Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Sarbatoriti de aug-sept-oct 2004 (120)


325 raspunsuri la acest subiect

#321
danina

danina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 399 mesaje

Postat 13 octombrie 2006 - 23:52

Raluca wau ce frumoasa ai fost mireasa...inca ma uit la poze si sunt minunate. Binenteles si Ioana a fost un ingeras ,ce frumos o spun din tot sufletul.

Eu vreau sa vad albumul cand o sa ne mai vedem [:D]



[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familiei
Poze 2006DIDIUTZA
PETRECERE PAULA DIANA 1 ANISOR[foto]

#322
danina

danina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 399 mesaje

Postat 13 octombrie 2006 - 23:59

Ralu de remarcat bunicul a aratat si el de prima clasa. Sotul a zis ca el ia ramas in minte si daca il vede pe strada stie cine e...[:D]

Noi plecam maine sa o sarbatorim pe Dia un pic mai devreme deoarece pe 28 sunt nasa si o sa fie o nebunie sapt cealalta asa ca dam partiul mai devreme adica duminica asta.

I-am luat bicicleta am gasit mai mica la Happy Baby si iar haine desi m-am jurat ca nu ii mai iau in toamna asta nu m-am putut abtine o sa trebuiasca sa ma vindec de boala hainutelor pt copii. [alcool]



[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familiei
Poze 2006DIDIUTZA
PETRECERE PAULA DIANA 1 ANISOR[foto]

#323
LiliaToma

LiliaToma

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.318 mesaje

Postat 14 octombrie 2006 - 01:45

Scuze, nu am citit din urma, dar vin sa va spun ultima veste. Amelia a fost operata, i-au scos placuta.
Ne-am si intors acasa.

Operatia a trecut cu bine( mi s-a spus pe urma ca a avut unele probleme cu respiratia, dar cat de grav a fost nu voi sti niciodata si probabil nici nu vreau sa stiu, important e ca acuma e bine).
Ziua a trecut mai greu, cu vomitat destul de des, plans si maraiala. Dar spre seara si-a revenit, a mancat, si pentru ca doctorul ei era de garda, iar noi stam chiar langa spital ne-a permis se margem acasa, cu conditia sa mergem la 12 ore sa ii puna antibioticul intravenos. Practic suntem invoite ca externarea va fi facuta oficial luni. Ma bucur ca dormim acasa si nu la spital unde era un miros groaznic. Daca va puteti inchipui un salon cu 6 copii( dintre care 4 aproape de 18 ani) si 6 mamici. Fara geam deschis.Poti sa te imputi acolo.

Am trecut prin multe-multe incercari destul de grele timp de 2 ani. Dar azi doctorul ne-a spus:" astazi am terminat, problema ei e rezolvata". Va dati seama ce am simtit in acel moment, credeam ca nu o sa mai vina si ziua asta cand ne va spune ca s-a terminat.

Acuma mai trebuie sa mai facem recuperare si speram sa o vedem alergand cat de curand.

Va multumesc la toate fetele pentru sustinere si gandurile bune. Sunt sigura ca ele m-au ajutat in tot acest timp.

Lilia si Amelia( 26.09.2004)

poze


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

#324
anamari

anamari

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 219 mesaje

Postat 14 octombrie 2006 - 06:23

iaca ce ma bucur ca sunt prima sa o felicit pe Amelia.Sper sa fiti cuminti si sa va refaceti repede...ce ma bucur...

naty-eu nici nu stiu daca am spus felicitari si bine ai revenit...

la multi ani copii, mamici

anamaria-Alex 24.08.1993 ,Lia 21.10.2004 si Liam-17.11.2005

poze de copii cuminti

Ignoranta naste monstrii

#325
CRISMIR

CRISMIR

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.355 mesaje

Postat 14 octombrie 2006 - 07:35

RALUCA superbe pozele,ce mireasa frumoasa ai fost si sotul[il] si nasii super draguti[cool]..iar mititica ta o frumusete ca si mami[il]....sa va iubiti toti multi ani de acum inainte[flo]![pup] LILIA bravo ca ati scapat de operatii,ma bucur pt AMELIA,ii doresc sa se refaca repede si sa uitati de toate problemele urate car v-au marcat acesti 2 anisori[dual][dual] LA MULTI ANI ALEXANDRA,MAIRA,AMALIA,PATRICK si STEFAN![pup][pup][pup] si numai bine va dorim,sa cresteti mari si frumosi,sanatate multa si o viata frumoasa sa aveti! [pup] la toata lumea si un weekend placut! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.web...ser/CRISMIR1001

#326
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 14 octombrie 2006 - 10:50

Continuarea... Sarbatoriti de aug-sept-oct 2004 (121)N-am putut sa ma logez cu userul comun... si vad ca deja e pagina 22... m-am gandit sa deschid continuarea... daca n-a facut-o nimeni.



Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -