Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

*Bebei de Martie-Aprile 2006(16)*


324 raspunsuri la acest subiect

#321
catrinutza

catrinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 20 septembrie 2006 - 17:53

hai ca sunt blonda cu spume cum ar zice unii...am uitat ca sunt logata cu numele "forumului" nostru si nu intelegeam de ce atunci cand dadeam vizualizare imi aparea alta semnatura...Io miss tare blonda la ora asta...[bang][bang][alcool][alcool][:D]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
[zz] catrinutza - mamicutza ... de mariuci
[copil]varsta Mariucului (28 februarie 2006)[foto] Poz(n)e si filmuletze cu Mariuca
________________________________________________________________________________________________

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."


#322
catrinutza

catrinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 20 septembrie 2006 - 17:55

Am fugit sa pregatesc totul si cand scoala dragonul fomist sa il hranesc si sa fug la shopinguit...
Pupam fetele si daca nu ne mai "vedem" in seara asta sa aveti o noapte de somn asa cum avem nevoie toate...12 ore neintrerupte...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
[zz] catrinutza - mamicutza ... de mariuci
[copil]varsta Mariucului (28 februarie 2006)[foto] Poz(n)e si filmuletze cu Mariuca
________________________________________________________________________________________________

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."


#323
adar

adar

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 70 mesaje

Postat 20 septembrie 2006 - 18:13

Roxivan – trebuie sa recunosc ca nu imi e exagerat de usor cu toate, dar nu pot nici sa ma plang … partea proasta e ca eu am o mama “moderna” (a se citi puturoasa [:D] ), care nu face zacusca, dar ii place tare mult sa pape, si, pentru ca o iubeste foarte mult pe Maia si ii cumpara tone de hainute si alte acareturi, n-am putut s-o refuz cand m-a rugat sa … ii fac si ei o portie de zacusca … asa ca, in we, tre sa mai bag o tura …

Noe – scumpa mea … am uitat sa-ti spun??? Asa am facut. M-am gandit la tine si la Bia si mi-a trecut instantaneu !!! Pup fetele pregaticioase [pup]si sper sa va cada bine plimbarica. Si sa ne aduci nekshte air fresh de la tarile frantzuze, daaaaa???? Spor la pregateli!
Aaaa, si felicitari pentru nepotica!!!!! SA creasca mare sis a se faca mumoasa ca Bia !!!! Pupam bebe mic !!![pup]

Aalina – pai abia l-am inceput suratelor Regenonu, aveti nitica rabdare …[grasa]

Catrinutza – inimioara aia care bate asa mumos, arata faptul ca fetele posesoare sunt donatoare DC. Toti membrii DC care doneaza bani pentru cazurile de urgenta, cum ar fi mirela (barbye – e la semnatura dianei), primesc drept recompense inimioara aia mumoasa .

Cat despre deschiderea unui nou capitol … eu am lasat jos palaria de mult … habar n-am cum trebuie facut, ca io la tehnica nu ma pricep. Va dau cel mai simplu exemplu: a filmat ieri sotzu un accident, a venit cu camera acasa, si omu’ implicat l-a rugat sa-I dea si lui inregistrarea. Pana aici, toate bune. INSA, Ada – mesterita, adica io, am incercat sa pun filmuletele pe un cd, dar in afara de faptul ca mi-am sters BSplayerul, ca nu mai pot vedea nici filmuletele cu maia, ca habar n-am cum si ce tre sa fac acu’, n-am facut nimic. Acu’s suparata ca mi-am sters programul ala. Am incercat sa imi iau o versiune de pe net, care bineinteles era virusata … vai de steaua mea [bang][bang][bang] ... mai bine pun muraturi !!!!![:D]


Hai, va pup ca io tre sa-mi instalez programul ca fara filmuletele cu maia nu pot trai ...




________________________________________________________________________________________________
[mamica]adar si MAIA[copil][fetita](30 martie 2006)
[colegi]


''cel mai iubit copil ...[9cer]''
[8**]MAIA [foto] minunea cu ochi mari

vand pompa Nuk

#324
mar_apr2006

mar_apr2006

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 20 septembrie 2006 - 18:13

[biz]

Capitolul 17

[biz]

Albumul mamicilor si piticilor de martie-aprilie 2006

#325
tzuna

tzuna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 944 mesaje

Postat 20 septembrie 2006 - 21:14

Draga NOE daca sunt tot blugi nu sunt interesata ca mi-am transformat eu unii si au iesit foarte bine iar eu oricum nu prea voi purta blugi la serviciu. Cei de la TARA au lucruri foarte dragute dar chiar si marimea 38 imi e mare de la ei. Fac si haine la comanda dar costa cu 35% mai mult. Pana la urma probabil imi voi comanda daca nu voi avea de ales. Din pacate aici in Bucuresti nu am masina de cusut ca-mi luam eu ce pantaloni imi placeau si mi-i facem cu burtica dar asta este.... Ce va mai fac bebeii? Cred ca-i asa frumos sa stati toata ziua cu ei si sa-i stiti ca sunt bine... Eu mai vorbesc cu bebe al meu dar cred ca-i asa mic ca nu ma baga in seama. [gravi]16


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -