Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 33 voturi

Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!


385 raspunsuri la acest subiect

#371
gudinde

gudinde

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.363 mesaje

Postat 08 octombrie 2006 - 21:39

Exista conturile deschise de sora Mirelei in care se pot dona bani. Ar trebui puse pe prima pagina. Din pacate eu nu le gasesc. Daca le mai are cineva sau cine le gaseste ar fi bine sa le posteze din nou.

#372
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 02:09

Elenalove27 am primit multumim[flo]
Gudinde aici sunt postate conturile surorii ei, poti sa ii trimiti ei daca vrei dar ca sa ai o confirmare daca au intrat tot cu ea trebuie sa iei legatura dupa aceea.

ILAS CRISTINA
BCR - sucursala: agentia Bagdasar
pt. lei:
RO38RNCB0075058689710001
pt. euro:
RO11RNCB0075058689710002


Oana_B
I love pink!

#373
silvi_2005

silvi_2005

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.570 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 11:43

Atunci sa inteleg ca pot trimite si eu banii in contul acela? Cum pot sa iau legatura cu ea dupa aceea sa vad daca au ajuns banii unde trebuie?

#374
crini

crini

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 604 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 13:41

Si eu am trimis bani in contul surorii si as vrea o confirmare ca au ajuns. E posibil sa avem una colectiva? Asta si pentru a nu o deranja fiecare in parte si pentru ca nu stiu cum sa iau legatura cu ea. Daca nu ma insel, la inceput se postase o lista cu cei care au donat in acest cont. Mami de fetita (1999)si baietel (2004)

#375
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 14:39

www.desprecopii.com nu are cum sa confirme sau sa infirme sumele de bani stranse in conturi care nu sunt in directa legatura cu www.desprecopii.com De la bun inceput si pana in prezent au fost precizate modalitatile proprii lansate de www.desprecopii.com , precum si persoanele responsabile pentru justa lor administrare. Una dintre aceste persoane sunt eu. Decizia de a finaliza acest proiect a ramas 6 octombrie pentru partea financiara. In perioada imediat urmatoare se vor centraliza informatiile si se va decide cu exactitate modalitatea de a finaliza proiectul complet. Toate informatiile vor fi facute publice. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro

#376
LauraNicole

LauraNicole

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.880 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 15:13

Marius , se mai pot depune bani in contul tau? In ce cont pot trimite on line?Stie careva? Comorile http://s40.photobuck...2/nickysweet4u/ They need us : http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm We are: http://ingerifaraaripi.8k.ro/ Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti! http://forum.desprec...?TOPIC_ID=83472

#377
olim

olim

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.590 mesaje

Postat 09 octombrie 2006 - 22:39

Eu am trimis banii saptamana trecuta prin posta, adica i-a trimis sora mea din Romania si inca nu am primit confirmare.As vrea sa stiu daca au ajuns banii la ana maria. Multumesc[flo]

#378
gudinde

gudinde

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.363 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 00:01

quote:
Originally posted by Oana_B
Gudinde aici sunt postate conturile surorii ei, poti sa ii trimiti ei daca vrei dar ca sa ai o confirmare daca au intrat tot cu ea trebuie sa iei legatura dupa aceea. ILAS CRISTINABCR - sucursala: agentia Bagdasarpt. lei:RO38RNCB0075058689710001pt. euro:RO11RNCB0075058689710002Oana_BI love pink!
Oana,Iti multumesc mult pt raspuns.Si eu sunt una dintre persoanele care sa gandea ca o perioada mai indelungata sa incerce sa trimita un banut lunar. Pana acum am trimis in contul lui Marius. Acum ca acel cont s-a inchis mi-am reamintit de conturile deschise de sora Mirelei, dar nu le mai gaseam.Impactul termenului limita de 6 oct este foarte puternic fiind in titlu, in timp ce conturile acestea nu sunt atat de usor de gasit. Ma gandeam ca poate ar trebui puse pe prima pagina pt a facilita gasirea lor. Sigur cu mentiunea ca acestea nu sunt conturile desprecopii si ca desprecopii nu poate nici confirma realizarea platilor, nici modul in care s-au cheltuit banii, nu are nici o raspundre sau control asupra acestor conturi. De asemenea dupa o anumita discutie care a avut loc (cred ca stii la ce ma refer) mi-a devenit ffff clar ca pt unii membrii transparenta in aceste cazuri este un factor decisiv in luarea deciziei de donare. Ar trebui de asemenea mentionat ca practic este f putin probalil ca sora Mirelei sa aiba timpul necesar muncii pe care o facea Marius. Chiar si cu aceste precizari eu cred ca o sa fie oameni care sunt dispusi sa mearga si sa depuna un ban. Nu stiu daca tu poti introduce in primul post un astfel de mesaj, sau poti introduce un post separat. Daca da ... cred ca ar fi util. Daca nu ... cine ar putea?

#379
Luna75

Luna75

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.770 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 11:20

quote:
Originally posted by olim
Eu am trimis banii saptamana trecuta prin posta, adica i-a trimis sora mea din Romania si inca nu am primit confirmare.As vrea sa stiu daca au ajuns banii la ana maria. Multumesc[flo]
Si eu sunt in aceasi situatie cu diferenta ca banii au fost trimisi de aproape doua saptamani. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

#380
Artemis1578

Artemis1578

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 433 mesaje

Postat 10 octombrie 2006 - 12:05

Si eu am trimis un plic saptamana trecuta, se pare ca nu a ajuns. Imi pare tare rau.

Anka[mamica] si Ubitu [copil]



Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

  • Pregatiri

    Julix94
    - Ieri, 22:25

  • Burtica rotunda

    Roxana3001
    - Ieri, 18:47

  • Ecooo

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 17:38

  • Trimestrul 2 de sarcină

    BiancaDragnea
    - Ieri, 07:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -