Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

resurse umane: model caracterizare


11 raspunsuri la acest subiect

#1
caarra

caarra

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 62 mesaje

Postat 06 septembrie 2006 - 13:11

HELP! Am o urgenta: imi trebuie un model de caracterizare pt.un angajat, de fapt referinte cerute de la actualul angajator de catre firma la care acesta vrea sa candideze pt.un post. Ma poate ajuta cineva,please?(eventual PM) Mii de multumiri, Aura

#2
ECMI

ECMI

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 142 mesaje

Postat 06 septembrie 2006 - 13:40

Salut Ti-am trimis un PM cu un model de recomandare. Probabil ca ai mai primit si altele. O mai "ajustezi" conform nevoilor tale. Sa stii ca a avut mare succes: a fost multumit si angajatul si angajatorul care o ceruse. http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

#3
ana_miti

ana_miti

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 275 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 00:40

Am si eu nevoie urgent de acest model de caracterizare!!!!!!!


Foto Alex

Teste de glicemie pentru Alex
Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban....ml/contact.html



#4
Mishulina

Mishulina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 342 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 01:15

ECMI as avea si eu mare nevoie de modelul de caracterizare,pe PM,mail sau orice cale [;)]. Dau un concurs la sfarsitul lunii si e singura "piesa" ce-mi lipseste de la dosar,ti-as fi foarte recunoscatoare!
Multumesc ! [flo]

Ina
Haideti sa o ajutam pe Barbye! Putem ,deci trebuie sa o facem![flo]


#5
ana_miti

ana_miti

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 275 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 11:29

Fetelor, va rog mult care puteti s ama ajutati cu un model de caracterizare .....luni sotul trebuie sa isi depuna dosarul pentru un nou job....iar actuala sefa de personal a spus ca nu stie cum se face. In cocnluzie , sa isi faca el una si ea doar semneaza.[batcap]

Asa ca va rog mult ajutati-ma .....


Foto Alex

Teste de glicemie pentru Alex
Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban....ml/contact.html



#6
speranta

speranta

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 11:34

Cred ca ar fi mai bine sa scrieti aici modelul,daca tot l-a lansat aici si daca vreti sa mai ajutati pe cineva. Nici nu se stie cand ,oricare dintre noi avem nevoie de asa ceva. [dual]

#7
roxanicea

roxanicea

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 321 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 11:36

me too! merci anticipat! numai bine! succes cu jobuiala! pupici roxi [floare3]

#8
mormelvio

mormelvio

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 106 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 12:15

Fetele va pun eu un model pe care l-am primit eu de la un fost loc de munca. Va rog sa nu criticati, e doar un model, ok? Scrisoare de Recomandare Am fost seful direct a D-nei.______ din iulie 2002 pana in ianuarie 2005, perioada in care a fost angajata cu contract de munca cu norma intreaga la S.C. ______ S.R.L. A fost decizia mea de a o angaja pe functia de DIRECTOR VANZARI deoarece am apreciat si apreciez calitatile ei profesionale. D-na. ______a fost un angajat eficient, de incredere, care s-a adaptat cu usurinta situatiilor dificile si carora le-a facut fata cu succes si profesionalism. Datorita specificului muncii noastre, ne confruntam zi de zi cu situatii noi si complexe. D-na. ______a stiut intotdeauna sa rezolve sarcinile ce i s-au trasat si a facut acest lucru printr-o munca sustinuta dar si prin inovatii personale de exceptie. D-na. ________ a fost un profesionist de valoare din cadrul firmei noastre si de aceea o recomand calduros. Director general Data 21.04.2005 poze http://community.web.../user/mormelvio

#9
ECMI

ECMI

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 142 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 13:22

Tocmai stersesem documentul, dar uite ca l-am recuperat Nume Companie Adresa Tel ; Fax CUI J Cont / Banca Nr…/ data…. Domnul …..a fost angajat în (data ) pe postul de(…). Încã de la început s-a dovedit a fi unul dintre membrii importanþi ai echipei noastre prin adaptarea ºi integrarea sa rapida atât din punct de vedere social cat ºi profesional. A participat în mod direct la proiectele importante ale Companiei, fiind implicat tot mai mult în activitãþi complexe care depãºeau sfera responsabilitãþilor prevãzute în Fiºa Postului. Remarcându-se ca o persoanã cu o gândire maturã, cu dorinþa constantã de autodepãºire, creativ, cu o abilitate deosebitã de a gãsi soluþii la probleme tehnice dar ºi cu o foarte bunã capacitate de relaþionare interumanã, în Februarie 2006 a fost promovat pe poziþia de Team Leader fiind implicat în procesul de recrutare, formare ºi evaluare a celor din echipa sa, de coordonare ºi control a activitãþii acestora, responsabilitatea respectãrii termenelor de predare a lucrãrilor ºi calitatea lor revenindu-i direct. Dl… a fost în tot acest timp ºi un foarte bun coleg ºi prieten. Pãrãseºte Compania în (…), din proprie voinþã, plecarea sa fiind o pierdere realã pentru Companie. Cu stimã, Manager Nume Semnatura (Stampil http://photos.yahoo....himis/my_photos

#10
ana_miti

ana_miti

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 275 mesaje

Postat 15 septembrie 2006 - 14:23

Super!
Multumesc mult de tot...mi-ati fost de un real folos.


Foto Alex

Teste de glicemie pentru Alex
Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban....ml/contact.html




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -