Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 15 voturi

Fetita AndreeiC


282 raspunsuri la acest subiect

#11
pufymic

pufymic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 16 septembrie 2006 - 23:32

Chiar azi ma gandeam la Andreea[:(]...si la micuta ei.... [ruga] pentru ambele! Pupici! Ioana

#12
silvi_2005

silvi_2005

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.570 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 00:59

Ma alatur si eu celor care trimit un gand bun si urari de sanatate Mariucai.Sa cresti mare papusa cu mamica ingeras!!!
Silvi si bebe Alain 19.01.2006

poze

#13
T_Ioana

T_Ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 837 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 01:06

Si eu, si eu!
In fiecare 16 ale lunii un gand bun, un pupic sincer si o imbratisare calduroasa se indreapta spre Maria, o fetita luptatoare; si in acelasi timp, o lacrima si o floare (virtuala) se indreapta spre Andreea, care ne-a invatat ce inseamna dragostea de mama.
Sunt sigura ca de acolo, din ceruri, Andreea e fericita si zambeste cand vede ca puiul ei mic, atat de iubit si de dorit, are atatea mamici care se gandesc la ea si o pomenesc si se roaga sa-i fie bine!

Ioana si Razvan (03.12.2005)
Pozicile mele
Filmulete


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"




#14
luizza

luizza

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 60 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 01:26

De foarte multe ori cand imi imbratisez copilul ma gandesc si eu la Mariuca ........si mai ales ma gandesc la mama Andreei ce o fi in sufletul ei.......cata suferinta....sa le dea dumnezeu sanatate si multa putere sa poata avea grija asa cum ar fi avut Andreea de Maria si eu as vrea tare mult sa vad pozici cu ea Luiza & Maria Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga

#15
Ursoaica

Ursoaica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 537 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 02:24

Niciodata nu am plans cat am plans cand am aflat vestea ... Niciodata nu ma afectat atat de tare vestea primita ... Era o starina pt mine dar in acelasi timp o prietena ... Niciodata nu am simtit ceea ce simt acum ... o mare tristete in suflet (inca mi se rupe sufletul) dar in acelasi timp o mare bucurie pt noua viata ... viata Mariei ... De fiecare data cand ma gandesc la Andreea ma inec in lacrimi ... De fiecare data cand trec pe langa cele 2 biserici ma inec in lacrimi ... De abea astept sa vad si eu poze si filmulete cu Maria! Poate astfel o voi recunoaste cand ma voi plimba in parc cu fetita mea si ma voi opri pt a ma juca macar pt o clipa si cu Maria ...[q] [q]...Iubirea de mama nu o poate inlocui nimeni si nimic ...[q] Iertati-ma ... [flo]LA MULTE LUNITE MARIA!!![flo]

#16
oana cretu

oana cretu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 02:25

Ma bucur si eu sa aud vesti bune. Mi-ar place sa o mai vad si eu. Oana si Seb [hagi] (10.01.2005)

#17
bubu05

bubu05

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.259 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 12:19

Si eu ma bucur sa aud ca Mariuca este bine si nu-mi vine sa cred ca asa de repede au trecut 7 luni...Sa cresca mare fata si sa fie sanatoasa!

Oana si [sofer] Vladutz (2 ianuarie 2005)
[foto]Poze cu Vladutz

#18
raresionut

raresionut

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 623 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 14:57

Sunt membru al [dc] de putin timp si nu am stiut de aceasta tragica intamplare, dar aseara am citit totul despre Andreea...si nu am putut sa cred, am plans foarte mult....acum nu-mi doresc decat sa -i urez Mariucai o viata frumoasa si fericita , sa creasca sanatoasa si sa stie ca mamica ei , de acolo de sus ii va fi tot timpul alaturi.

Alina[vampa] si printul Rares[sofer]
Pozele noastre


#19
numeioana

numeioana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.513 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 17:26

Vai, ce ma bucur pentru Maria! Sa fie sanatoasa in continuare si tineti-ne la curent cu progresele ei.

Alina, nu stiam ca esti noua. Bine ai venit! Totusi, ma roade o curiozitate. Cum ai reusit sa postezi 530 de mesaje in 3 luni??!!

Ioana


Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!


"Un om care are o parere prea buna despre el insusi, este ca si cel ce calatoreste intr-un balon. Toti oamenii ii par mai mici decit sunt in realitate, dar, in acelasi timp, toti il vad mai mic decat se crede el."


#20
axxa

axxa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 110 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 23:55

Draga de ea, a crescut....[flo]...mi-as dori si eu sa o vad in poze, deseori ma gandesc la tragedia Andreei, a familiei ei...Dumnezeu sa dea sanatate bunicilor si tatalui ei, sa o poata creste cum trebuie, sa nu simta atat de tare lipsa mamei... Ma gandesc de multe ori ca la astfel de nenorociri Dumnezeu vine apoi cu o compensare...si Maria va avea parte de asta... mama lui Alex iubit


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -