prima, nici nu speram !! Si bb e sanatos tun !
Edit ca poate nu va ies calculelele in ce ma priveste : avand cicluri luuungi, alea 3 luni au fost de fapt, 4 si ceva, de fapt, am vrut sa zic ca am asteptat 3 cicluri ....

Ileana marius si Laura Ioana, sunt cu ochii pe voi ! [:D][flo]
Ileana, cand trebuie sa nasti ? Ca te-am cautat si pe la Odisee, dar nu te-am vazut pe nicio lista ... sau n-am vazut eu bine [bang]

Irina, mami de [bebic] Andrei (03.03.06)

www.dropshots.com/Irina71
Multe poze cu mine



#30
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 11 octombrie 2006 - 00:33

Flavia,maine dimineata sa faci testul!Asteptam vesti!
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

Laura,[pup] spor la treaba![;)]
Cum se face Sfantul Maslu? Eu nu am facut niciodata!
Va [pup]




MIRELA [flo]










Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -